Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Ulubiona piosenka Beaty;) Ale TY ją znasz;) ale nie rozumiem co ma mi przekazac;)Trzymaj za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam trzymam.... tylko najpierw myśl a potem rób.... i myśl głową Bucuś.... tą na gorze....błagam...::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałas ją?Trudno myslec własciwą głową:( nie boje sie konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że kobieta jest piękna nie oznacza że jest łatwa Bucku.... więc niech to będzie dla Ciebie moją najważniejszą radą ;-) której miałam nie dawać.... a teraz już koniec rozmowy o niej.... ok?????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczko to ja Ci szczerze gratuluję.....:P jesteś blondynką???? tak.... ja też.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos TY czy TY myslisz ze my sie umawiamy na???...cos TY juz mi to wybiła z głowy(wrzeszcząc)OK nie gadamy bo znowu bede musiał przeprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://andante.wrzuta.pl/audio/aXN5aIYW4Z/ duszo moja.... krople spijaj z ciała mojego powiedz ile Ci ich potrzeba byś pragnienia już nie czuł... chodź ze mną w ciemność.... w jasność.... poprowadzę Cię za rękę... klepsydra nam czas odmierzy.... duszo moja... czy Twoje serce kiedyś uwierzy??? czy na skrzyżowaniu dwóch ulic pójdziemy tą samą czy innymi drogami.... duszo moja... pozwól... by to coś rozkwitało między nami... wiecznie... zawsze.... a co będzie kiedy klepsydra piasek cały przesypie??? nastąpi przełom.... i moja dłoń ją odwróci.... i Twoja dłoń każdego dnia piasku tonę do niej dosypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... już obiadek się piecze ;-) mniam.... jestem Wasz do 15.... ale o tej porze standardowo jest pusto... więc popracuję trochę i będę zaglądała .... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę przecież nie jeść.... umrę z głodu... zamarznę z chłodu... ogrzej moje ciało maleńki człowieku szybko tu i teraz a potem moje szczątki cicho pozbierasz i wrzucisz do rzeki i popłynę w świat daleki.... z prądem... a Ty będziesz oddychał mną na wieki... we wspomnieniach codziennie będę wracała... i we śnie wszystko Ci będę dawała... rozkosz wyznań... rozkosz milczenia... standardową moją ulubioną ekstazę żądzy... i ekstazę rozkosznego znużenia... nie zmieniaj swojego pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany.... chodź tu... chodź... chcę żebyś mnie pieścił pragnę Cię... pragnę żebyśmy jednocześnie zaznali tego samego żeby Twój dotyk Twoje pieszczoty sprawiły że poczuję nie upadki a wzloty... by odpędziły kłopoty i dały nadzieję... wiarę... składam Ci z siebie ofiarę... będziemy się szukać wzajemnie poznawać swoje ciała przecież chcesz żebym Ci tą rozkosz dała przecież chcesz żebym Ci siebie oddała... a potem umrzemy... oboje... również jednocześnie... a śmierć nasz będzie jak pieszczota... i zabierzemy ze sobą mojego kota... ;-) 🌼 i dopiero wtedy kiedy umrzemy oboje dopełni się wszystko i będę dopiero wtedy tak bardzo blisko... przylgnę do Ciebie popatrzę w oczy Twoje i wiesz co mi wtedy powiesz???? że mimo iż grzech popełniamy swoje największe pragnienie jednocześnie spełniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dopiero teraz mam chwilunie a co do spotkania topikowego to chciałbym wszystkich widziec maalutką kamilllllll i reszte których nie wymieniłem.A swoją drogą to szkoda ze to spotkanie nie moze odbyc teraz...Było by baaaaaaaaaaardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)no co?jeszcze dla pikanterii zaprosił bym panie z innego topiku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one by padły:p a Ty musiała bys walczyc o mnie;)No zeby nie było to bezsennego tez zaprosimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz że bym walczyła???? jeśli chciałbyś inną to nie zatrzymywałabym Cię siłą... Twoje szczęście ważniejsze od mojego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×