Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

nie wiem co sie stało ale :(Wamp sie chyba rozmysli:(ide po wódke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spokojnie.... Bucuś... piszę Ci że ona jest teraz zajęta i będzie albo potem albo jutro.... ale pewnie jeszcze dzisiaj zajrzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 21 mam zadzwonic;)dostałem eske;)moze bedzie dobrze zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może o szybkich samochodach?????:P dzisiaj wyjątkowo mam ochotę o nich porozmawiać:P:P:P możesz skorzystać.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś taki fajny szybki.... ale już nie mam.... głupia ja.... taka była fajna maleńka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge napisać bo zaraz mi tu sypniecie że jestem jakaś blachara :P i dopiero bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmw 330d 2001 rok prawie full wypas..... bo bez nawigacji dlatego prawie....;-) w automacie, z pełną książką serwisową, bezwypadkowa( do czasu pewnie bo bym to zmieniła:P) nie będę pisała co posiada bo full wypas mówi sam za siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tempomat miała maleńka ;( i alarm fabryczny ze sterowaniem w kluczyku.......:( oryginalnymi alufelgami....:( no taka fajna była...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i światełka xenonowe ...... z żarówkami fioletowymi.... pewnie coś D2S oznaczenie.....:( i jedynie 100tys. przebiegu.... no miodzio była;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a silnik to 185KM.... jak na ten model to chyba dużo... bo zazwyczaj te maja 150 albo 140..... ;-);-);-) NIE JESTEM BLACHARą!!!!!!@!!!!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o motorkach.....;P albo o ciągnikach siodłowych z naczepą....:P albo o kobietach....;-) 🌼 wybierajcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)jest OK blondi miałas racje to tylko jakies problemy w pracy,a ja myslałem ze cos innego;) i zycie znowu jest piekne;) ideał kobiety wirtualnej to---163 brunetka niebieskie oczy,idealne ciało i zabójczy usmiech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×