Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

ok blondynka ZIELONE oczy wysoka szczupła z zabujczym sarenim spojrzeniem i koniecznie z mała główką;) teraz książe a potem panie opisują wirtualny ideał Wamp nie czaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to już było..... już pisaliśmy o ideałach.... wasze wirtualne ideały niczym się nie będą różniły od realnych.... bo ideał to ideał przecież:P to może temat taki : czy długość ma znaczenie dla kobiety????:P czy wielkość ma znaczenie dla mężczyzny?:P (tylko nie pytać czego:P bo pomyślę że nie jestem tu jedyną blondi :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam idealnego ale wybaczcie kobiety ale nawet paluszek moze Was zaspokoic wystarczy technika;) Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me Ideał swój ma każdy, on czy też ona I każdy też z miłości gdzieś kiedyś kona Ale ja, ale ja milion kobiet kocham, albo dwa! Dziewczyn wszak, nie jest brak, A więc bierz, którą całować chcesz, trala lala lala Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tą kochać chcę Bo ta jedyna, słodkousta ma dziecina Jej czar znam i dlatego Tylko jej jedynej serce dam! Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę, Lecz przyznam się o jednej tylko śnię Tej wyśnionej, wymarzonej dam serce me! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucusiu.... czy Ty przypadkiem nie jesteś blondynem????? wiesz co Ty byś mógł sobie paluszkiem zrobić???? technicznie pogrzebać w uszku:P:P:P ale niech Ci będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Tobą ze rozmiar nie ma znaczenia tylko grubość i technika;) Śpiąca koniecznie chcesz bym opisał swój miecz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niczym innym, nie marzę.... skąd wiedziałeś????? moje fantazje przejrzałeś....:P o Ty świntuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz wamp:(ma znaczenie długosc dla Ciebie? A co lubisz najbardziej bo nie chcesz powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji tego że jestem jeszcze niepełnoletnia i tylko na obrazkach widziałam stwierdzam że dla mnie rozmiar nie ma znaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niwe mam czego sie wstydzic bo ,interese, mam galanty. A co do pytania to nie rozmir sie liczy a technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mówiłam co możecie zrobić technicznie;P a tak poważnie to przyznaję Wam rację tylko zawsze mi sie wydawało że mężczyźni myślą że rozmiar dla kobiet ma znaczenie.... a tu zonk... pomyliłam się... oj ja głupiutka.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wamp...Ty wstretny prowokatorze:p jedna lubi długie druga mniejsze:) czyli dla Ciebie ma znaczenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ognista kobieto;) ja spróbuje poszukac ale tez nie jestem w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nikt tak nie zrozumie jak zaspokoić kobietę jak druga kobieta... oooooooooo jutro porozmawiamy o trójkątach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×