Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

nie chcę pisać a nie mówiłam... ale uszanuj jej decyzję... przykro mi naprawdę... :(:(:( ale nie pij, ponieważ to nie pomoże... będzie tylko gorzej po alkoholu a jutro będziesz żałował... a i tak nie zapomnisz... najlepiej wypłacz się w poduchę... płacz ile wejdzie, to pomaga... a potem weź się w garść i zyj normalnie... miej nadzieję i ona pomoże Ci przetrwać te ciężkie chwile... a potem będzie juz tylko lepiej... tylko nie pij.... to najgorsze co możesz zrobić to nie pomoże Ci zapomnieć...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charles Van Lerberghe Wybacz mi Wybacz mi, moja miłości, Że nie widzą ciebie moje oczy, które są pełne ciebie, Że budzę się obok ciebie tak cudownej, A nie widzę tej cudowności, tak jak kwiat, Nie dostrzegający jutrzenki, która go dotyka. Wybacz mi, jeśli oczy moje dzisiaj Nie odróżniają ciebie od światła, A twojego uśmiechu Od twoich łez, pełnych zdumienia. Wybacz mi, jeśli ciebie słucham, Nie słysząc cię, że nie wiem, Czy to ty, moja miłości, mówisz do mnie, Czy moje serce, które wzdycha cichutko. Wybacz mi, jeśli słowa twoje Unoszą się dookoła moich uszu, Jak śpiew w błękitnym powietrzu, Albo skrzydło wiatru w moich włosach. Wybacz mi, jeśli dotykam ciebie w słońcu, Jeśli moje usta Dotykają cię wśród świeżości zmierzchu Mimo woli. Wybacz mi, kiedy wydaje mi się, Że jestem blisko ciebie tam, gdzie ciebie nie ma, Jeśli szukam cię, kiedy być może Ty właśnie spoczywasz w moich ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
no szlag mnie trafi Jak mozna wymazac kogos z zycia ot tak sobie...Kobiety sa bardziej nieczułe od facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Telefony sa dzis tematem;)?nie mów tak bo mój mi tak mówił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą być i telefony tematem... przykro mi, że tak napisała ale to jeszcze nie koniec świata... a w ogóle to zrobiłeś coś złego czy tak Ci powiedziała że się dusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Nic nie szkodzi Bez sexu...Jak mam nie pic kiedy mnie trafia?,A nie mówiłam.....kobiety zawsze są mądrzejsze?Mam ochote teraz na poznanie innej laski i pokazac jej kto tu rządzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... nie pozwalać sobie za wiele :P są wyjątki... ja rozumiem że mężczyźni też mają uczucia i też cierpią... tylko że my kobiety okazujemy to na każdym kroku... a wy mężczyźni potraficie być twardzi na zewnątrz.. ale i tak w środku cierpicie... może bardziej niż my kobiety :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy bredzicie?Jaka laska ?A miłosc i cierpienie:(To znaczy ze mój pije z inną laską:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bucuuuuuuuuu dla Ciebie mój ulubiony cytat : \"szlachetny jest taki kamień, który kraje wszystkie inne a sam się zarysować nie da...; szlachetne jest takie serce, które raczej da się skaleczyć niż samo zadraśnie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ale fajna laska opieprzyła mnie w mailu:(Ide po pifffka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezSexu--> nie wiem czy Twoj jest z inna. Ale ja jezdze na imprezy i sie bawie. Mam dosc siedzenia zamartwiania sie i czekania az ona sie odezwie. Jesli po 4 latach nie wie czy mnie kocha i czy chce ze mna byc to nic nie moge poradzic. Picie mi nie pomoglo. Cierpie ale nie bede calego zycia siedzial i czekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie szukasz innej:)?nie dobijaj mnie my sie rozstalismy 3 tyg temu wiec nie wiem co mam mysleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich Dotknij… obsyp deszczem pocałunków Przytul… obejmij mocno i nie puszczaj Będę uciekała… ale nie pozwól mi odejść Pokaż… że miłość może być piękna Chcę być Twoja lecz boję się Bądź silniejszy od wszelkich przeciwności Zabij mój strach czułością Weź na ręce serce drżące i kołysz Prowadź… tęczowym mostem rozkoszy Przyniosę Ci kawałeczek nieba z podniebnej podróży i z radością usnę w Twoich ramionach Tylko czy zechcesz?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajm » Nie ma Ciebie Zatrzymaj mnie W pamięci swej Wysłałeś mi Krótki list Nie mogłam spać Nie mogłam jeść Zgubiłam gdzieś Swój rytm Nie ma Nie ma Ciebie W piekle Ani w niebie Woda zmyła Stóp twych ślad Jest taki dom Co wraca w snach Wspomnienia Swój mają czas Nie ucieknę stąd Na spokojny ląd Wszystko albo nic Więcej Nie ucieknę stąd Na bezpieczny ląd Nie ma takich miejsc Nigdzie już Zatrzymaj mnie W pamięci swej Dziś tylko to Dać mi chcesz Ten stary dom I Twoja twarz Daleka I bliska tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bezSexu30 :) Pomilczmy Nie chcę Ci mówić kim jestem. Nie chcę Ci mówić co czuję. Nie chcę Ci mówić co kocham czego pragnę a czego żałuję. Pomilczmy...ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula Sipińska » Są Takie Dni W Tygodniu Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź do pokoju popatrz na leżącą na łóżku postać... czekającą na Ciebie... wejdź do mojej sypialni popatrz na mnie leżącą na łóżku... czekającą na Ciebie... podejdź do mnie... nie bój się to nieśmiertelne łoże... na tacy Ci swoje ciało i duszę podaję Tobie dzisiejszej nocy się całkowicie oddaję... a kiedy z góry zeskoczy na Ciebie jakiś szatański stwór... nie bój się.. nie myśl, że pomyliłeś dwór... mimo że część sufitu ze straszliwym trzaskiem runie... nie mów, że Twoje serce pokochać mojego nie umie... najpierw podejdź do mnie patrz na mnie kiedy we śnie jestem pogrążona... dzięki Tobie i Twojej miłości zostanę bowiem ocalona... nie będę spalona na stosie jak czarownica nieobliczalna a ta krew na moich ustach... nie bój się -mówię... ona jest zmywalna... potem połóż się cichutko przy mnie poczuj mój oddech na twarzy przybliż się do mnie... nie będę powtarzała dwa razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja nic nie widze:( Urszula » Co się z Tobą dzieje Nie bój się i zamknij oczy uspokój się i nie płacz w nocy przecież to już dawno skończyło się nie udawaj, wież że to koniec nie opanujesz drżenia dłoni kiedy znów go widzisz czemu swych myśli się wstydzisz, boisz się... jeszcze nie wiesz jak mu to powiesz że ty i on to woda i ogień i starasz się zrozumieć dlaczego on... nigdy nie miał do ciebie żalu i taką właśnie kochał cię całą przecież wiesz jak kłamać umiesz tak dobrze udawać nie wierzysz w nic... wiem to rani cię wykrzyczałaś to przez sen nie wiesz już ci się dzieje, z tobą się dzieje... tak wiem to gubi cię, nieustanny wielki lęk nie wiesz już ci się dzieje, z tobą się dzieje... siedzisz tu samotnie dziewczyno i wmawiasz sobie ten romans minął a może go nie było, nie wiesz już... nie udawaj że dalej biegniesz pod bezpiecznym, własnym niebem tak chciałaś mieć wolność teraz masz swoją samotność nie wierzysz im... nie, nie, nie wiem to rani cię wykrzyczałaś to przez sen nie wiesz już co się dzieje, z tobą się dzieje... tak wiem to gubi cię, nieustanny wielki lęk nie wiesz już co się dzieje, z tobą się dzieje... ja wiem to rani cię, wykrzyczałaś to przez sen nie wiesz już co się dzieje, z tobą się dzieje... tak wiem to gubi cię, nieustanny wielki lęk nie wiesz już co się dzieje, z tobą się dzieje... nie bój się i zamknij oczy uspokój się, nie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie......ale bolała ;) mój organizm nie toleruje alkoholu....nawet najmniejszych ilosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 dni mało----> ale na pewno kogos poznasz kogos pokochasz na pewno już dojrzalej ;)Zgadzasz sie śpiąca?Oj Wampirzyce wywiało albo szuka sznurka na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty... Kiedy witam nowy dzień W moim sercu budzi się Ta cicha iskierka nadziei Którą warto w życie wcielić... Ty mi dajesz tą nadzieję Której nie mam już zbyt wiele To ty pocieszasz mnie Kiedy jest naprawdę źle... To Ty ocierasz moje łzy Malujesz moje szare dni To Ty trzymasz mnie za rękę To Ty dajesz mi szczęście... Dziękuję tobie, że jesteś tu Dziękuję za magię Twoich słów Dziękuję za Twoje serce Które jest naprawdę wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heinrich von Veldeke Gdy barwnie się mieni Kwiat w promieniach kwietnia, Gdy buk się zieleni I lipa wyletnia, Radują się zwinne Ptaki i śpiewają, Bo znajdują Minnę Tam, gdzie jej szukają, W ramionach miłego — Co za radość z tego! Lecz zawiść posępna nie szarpie mą duszą, Bo w czas ostrej zimy długo milczeć muszą. A kiedy w podróży Ujrzą, jak wśród liści Rozkwit młodej róży Niewinnie się iści, Ten widok podnieca Ich wesołe harce I pieśni ich lecą W radosnej pogwarce Na wsze świata strony — Więc i jam spragniony Radować się życiem i chłonąć rozkosze, Cóż dziwnego zatem, że swe szczęście głoszę. Gdybym, wielkie nieba, Zyskał lubej łaski! Jej kadzideł trzeba, Miłe jej oklaski. A ja sczeznąć muszę, Wina ma niemała, Jej gniewu nie skruszę, Niechby mi zadała Pokutę, lecz w miarę, Nie śmiertelną karę, Bo przecież Bożego nie ma przykazania, By człowiek z ochotą ku śmierci się skłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×