Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

dasz...dasz...;-) napisałeś już ile czekałeś na swój pierwszy raz....;-) więc myślę że nie będzie tak źle....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro napisałeś że nie byłbyś tylko mój... no co co mi po tym... ja się nie lubię dzielić miodkiem...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesl to TY Tomku napisałes to brak mi słow by napisac co mysle o Tobie .Jutro pogadamy.Kobiety to nie trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko przewidziałam i choć słowa moje zmuszają do śmiechu wręcz to naprawdę wszystko przewidziałam każdy ruch... nie mój... nie swój... i choć śmieszna wyda Ci się także myśl, że dzień jutrzejszy może mieć jakikolwiek związek z tą szaloną nocą... to myśl ta będzie prawdziwa... w sobie urodziwa... bo nawet nie spostrzeżesz kiedy zdejmę suknię... i otulę się nagością swoją... w pokoju śmierci będę stała przed Tobą zupełnie naga... tak jak lubię Ci sie oddawać... i dotrze do Ciebie jedyny zapach zapach ciała mojego... przywołam Cię do siebie tkliwie pieszczotliwie... pokój zamknięty czy ktoś nam może przeszkodzić kiedy pozwolę Ci swoim ciałem dowodzić? nie może... nikogo w tym czasie nie wpuścimy... dopiero nad ranem się otworzymy... i do szarej rzeczywistości ponownie wrócimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się człowiek spieszy to zazwyczaj nic dobrego z tego nie wynika ;-) ja zaraz do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×