Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

tak... że i tak ją bardzo kocham i że chętnie bym ją odblokowała na tym gg ale cholera nie wiem jak to teraz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona juz nie chce byc odblokowana ---przykro mi,ale ma już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam rozkaz by popatrzeć na świat oczami dorosłego człowieka więc patrzę... płynę przez niego jak rzeka czas ucieka... z każdą minutą wiem więcej zdobywam nowe doświadczenie i jedno mam tylko marzenie ujrzeć Twoje spojrzenie... pomogłeś mi się podnieść teraz pomagasz upaść pomogłeś mi znaleźć drogę teraz pomagasz mi z niej zbaczać.... prawda... moje serce potrafi wybaczać wiele... ale do czasu... posłuchaj hałasu... nie buduj wokół siebie szałasu zbuduj lepiej z cegieł dom solidny twardy jak skała bym nie mogła się przedrzeć przez jego ściany... bym Ci siebie nie dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jej przekaż ode mnie że żałuję ale skoro nie chce to nie będę się narzucała... i że życzę jej jak najlepiej i mam nadzieję że upora się ze wszystkim co ją trapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już in na
Wczoraj umarły we mnie wiersze zmęczone czekaniem na miłość powoli zasypiały jeden po drugim tylko wiatr niespokojnie krzyczał a deszcz uderzał o parapet wybijając godzine ich śmierci B.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spadam bo ,nie chce zeby czekali;)miłego wieczorku(Kasiu sprawdz maila)jak wróce do 20 to sie pojawie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×