Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

w żadnym okresie mojego życia nie było człowieka takiego jak Ty takiego co przeze mnie przenika niczym mgła poranna obwiązuje mnie w pasie bym tylko przypadkiem nie uciekła... Ciebie się nie wyrzekła... tylko jak mogę się wyrzec miłości mojego życia miłości bez granic której nie oddam za żadne skarby... za nic... Ty jesteś drogą, którą wiecznie chcę kroczyć z Tobą w deszczu swoje włosy moczyć z Tobą każdego dnia na żarty się droczyć.... bo tylko przy Tobie kochanie czuję że to jest miłość...piękne uczucie... i wiem, że tyle walczyliśmy o siebie stąpaliśmy do wczoraj jak po linie...po drucie... ja cyrkówka śmieszna Ty treser tygrysów wściekłych zapienionych dzięki Tobie w aniołki przemienionych... szukałam Cię całe życie i nigdy nie pozwolę Ci odejść... nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mówiłaś... ale nie jest tak jak myślisz... no ale jest dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tylko sobie jaja robie;)zeby Was znowu rozruszać;) A jak bedzie mój slub to konieczne na wsi bo musi byc stodoła z sianem(komus tego nie daruje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he eh... jeśli nie wiesz co wychodzi na sianie to prześlę Ci zaraz moje zdjęcie ;-) potworek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy pamięta czy nie ale wiem jedno ;-) na sianie zdecydowanie najlepsze jest bzykanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rżnięcie, smyranie, sobą się zabawianie tylko nie sex błagam bo to już jakieś takie monotonne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie znowu chcica dopadnie to Cię zamorduję chyba :P wiesz jakie męki to dla mnie oznacza???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×