Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Wszystkim sie pier...mi troche lepiej ale Twojej byłej psiapsiółce ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróci... sama mówiłaś żę oni zawsze wracają... mój wrócił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nie wróci:(bo On jest w mojej głowie On nie istnieje:(mysli to co ja wie co ja wiem ale udaje ze nie wiem ,nie zachwyca sie nad moją urodą kaze mi nie palic,i karte kupuje jak Mu sie skonczy by ze mną porozmawiać,ale ja sie boje ze ja Go sobie wymysliłam wiec znowu mówie pa:(Dajcie mi sznur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw kamień teraz sznur. przesadzasz... oni wracają kochana zawsze... a ten, którego sobie wymyśliłaś też wróci... przyleci na skrzydłach do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy chce King konga czy zagubionego ksiecia...bo nie mozna sie zakochiwac co tydzien,bo jak sie odkochałam to znaczy ze nie kochałam, a jak nie kochałam to znaczy ze nie umiem kochac:(dajcie sznur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiesz kochać tylko musisz trafić na odpowiedniego mężczyznę... może to ten a nie tamten jest odpowiedni.....???? znasz moją teorię miłości... i sobie odpowiedz na pytanie czy Ty tak kochasz... jeśli tak, tzn. że to jest miłość 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć odwagę by żyć.... ale jeszcze większą by się tego cholernego życia pozbawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce miłosci:(ja che czuc ze dla kogos jestem wazna i ze mnie ten ktos akceptuje pomimo mojego zamotania:(I nie chce zeby ciągle ktos inny mnie chciał,bo ja juz nie chce ranic krasnoludków.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi sznur bo sie robie romantyczką płacze na filmach i na reklamach i sprawdzam ciągle czy napisał i telefon sie rozładował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi konkretną datę, godzinę i miejsce ślubu to przyjedziemy i przerwiemy uroczystość. chcesz się męczyć w związku bez miłości? eh... ale to Twoja decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×