Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

a to już chyba było...eh...straciłam rachubę.... ale bebe lilly.... to nawet zagramy na Twoim weselu ;-) ok???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało Bucuśiowi???? jesli mogę spytać.... a bez loVe to ja kiedyś wyjdę za mąż... albo i nie wyjdę...bo niby po co... wszystko czego mi do szczęścia potrzeba to już przecież mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrów ode mnie Bucusia i powiedz mu że ma szybko wracać... jak on mógł mnie opuścić :P:P:P no nie... i prześlij mu 🌼 ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedem nieb w bożym jest świecie: Pierwszem - zielona wiosna, Drugiem - tęsknota miłosna, Modlitwa - niebo jest trzecie, Czwarte - pieśń słowy Bożemi, Piąte - sam nieba krąg siny, A szóste - uśmiech dziewczyny, Co jest aniołem na ziemi. A siódme - wszystko, och! społem, Sześć nieb, och! niczem niestety, Bo to jest miłość kobiety, Co jest twej duszy aniołem. [F. Faleński]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za późno, aby się pojednać, nigdy nie jest za późno, na to, aby pokochać, nigdy także nie jest za późno, aby być szczęśliwym. [P. Bosmans]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje życiowe plany? Kochać i być kochanym. [Kazimierz Nowak] Bo dziwne ma miłość oczy, A gdzie chce, tam się zakradnie, Ugodzi w to bardzo snadnie. [M. Rey] Miłość jest jak cień człowieka, Szkoda, kto dla niej wiek trwoni, Kiedy ją gonisz, ucieka, Kiedy uciekasz, to goni. [J. Niemcewicz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest za późno... to fakt... ale faktem jest również to... że zawsze się pamięta nie dobro...a wyrządzone zło... i przez to... czasem może być za późno nauczyć się sztuki kochania z konkretną osobą... dlatego mimo, że kocham jestem sama ze sobą... a nie z nim... nie z tym... dla którego moje serce bije... bo wiem, że moja miłość kiedyś mnie i jego zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciepłych wilgotnych ustach do stołu podano miłość, Sen we mnie i sen wokół mnie, a w uszach anielski chór. Trudno, jeżeli nie można inaczej pozbędę się duszy i ciała. Wyrwę wskazówki z zegara z kukułką i będę świecił po ciemku.(...) Gdzie miłości ogień wpadnie, Za miłością rozkosz snadnie, Do miłości, do miłości, Kto chce, aby wdzięczne śmiechy, I do serca szły pociechy, Kto w biegu swego żywota, Chce pokoju bez kłopota, Miłości wzywaj, Milcząc zażywaj [S.J. Jagodyński]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://v3ndetta.wrzuta.pl/audio/eJ06oSXyyP/ przecież Cię nie szukałam... przecież wciąż kłamałam... nic Ci od siebie nie dawałam... mówiłam, że przez Ciebie płakałam... dzisiaj dziewiąty a nie piąty... niedługo będzie dwunasty potem trzynasty i czternasty... niby dni jak każde inne a jednak w mojej pamięci to one są winne tego, żę wciąż o Tobie myślę tego, że wciąż o Tobie pamiętam... tego, że zasypiam każdej nocy w oczach ze strachem... tego, że mój dom jest z płaskim a nie ze stromym dachem... kiedy stanę na jego szczycie pewnie nie powiem, że kocham życie... a może kocham tylko jeszcze o tym nie wiem... a może umarłam tylko nadal żyję... weź mnie za szyję ściśnij mocno zawiąż na niej supeł z łańcuszka srebrnego zrobiony... i powiem... powiem już bez żalu... trafiony zatopiony... statek moich marzeń w kwadracie o wymiarach dwa na dwa... ale kochany...poczekaj... chwilka.... gra nadal trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość dziewicza jest i fantastyczna. Łączy pomiędzy sobą ludzi w pary - Nie zada nawet podobieństwa - czasem Z przeciwieństw często jedność dziwna tworzy. Jak owa dziwną platońską istotę, Androginesem nazwana. [J. Slowacki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czy wiesz co to miłość? - Miłość, mój kochanku, Dwóch serc harmonia, pierwszy uśmiech w życiu, Słońce wschodzące w dni naszych poranku, Fiołek kwitnący w ukryciu. - O! moja droga, ty nie znasz miłości; Miłość w tem życiu krotka złudzeń chwilka, Jeden sen piękny na kwiatach młodości, Bóstwo na skrzydłach motylka. [G. Zieliński]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoisz przede mną naga w blasku dogasających świec, nie, nie spuszczaj powiek chcę widzieć w twych oczach ten wstydliwy lęk. Nie drżyj ma droga, przecież dobrze wiesz... Chodź. Zachłannym spojrzeniem zmyję twój wstyd, dłońmi pokryję brzemienne milczenie, wpiję usta by zabrać z nich drżenie. Potem dłońmi jak wąż oplotę twe ciało W świat rozkoszy zabiorę Cię całą. Chodź.... Spełnienie w lekkich ruchach ciał. Objąłem Cię całą wciąż mało.... mało.... Stłumiony krzyk.... Przyśpieszony rytm .... Bicie serc i ciepło ogarniające całą duszę mą. Chodź.... W mroku zgasłej świecy Widzę Cię wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez gąszcz twych włosów do ust się zakradam, Co twarzy anielskiej są piękną ozdobą, Ustami, uszu płatki smakuję, Całuję Cię dalej za serca namową, Z gorącej szyi dreszcze zdejmuję, By na ramionach chwile przystanąć, I zaraz potem owoce mam w dłoniach, Nie szczędzę im pieszczot, całusy rozdając, Aż czuję jak oba wnet dojrzewają, Błysk w twoim oku przyjemność zdradza, Gdy brzucha równiną się chytro przechadzam, Za biodra trzymając ku sobie przyciągam, Kwiat malwy czerwony i rosą pachnący, Ku sobie, słodyczą jego skuszony , Rozkoszą czas nasze ciała spowija, Godzina mija jak jedna minuta, Mocno twe ciało w uścisku otulam i Słyszę jak suche od żaru usta, Westchnienia piękna nuta opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tak: posiądź moje ciało słuchaj mojego krzyku i szeptu zarazem... patrz na mnie... jakgdybym była obrazem... otulaj sie moją nagością... odrzuć na bok sex z bezbronnością... oddajmy się rozkoszy o której oboje myślimy oddajmy się sobie... przecież o tym marzymy... nie bój się podejdź do mnie dotknij mojej piersi dotknij mojego uda dotknij moich pośladków... niech już zdarzą się te cuda... obracaj mną jak w tańcu... jak w tańcu namiętności... przecież twoim zdaniem do sexu nie potrzeba nam miłości... skoro Ty mnie nie kochasz to jakoś to przeboleję... ale w zamian dam Ci niespełnioną nadzieję.... pomyśl sobie, że teraz, właśnie w tej chwili... widziałbyś moją twarz która ku Tobie się chyli... czułbyś mój dotyk na swojej czułej, wspaniałej męskości... nie..... to nie... dla mnie nie ma sexu bez miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywaj mnie kotkiem a wyliżę Ci stopy Tak w ogóle to uwielbiam cię kochać do bólu ciągnąć rozwichrzone włosy Lubię też gryźć widzieć jak ramiona zwinne wiją się uciesznie w bólu warkoczyki i jeszcze i jeszcze splątane oddechem z ciała instrumentu skocznej chcą muzyki aż się nie wypełnią po brzegi po całość po nagość spętaną w dziką wzroku narośl Smakiem się upoję i poznam cię smakiem zadam podniebieniu wreszcie je zachwycę i nim światu oddam spiję każdą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×