Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Twardowski Jan Oda do rozpaczy Biedna rozpaczy uczciwy potworze strasznie ci tu dokuczają moraliści podstawiają nogę asceci kopią lekarze przepisują proszki zebyś sobie poszła nazywają cię grzechem a przecież bez ciebie byłbym stale uśmiechnięty jak prosię w deszcz wpadałbym w cielęcy zachwyt nieludzki okropny jak sztuka bez człowieka niedorosły przed śmiercią sam obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski Jan Miłość Jest miłość trudna jak sól czy po prostu kamień do zjedzenia jest przewidująca taka co grób zamawia wciąż na dwie osoby niedokładna jak uczeń co czyta po łebkach jest cienka jak opłatek bo wewnątrz wzruszenie jest miłość wariatka egoistka gapa jak jesień lekko chora z księżycem kłamczuchem jest miłość co była ciałem a stała się duchem i ta co nie odejdzie - bo znów niemożliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feel - Nasze slowa nasze dni Nasze wspólne słowa nasze wspólne dni Dzień zachodzi ciepłem twego ciała Ja i ty Nasze wspólne myśli rozpoznają nas Kiedy wschodzi słońce promienieje twoją twarz Ja w Każde popołudnie inny jadam chleb Obcy ludzie mówią mi: że kochają mnie, kochają mnie Że kochają mnie Mówisz o wolności Głos rozpuszcza łzy Gdzieś za oknem ktoś udaje kogoś ale nie jest nim bo pełno w nas energii i pełne szklanki są ale daleko jest, daleko jest, daleko jest mój dom, w którym piszę od lat mój dom, w którym płacze nieraz czy to znasz tak ty to znasz x2 nie nie nie nie nie ja nie chce oszukiwać, kłamać, wodzić i być człowiekiem, który zawsze ma te lepsze dni bo serce moje płonie a ciało moje drży ale daleko jest, daleko jest, daleko jest mój dom, w którym piszę od lat mój dom, w którym płacze nieraz czy to znasz tak ty to znasz mój dom, w którym piszę od lat mój dom, w którym kocham nieraz czy to znasz tak ty to znasz nasz dom x4 nasz dom, w którym piszę od lat nasz dom, w którym kocham nieraz czy to znasz tak ty to znasz nieraz chciałeś odejść nieraz chciałeś uciec i I co dalej? I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrane małżeństwo Wybornie z sobą byliśmy dobrani, Ty do innego pana, ja do innej pani. Sztaudynger Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa-Tetmajer Kazimierz Wszystko umiera z smutkiem i żałobą... Wszystko umiera z smutkiem i żałobą, choć tylko zmianą ksztaltu jest skonanie, bo chociaż wszystko zmarłe zmartwychwstanie, nie zmartwychwstanie nic już nigdy sobą. Cóż, że w tysiącu kształtów moje ciało, z tysiąca zmarłych kształtów w jedno zlane, dawne, jak ziemia dawna, będzie trwało do końca ziemi?... Ja nie zmartwychwstanę. Łamiąca myśl jest, że ludzie tak muszą ginąć, jak ginie zwierzę i roślina; że to, co we mnie nazywa się duszą, to jest czująca i myśląca glina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoich oczach kiedy w nie patrzyłam czytałam wszystko to, w co tak wierzyłam... i wtedy lada moment gotowa byłam przeobrazić się dla Ciebie w miłosną ofertę... podać Ci do rąk Twoich własnych...kopertę ze mną w środku... by choć przez chwilę poczuć jak Twoje dłonie składają na moich pocałunki jak moje omdlewają w zetknięciu z Twoimi pacami... zaraz zwariuję... jeśli nie wróci to wszystko co było miedzy nami... 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się licytowała bo z pewnością masz rację... ale tak mi cholernie źle 😭 że aż mnie nosi normalnie.... 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kiedy jest prawdziwą i nieodwzajemnioną jednocześnie... 😭 cholera 😭 nauczyłam się tą buźkę robić to teraz non stop jej używam... nauczcie mnie jakąś wesołą robić...plisssssssssssssssss:P:P:P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'kiedy bliscy odchodzą pamięta się o nich każdego dnia by nie zapomnieć" niby bez sensu a jednak większego jeśli chodzi o wspomnienia to ja nie widzę w niczym... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolno mi płakać- nie wolno tylko łzami... wolno mi wybaczać- nie wolno tego co zaszło między nami... wolno mi Ciebie pragnąć- nie wolno mi Cię dotkną... wolno mi Ciebie kochać- nie wolno się przytulić... wolno mi mieć nadzieję- nie wolno mi się łudzić... wolno mi Ciebie pożądać- nie wolno serca Tego zbudzić... to mogę tamtego nie tamto mogę tego nie i takim oto sposobem zgłupiałam... zwariowałam... ześwirowałam... kretynką się stałam... albo zwyczajnie się zakochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie Książę jak nudno by było gdyby miłość była tym czym każdy z nas pragnie by była... wtedy byśmy tutaj pewnie nie siedzieli, nie pisali do siebie, nie dołowali się czasem...nuda byłaby totalna... każdy byłby teraz ze swoją miłością i się nudził...a tak...przynajmniej mamy siebie do dołowania się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×