Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość bucccccccccccc
Naprawde mozemy pisac?Wczoraj pisałas co innego;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
no to extra;)juz zaczynam pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno dla Ciebie, drugie dla Bebe... a trzecie???? hmmmmmm na kogo wypadnie na tego bęc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj !!!!!!!!!!!!!!!nie drocz sie ze mną!!!!!!!!!!!! a gdzie reszta facetów?książe bucccccccccccc?---hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
pisze maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj... to Ty przestałeś pisać... ----> nie ja... to Ty się bałeś----> nie ja... więc to Ty się ze mną droczyłeś----> nie ja z Tobą...a tego to już zupełnie nie rozumiem-----------> Twoje serce cierpi z bólu??? przeze mne??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bałam się spotkania... ja go nie wykluczyłam, tylko potrzebowałam czasu na zastanowienie a to ogromna różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ten sposób mozesz kiedys wykluczyc nową miłosc bo nie raz nie trzeba tyle myslec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczęłam dojrzewać... ponieważ od pewnego czasu najpierw myślę a potem robię... i wiesz, że dużo lepiej na tym wychodzę... a przekreślić miłość??? co się odwlecze to nie uciecze... jeśli spotkanie jest w naszym życiowym planie to nawet moje zastanawianie się nad nim mu nie przeszkodzi... prawda??? ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobieto wiesz jakie ja mam podejscie do wirtuala....kiedys mi sie to znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem jedynie wirtualna... ja istnieję w rzeczywistości... a Twoje podejście??? jeśli Ci się znudzi tzn. że udowodnisz z wielką pompą mi i sobie, iż nie jest możliwe stworzenie sobie fałszywego wirtualnego obrazu a tym bardziej nie jest możliwa wirtualna miłość bez namacalnego istnienia drugiej osoby, jak to ślicznie kiedyś okresliłeś 🌼 ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie jest mozliwe......jak mozna kochac nie widzac i nie czujac tej osoby a przyjazn wirtalna miedzy facetem a kobietą? nie istnieje.Kazdy facet mysli o jednym a przyjaciel wirtualny stwarza swój obraz jako jedynego idealnego faceta na swiecie,a kobiety(najczesciej nieszczesliwe) lubią pocieszac wiec stwarza sie wiez....ale niezbyt zgodna z rzeczywistością..to takie proste. dlatego nigdy nie obiecuje miłosci czy przyjazni w swiecie wirtualnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bardzo proste... czyli, że co??? czy pomyśle jak rasowa blondynka jeśli zapytam czy to spotkanie poza światem wirtualnym byłoby po to, że chciałabyś mi coś obiecać :P....????? z tego co napisałeś nasuwa mi się jako pierwszy właśnie taki wniosek :P to jak to jest... ponieważ ja nie rozumie :( Boshe... ależ ja jestem pusta... aż żąl serce ściska... :P już rozumiem.... nie musisz odpowiadac na moje pytanie... przecież odpowiedź zawarłeś w swjej wypowiedzi... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×