Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

pytanie jest ogólne... kłamstwo to kłamstwo... ja nie pytam o białe kłamstwo ponieważ dla mnie nie ma to zbytniej różnicy............. oczywiście są sytuacje w których trzeba kłamać dla dobra innej osoby. ale ogólnie chodzi mi o zatajanie prawdy dla własnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bo kumplom zawsze mówie ze wiecej zarabiam niz w rzeczywistosci ze nigdy nie byłem pod pantoflem ze wypije 2 flaszki sam;) a kobiete? kobiete okłamałem 1 mówiąc ze nic nie czuje,bo wiedziałem ze nic z tego nie bedzie....(patrzyłem jej w oczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam jedną prośbę.... i test będzie zaliczony .... czy mogę o coś poprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę znać rozmiaru :P chciałabym żebyś odpowiedz na to pytanie, której udzieliłeś przesłał mi na maila. tylko tyle... nie jestem bardzo wymagająca ;-) ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ Cię o to proszę... jeśli nie chcesz, nie musisz. ale mogłam poprosić o co tylko chcę. a chciałabym właśnie tego... ;-) potem odpiszę Ci dlaczego miałam taką a nie inną prośbę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Taki 1👄❤️ Ksiąze👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję... zastanów się... test został jednak już zakończony... ;-) zostawiam Was Panowie z fankami... ;-) buziaki... ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej ;) Tylko nie szalej z innymi panami;) i jestesmy bez kobiet:( Wamp,śpiąca balują a mu przed kompem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam szaleć z innymi panami skoro z zasady jestem wierna ;-)🌼 Boshe... nie mogę się oderwać od tego komputera.... dobra zrobię to szybko to nie bedzie tak bolało.... papapapapa bądźcie grzeczni... pa ;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
👄 ale nie bedziecie mi robic testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Taki 1-- Ty wierzysz ze to sie da przeniesc w realny swiat?Chyba ze blisko mieszkacie?A Ty książe?Tak kiedys ładnie napisałes o miłosci i przyjazni wirtualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w co mam wierzyć?Planujemy spotkanie,na którym zredukujemy obraz który ułożyliśmy w głowie z rzeczywistością... opuszczam Was;)romansujcie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu na kafe wszyscy sa krytycznie nastawieni do tego ze niby nie da sie przeniesc milosci wirtualnej do realu. Ale jest duzo par i szczesliwych maluzenst kture poanaly sie przez internet. Sam znam jedna pare ktora pisala do siebie przez rok. Minely juz trzy lata i sa razem. A widywali sie zadko bo dzielilo ich ponad 500 kilometrow. W zyciu wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×