Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

jakos zle sie czuje i obawiam sie za jakiś zarazek mnie atakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jadę------------------> :P wyleczę------------------> :P to trzeba się wygrzać pod ciepłą kołderką i pić duuuuuuuuuuużo mleczka z miodem..... nie polecam lekarstw ponieważ sama nie biorę żadnych więc nie wiem co może pomóc .... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ryszard Rynkowski » Ten typ tak ma Pani znów dziwi się, że mam twarz, jak martwy stek, w oczach mam błyski złe. Wywiad znów, znów nie udał się... Pani dziś sprawia ból czoło me z gradowych chmur, szorstki głos i ogólny chłód, jakbym miał pod skórą lód... Ten typ tak ma, ten typ tak ma... Może ten lód to tylko cienka kra? Kto to wie? Ten typ tak ma, tak musi mieć, więc nie każ mi wolności bronić swej. Pani ma sto dobrych rad, jak mam żyć, by nie być sam. Drażni mnie pani wzrok! Widzę w nim przylądek Horn... Na razie do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie sie wylegiwac(chyba ze kobieta lezy obok mnie) ksiecia nie ma Ty znikasz ....nudy dzis bedą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredoto jakie nudy...... ja jestem.................. :P już Cię nudzę.... :P:P a Książę był tylko gdzieś uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz boje sie ze jak bede tylko z kobietami rozmawiał to zniewieścieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce rozmawiac o nagich kobietach,szybkich samochodach:( a nie o miłości tylko:( musze sobie znależć kumpla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto bardziej niż kobieta może Ci powiedzieć o nagiej kobiecie????? o samochodach to ja tak sobie.... wolę o ciągnikach siodłowych z naczepą o podstawowej długości 16,5m a wysokości 4m :P:P:P szerokości naczepy 2,43-2,49 w zależności od rodzaju naczepy.... ;-) no i o motorach..... mniam..... no i o miłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książe ratuj bo sniło mi sie ze jestem kobietą:( o czym rozmawiamy...samochody czy nagie kobiety;) a TY kasiu zrób nam kanapki;)(prosze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz taki jeden człowieczku.... a ja się znam na samochodach ale nie lubię o nich rozmawiać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kobietach troche sie znam. Bardzo chude nie. Raczej kobiece. Ale w zeczywistosci to ruznie bywa. Bo niby wszyscy lubia blondynki(uwarunkowanie genetyczne naukowo dowiedzione) a w rzyciu wybieramy rozne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ideał kobiety---włosy blond(długie) do 170 w pasie szczuplutka,biusciik pokażny pupa---okrąglutka koniecznie niebieskie lub zielone oczy w czrnej obcisłej sukience wysokie obcasy -->w czerwonym aucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba tak naprawde to kobieta musi miec to cos w sobie;) A ty śliczna jaki ideał faceta masz w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam idealu. Dla mnie Musi wygladac kobieco-dlugie wlosy blad lub czarne.Zeby nie byla wyzsza ode mnie. Ksztaltna i jedrna pupa. Zgrabne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeśli zwracam uwagę na mężczyznę sugeruję się trzema rzeczami zawsze :P: 1. jasne włosy 2. niebieskie oczy 3. fajna pupa i to by było na tyle.... jeśli chodzi o wygląd i te 5 sekund pierwszego wrażenia ;-) potem charakter i optymizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×