Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

cóż za pytanie.... nawet nie potrafię określić jak bardzo.... a myślisz, że dlaczego tak mi jest smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo....co to znaczy facet?Ty z gory zakładasz cos i nie dajesz sobie powiedziec ze jest inaczej ..Co to za róznica czy wirtualnie czy inaczej.Jestes chomiczyca która chowa uczucia,nie dajesz nikomu szansy prowokujesz i uciekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fsobota.wrzuta.pl/audio/7Y2kqfpIb8/ o tym czy można się zakochać wirtualnie czy nie to lepiej nie rozmawiajmy ponieważ każdy ma o tym inne wyobrażenie i jedyne do czego może doprowadzić taka rozmowa to ostra wymiana zdań... a i tak każde będzie twierdziło że ma racje... a najgorsze będzie to, że oboje po części będziecie ją pewnie mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem z kims takim 11 lat wiem ze Ty potrzebujesz rozmów, a krzyk jest obroną,ale nie kazdy sie domysli rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nic nie pisze, bo widze ze książe dał sobie siana to ja tez,sie nie wtrącam Spiąca nie smuc sie koparka jutro przyjedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja uciekam spać... może jutro będzie lepiej... dobrej nocki życzę wszystkim... taki---------> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×