Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

uciekam na obecną chwilę.... muszę do pracy pojechać :( nawet w niedzielę beze mnie nie mogą wytrzymać :( miłego dzionka... będę potem... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
witajcie:) Michał Bajor » Uczucia Dopóki prąd, ciepły prąd tego snu Nie uniesie cię stąd Ja wciąż będę tu, zostanę tu Będę trzymał twą dłoń Żeby żaden strach niedorzeczny Burz nie zbudził w twoich snach Nie bój się burz, w dal żegluj hen To przecież sen Siedmiu mórz bezpiecznych Nie pójdę stąd nim zaśniesz Zanim noc strzępów dnia nie przemieni w baśnie Nim ciepły prąd zmyli myśli twych bieg I popłyną na ląd Hen zza siedmiu rzek, i gór, i mórz Ja wiem już Nie pójdę stąd Gdy przemierzysz snu oceany wietrzne Dalej będę tu Nie bój się burz, w dal żegluj hen To przecież sen Siedmiu mórz bezpiecznych Sen Nie pójdę stąd nim zaśniesz Nim wypłyniesz na snu oceany jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Grażyna Łobaszewska » Kochaj Naprawdę Kochaj naprawdę choć raz Wtorek zmieni się w święto Spróbuj drugiemu coś dać To nie zdarza się często I nagle wszystko ma sens I znowu żyć nam się chce Na duszy tak lekko. Smak życia mieści się w tym Aby przeżyć je z pasją Nie przegap głupio swych dni Każdy z nich jest twa szansą Więc nie oglądaj się dziś Niech nie wyprzedzi cię nikt Pokochaj naprawdę. Nie przykładamy wagi Do flirtów w których gramy Wmawiamy sobie zwykle Zabawy to niewinne Miłostki mamy nowe Motyle kolorowe Im więcej ich przybywa Tym częściej gorzko bywa. Bo najważniejsze jest to By pokochać naprawdę Cóż gdy motyli masz sto Jeśli każdy z nich martwy Wiec nie oglądaj się dziś Niech nie wyprzedzi cię nikt Pokochaj naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(witajcie... ❤️śpiąca 3 dnia czy jest sens?---następny dzień nowe pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjh
A ja na wampirke ochote mam bo za długo jestem sam spadajcie inni faceci stąd bo jak nie to bedzie wasz błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz mnie czy jest sens???? -------> sens tworzymy my sami i nigdy nie wiadomo tak do końca czy coś będzie czy nie między nami ;-) kto nie ryzykuje....ten nie wygrywa ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz znowu nie widze wpisów:( ide sie położyć:(starość nie radość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację... skoro źle się czujesz to idź się połóż... zaraz u Ciebie będę....:P:P:P i jaka starość????? dożyjesz setki wtedy się będziesz martwił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... jak pragnę niczego się nie krępować... chodzić nago po mieszkaniu i nigdy nie żałować że pozwolę Ci chodzić śladem moim... oj... jak pragnę stąpać boso po ciele Twoim ugniatać je delikatnie i zawsze nazywać swoim... jak się zbudzisz to wszystko jeszcze raz Ci wytłumaczę kiedy otworzysz oczy w nich całą prawdę zobaczę... dopiero wtedy... a tymczasem chcę jednego... żeby nie kłamać... to najważniejsze... żyć na ziemi i nie kłamać niepodobna gdyż życie i kłamstwo to synonimy... no a tu... dla zabawy nie będziemy kłamali, będziemy wszystkim na głos po kawałku swoją historię opowiadali... bez żadnego skrępowania... ja zacznę pierwsza pozwolisz.... już dziś mam Tobie wiele do ofiarowania... wystarczy tylko że wyciągniesz dłonie że nie będziesz się krępował a najpiękniejszego dnia w życiu na pewno nie będziesz żałował.... POZDRAWIAM WSZYSTKICH OD WAMPIRKI ;-) BęDZIE DZIś WIECZOREM... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pank-nie chce litosci Lubię jak przychodzi sen Jak dopala się znów dzień Nie obchodzi mnie już nikt W szklance został tylko łyk Mogę znowu sobą być Nikt nie powie mi jak żyć Szczerość nie krępuje mnie Mogę nawet zabić się Nie chcę litości, bo zniewala mnie, o nie Nie chcę miłości, bo okrada mnie, we śnie Kocham gdy nocą pada deszcz, jak łzy Zamykam oczy coś mi się śni- tak śni Już nie liczę żadnych strat Życie nie obdzieram z szat Nie obchodzi mnie czyjś gniew Płynie we mnie moja krew Nie chcę litości, bo zniewala mnie, o nie Nie chcę miłości, bo okrada mnie, we śnie Kocham gdy nocą pada deszcz, jak łzy Zamykam oczy coś mi się śni - tak śni, pięknie śni Nie chcę litości, bo zniewala mnie, o nie Nie chcę miłości, bo okrada mnie, we śnie Kocham gdy nocą pada deszcz, jak łzy Zamykam oczy coś mi się śni - tak śni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslovitz Świat wypadł mi z moich rąk Jakoś tak nie jest mi nawet żal Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też Chyba tak chciałem przez cały czas, lecz Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem Że ty łatwo tak zgodziłaś na to się i Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć przy tobie Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości Nie na krześle, nie we śnie Nie w spokoju i nie w dzień Nie chcę łatwo, nie za sto lat Chciałbym umrzeć z miłości Nie bez bólu i nie w domu Nie chcę szybko i nie chcę młodo Nie szczęśliwie i wśród bliskich Chciałbym umrzeć z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy będziesz moim mężczyzną cerę będziesz miał białą tak, żeby drogę przez życie mogła mi oświetlić całą... a włosy Twoje płowe okrywać będą głowę w której mądrość życiowa się mieści i która mnie swoim lekkim muśnięciem mądrością życiową popieści... oczy Twoje błękitne, niczym fale na wielkim oceanie patrząc będą mnie wiecznie upewniały, że z całą pewnością zasłużyłam sobie na nie... a Twój życzliwy na twarzy uśmiech, który każdego dnia będę widziała i na który każdej nocy spragniona będę czekała pozwoli mi uwierzyć że nie przypadek a los kazał mi tak wysoko mierzyć... żeby zdobyć Twoje serce żeby zdobyć Twoje ciało... wszystko zrobić tak dyskretnie aby Twoje moje pokochało aby żadnej innej już nie chciało i by nigdy to się nie wydało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozglądam się, tą sobotnia noc Przyszedłem sam w nadziei, że spotkam Cię Ludzi tłum niewyraźny dzisiaj dla mnie jest Bo jeśli spojrzy w tę stronę praktycznie przez moment Tak jakby mi powie to jeszcze nie koniec Przyznaje to szczerze, że mam słabość do Ciebie Mam słabość do Ciebie. Pokaż mi, że bardzo chcesz Pokaż jak mnie kochasz Pokaż mi, pokaż mi właśnie dziś. Stoję przy ścianie i patrzę na panie Rzut oka na parkiet ogrzewa mi szklankę Gdzie ta odwaga z kumplami potwierdzana w zakładach Lecz jeśli spojrzy w tę stronę praktycznie przez moment Tak jakby mi powie to jeszcze nie koniec Przyznaje to szczerze, że mam slabosc do Ciebie. Pokaż mi, że bardzo chcesz Pokaż jak mnie kochasz Pokaż mi, pokaż mi właśnie dziś Ile razy widziałem Cię Ile razy starałem się Jesteś tam, ja nie wiem co robię Zrób coś, bo zależy mi na Tobie. http://macko15.wrzuta.pl/audio/eDVBcvaYVL/verba_-_pokaz_mi śpiąca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie widze bo mam spuchnięte oczy.nie czuje bo mam katar A teraz pytanie czy zrobiłas wczoraj cos czego nie mozesz mi powiedziec;)? byłas grzeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pokazuję Ci tak żebyś usłyszał skoro nie widzisz i nie czujesz ;-) ❤️: http://www.wrzuta.pl/audio/xSLXi3foEo/ o tak Cię będę szukała jeśli gdzieś znikniesz... 🌼 a co robiłam wczoraj czego nie mogę Ci powiedzieć.... hmmmm byłam bardzo grzeczna... nie piłam, nie paliłam rozmawiałam z gośćmi o głupotach :P taniałam ile dałam radę i wróciłam do domku... 🌼 no i już.... wyspowiadałam się.... i ciekawe kto tu u kogo pod pantoflem siedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×