Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytammmmm

ktora z was zyje z Wlochem i czy jest szczesliwsza niz

Polecane posty

Gość pytammmmm

Z Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA P.S Nigdy nie mialam powaznego zwiazku z Polakiem. A z moim wloskim mezem jestem super szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo juz w jakim rejonnie
Tam chyba jest latwiej poznac faceta, slyszalam , niz w Polsce...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandra
ja:) jestem teraz na placówce we Włoszech (konsulat) i jakieś 4 miesiące temu poznałam mojego faceta. Przyszedł załatwiać jakieś sprawy papierkowe i napatoczył się na mnie na korytarzu. Od razu... czegoś takiego Polak nigdy nie zrobił... 'tak' na mnie spojrzał, że wszystko bylo już jasne;) i od razu powiedział, że piękniejszej nie widział nigdy w zyciu...:) Pracuje w Ministerstwie Spraw Zew. Czym się rozni od Polaków? że dzięki niemu uwierzylam w siebie, że jestem piękna, nazywa mnie księżniczką, jest niesamowicie elegancki ( w tym zawodzie dobry garnitur to podstawa), a przy tym na luzie. Niesamowite poczucie humoru. I to jak patrzy na mnie.... Ma fajną rodzinę. Owszem widać, że kocha bardzo matkę, ale widać jak szanuje kobiety:) nie jest maminsynkiem.Jego rodzice sie bardzo kochają. Pochodzi bardzo dobrego domu. Czasem mnie to tylko irytuje jak traktuje pieniądze... tj. dla niego i jego rodziny pieniądze są malo istotne...po prostu do wydawania, bo mają jej za...dużo. Okey, mogę wybaczyć:P a, mam dodatkowo chody bo jego babcia jest półPolką:) i czasem sobie z nią porozmawiam;) wiem, ze są rozne wersje związkow z Wlochami... ale kazdy jest inny. Ja swojego nie zamieniłabym na żadnego Polaka...:) Kocham mojego Francesca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tkliwa historyjka
szkoda ze nieprawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jeśli nie
prawdziwa to piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessandro....
powinnas zostac pisarka i pisac piekne basnie. az sie wzruszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ze tak masz szkoda
tylko ze Polki nie mogą tego zrozumiec bo sa z ..polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessssandra
eee? nieprawda? chyba jesteście nienormalni... czy to że komuś się po prostu udało, od razu ma zmyślać? nie muszę niczego wymyślać. Po prostu tak jest. Mam faceta Wlocha i nie żałuję. Zazdroscicie? no tak... z Polakami roznie bywa.... Ktoś z zaciemnionym nickiem - podszyw. Ktos zapytal czy ktos zyje z Wlochem i czy jest szczesliwa... Odpisalam i opowiedzialam swoją historię. Tak trudno uwierzyc ze ktoś moze byc szczesliwy? Zal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqq
fajnie ze do poznalas:)nie przejmuj sie innymi durnymi wypowiedziami bo to jest zazdrosc..coz zawsze mowilam ze Polak to Polak ale od tego czas jak poznalam wiele wartosciowych obcokrajowcow to moge sie pokusic o stwierdzenie ze oni sa naprawde boscy;)ja jestem z osobnikiem z Chorwacji i dalej nie moge uwierzyc ze mozna byc z kims tak szczesliwym i tak bardzo sie kochac i szanowac:)gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryśna iskierka
ja regularnie się depiluję :classic_cool: życie z włochami :O fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z durny temat.liczy sie charakter nie narodowosc. mieszkam we wloszech, mam faceta wlocha.bedac w polsce spotykalam sie z polakami i moge szczerze napisac ze szczescie w zwiazku nie zalezy od narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×