Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nienormalnaaa

Wciąż angażuję się w chore związki z żonatymi facetami

Polecane posty

Gość perfekcyjny pan
jestes po prostu kurvision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie umiesz powiedziec czegos madrego to zamilcz widze ze w waszym zyciu nie ma polylek i jest wszystko prfect gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może mnie się uda \"powiedzieć\" coś mądrego, chiciaż słodkie to nie będzie, więc zapewne nie uznasz tego za \"mądre\" (bo widzę, że to Twój sposób wartościowania) \"Moze mam ale nie twoja sprawa mnie oceniac nie znasz mnie\" dziewczyno, założyłas topik na kafe z pytaniem \"czy jestem nienormalna\", sama tak o sobie mówisz, pytasz nas o zdanie, a kiedy tigra potwierdziła to, co sama słusznie zauważyłaś, masz do niej pretensje - punkij sie w głowę i zatanów, czego Ty w końcu chcesz istotnie, musisz mieć coś z głową, skoro ładujesz się już 4 raz w, jak to sama określiłaś, chory zwizek z zonatym facetem. Skoro nie potrafisz się uczyć na własnych błędach, które powtórzyłas zresztą już kilkakrotnie, to albo myślisztylko i wyłącznie dupą, albo jestes po prost głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, zapomiałabym - dziękuję za gratulacje. Wybacz, że nie odwdzęczę się tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja napisalam ze sypialam z kazdym?? i sorry ale do glupich nie naleze a do t.ze jak nie umie rozwinac tematu niech nie pisze nic wiem ze latwiej oceniac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan
mam taka kolezanke ,mówi ze kręca ja tylko zonaci ,doswiadczeni,sex bez zobowiazan ,za darmo, nie nazywa sie to prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan
lubie takie patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Zycze ci tego aby ktos kiedys do twojego meża sie łasił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
jestes niestety NIENORMALNA dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale wina zawsze lezy po obu stronach nie robie tego aby kolekcjonowac niestety zawsze sie dowiaduje ze zonaty jak jest juz za pozno i czasem sie tak latwo nie da odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan
buahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niby uwierzeć, że doświadczeni, żonaci faceci spotykają się z Tobą, żeby znaczki oglądać??? No jeśli tak, to chyba przez tydzień, więc związkami bym tego raczej nie nazwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan
moze sie spotkamy jestem w twoim typie ,zonaty,nie che sexu,mozemy sobie porozmawiac przy kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę buahahha
znó klaudka na takim temacie:D stary cie w rogi wali chyba że taki spec jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie spec, o rogach nie ma mowy (przynajmniej na chwilę obecną) ;) Poza tym na paru innych topikach dzisiaj tez byłam, więc chyba masz wybiórczą uwagę, jeśli chodzi o moją osobę ;) Ale zaczyna sie przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjny pan
na 2 fronty ... poczekam az przegrasz te bitwe i pojdziesz na pojedynek ze mną .... moze sie rozwiode dla ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×