Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia wcześniaczka

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

Polecane posty

Gość gość
Jak na 35tc to strasznie mało. Dlaczego? Mój syn miał 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to hipotrofia duza....moj syn w 29 tyg.mial 1490 g.teraz ma 2,5roku i 14 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie wcześniaków:-) co prawda mój synek urodził się tydzień po terminie ale sama jestem wcześniakiem ...urodziłam się ponad 40 lat temu(oj ponad;-) w 28tyg.ciazy przez cc w krwotoku matki z przodującym łożyskiem. 4 godziny po porodzie zaczęto mojej mamie zasuszać pokarm ponieważ dawano mi nie cały 1% szans na przezycie. miałam nie rozwinięte jedno biodro(mama cała ciąze leżała z głowa nizej niż reszta ciała)OGROMNĄ anemię i zapalenia ucha środkowego ale byłam dzielna i udało się :-) wiec i waszym maluszkom uda się ! pierwsze lata przedszkola i szkoły bardzo chorowałam ale późniejsze lata szkoły nawet jak chciałam chorować to nie dało się:-)a już jako dorosła kobieta chora byłam jako 19(zapalenie płuc) latka i 41 latka(angina) a katar nie pamiętam kiedy miałam , można powiedzieć ze teraz nie choruję (pewnie swoją normę wychorowałam jako dziecko;-) wiec mamusie głowy do góry będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym takie brzydactwo chyba zabiła od razu, bo to przecież taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w tej materii poszperać w sieci. Sądzę, że bez żadnego trudu uda się coś znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie warto podpytać w tej materii znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam w 32 tygodniu,ponieważ miałam zatrucie ciążowe ,wiec szybko musieli działać żeby nas uratować .Synek urodził się ważąc 1 kg i mierzył 33 cm.Mial opadnięte płuco,problemy z oddychaniem,żółć ,oraz bezdechy. Synek spędził 7 tygodni w inkubatorze. Oczywiście jego stan się polepszał z dnia na dzień zaczął wyglądać jak dzidziuś .Dzis synek ma 13 miesiecy i wazy 9 kg ,jest zdrowym ,wesołym ,ciekawym chłopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. I.. tyle Bez wkładu własnego, bez zobowiązań. Dla osób mających dostęp do internetu. Polska firma, wypłacalność gwarantowana (dane o wypłacalności z 22.09.2018) Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety nie będę w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola mama
Jestem mamą dwóch maluchów 02.2016 i 07.2017, mam stały dochód jednak chciałam sobie dorobić, choćby na pampersy:-) wszystkim mamom i (nie tylko) majacym odrobinę wolnego czasu, polecam trzy portale do wypełniania ankiet opinie, moneyo i epanel. Moj ulubiony to opinie, poniżej link do rejestracji: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062 Najtańsza ankieta jaką dostałam 100pkt (50gr)najdroższa 1500pkt(8zł) Po założeniu konta zaproscie znajomych i nieznajomych, internet ma wielką moc:-) Osobiscie polecam nic do stracenia a pare groszy zawsze sie przyda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja ur w 31 i 4 dni . Moja malutka wazyla 1700. Potem spadla na wadze a teraz znow przybrała i waży 1740. Ma dobry odruch zassysania ale z butelki uciaga do 15 ml bo potem sie męczy. Teraz dostała temperature 37.5 C i nie wiem czym to jest spowodowane . Moze ktoras z mam moze mi pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denver

czas trzęsienia się na d maleństwem minął 😜 oczywiście tak teoretycznie, ale juz jest co raz lepiej i z mężem zaczynamy znowu się do siebie zbliżać seksualnie 😉 wczoraj kochaliśmy się jak nastolatki, ale jeszcze nie wymyśliliśmy dobrej anty, coś słyszałam o diafragmie caya może właśnie ją kupię, któraś z was słyszała co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×