Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Julka

osmiolatka karmiona piersia-ciekawy film

Polecane posty

Gość tylko podpowiadam
to zboczone jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to choroba albo zboczenie nie jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffu fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa natonowicz
straszne...ja słyszałam jak się lekarz wypowiadał że dziecko 3-4 letnie karmione piersią to już jest przesada i że nie jest to normalne zachowanie.A swoją drogą to wszystko jest wina matki a nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puke cała rodzinka jakaś deko nawiedzona:o nie wiem czy zwróciłyście uwagę,że piersi mają nadane imiona, a dzieci uważają,że nigdy nie powinny "być odstawione" od cycka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe- a później stwierdza, że oczywiście kiedy pójdą na studia, czy wyjdą za mąż to -wtedy już nie:D:D hehe - czyli minimum do 17 roku życia dziecko ma prawo upominać się o pierś:o bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 letni chlopak ssacy cyca mamy bleee pomyslalam o moim bracie a on ma 18 i juz sie z mama na dzien dobry calowac w policzek nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee=====
Bardzo niesmaczne, zrobilo mi się niedobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że zarówno takie dzieci jak i mama kwalifikują się do jakiejś terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm uwazam ze nie powinna przestawac karmic kiedy dziewczynki wyjdą za mąż. Wręcz przeciwnie powinna karmic i męzów córek :D:D:D Obleśne, paskudne i nie ma nic wspólnego z matczyna miloscią- jak dla mnie to zakrawa o pedofilie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia kskk
do roku jestem jeszcze w stanie zorzumiec mamę karmiąca piersią, choc to juz i tak dziwnie wygląda, jak dziecko ktore chodzi,je to co dorosły (tak jest u mojej kolezanki),podchodzi do mamy i podciąga bluzkę i lapie za cyca, gryząc ja złośliwe w niego(tak twierdzi)....Dla mnie to juz jest z deka cięzkie do zaakceptowania i niezbyt ok wygląda....Ale powyzej roku ,a juz 8 lat to perwersja(słowa mojego pediatry).Twierdzi ze ok jest do 10 m-ca,rok jeszcze ujdzie,wszystko powyzej to perwersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy kiedy kiedy
wg mnie to PATOLGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie roczne dziecko spokojnie moze jesc jeszcze cyca i takie dzieci nie jedza jeszcze wszystkiego i nie wszystkie chodza.tu jest straszna roznica wychowaniowa bo moje np;chodzily i zaczynaly normalnie jesc za rok czasu a w rodzinie obok dziecko raczkuje i stoi ledwo napalcach a o jedzeniu nie wspomne wszystko miesiac do tylu. ja jestem za karmieniem ale to co zobaczylam zastanawia czy ktos jeszcze nie pokierowal tam porady lekarskiej?bylo widac na poczatku malezazenowanie matki ale potem dala bez oporow i to mnie zasta\\nawia bo to poprostu chore i jaka ona tesciowa potem bedzie.nie chciala bym miec nikogo takiegow poblizu mimo ze nie jestem rasistka i jestem za karmieniem piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko masz racje
nie moge obejrzec tego jak wy to robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś sie wypowiadałam na temat takiego zboczenia (bo normalne to nie jest) ale o dziwo gdy padało pytanie czy będziesz karmić dziecko jak b ędzie miało 5 lat??/ odpowiedź padała TAK i nie widziały one w tym nic złego....Moim zdaniem to dewiacja i chore podejście do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaksa
to jest zboczone, taka ośmiolatka jeszcze zostanie, lesbijką jak tak dalej pojdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×