Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna mężatka

Mąż nie chce dziecka!

Polecane posty

Gość smutna mężatka

Przynajmniej przez nastepne kolejne lata nie chce zostac ojcem. Pobralismy sie pol rolu temu. Mam 26 a on 27 lat. Pewnie napiszecie - jestescie jeszcze bardzo mlodzi. Dlatego szanuje jego zdanie - ale ja nie chce rodzic 1szego dziecka p 30stce! Troszke jestem zlaamana jeo postawa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale nie napisze że jesateście za młodzi. odpowiedni wiek a czy mąż nie poinformował Ciebie o tym przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmalwailisie o potomstwie przed slubem ??? a wiek jak najbardziej odpowiedni poroza\mawiaj z nim powiedz co chcesz czego pragniesz i jeo wysłuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Mąż zawsze podchodzil do zycia bardzo rozsądnie. Powoli ten jego rozsądek zaczyna mnie dołowac. Smutne jest to,ze licze na cud - na "wpadke" - rzecz oczywista!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ze jest rozsadny ale czy ci mówił że nie chce dzieci !!! bo to róznica a wczesniej nie widzialś że aż taki rozsądny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow przeciez
niechce obrazac ale jak poczekacie jeszcze troche to wasze dzieci beda bawic sie w piaskownicy z wnukami twoich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Dzis znow poruszylam temat potomstwa. Stwierdzil,ze jeszcze nas "nie stac" na dziecko. Oboje pracujemy - przyczym ja nie mam jeszcze umowy na stale. Ale przeciez zawsze bedzie cos co odsunie na jakis czas poczecie dzieciatka!:( A jego słowa "na wszystko przyjdzie czas"..ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu napiszesz nam wreszcie odpowiedz na to co chcemy wiedziec?????????????????? mówił Ci o tym przed ślubem???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Juz dziobalka pisze! Nie denerwuj sie prosze!:) Przed slubem mowilismy,ze chcemy miec dzieci. Nie ustalalismy jednak czasu w ktorym bedziemy sie starac o dziecko. Poprostu - bedzie - ale kiedy?:( A tu od pewnego czasu slysze - dziecko bedzie jak beda warunki. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
mysle, ze takie kwestie powinno sie ustalac przed slubem. maz ma prawo nie chciec dziecka tak samo jak ty masz prawo go chciec ... a jesli chodzi o wiek, mysle ze taraz juz nie te czasy, kiedy 30 latki uwazane sa za stare panny, a 35 latki za wiek godny babci ;) powodzenia w dogadaniu sie z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Nie czuje presji otoczenia - poprostu wolalabym rodzic jak jescze jestem mloda..chodzi mi przede wszystki o dobro dziecka. Sa tu jakies mamy z podobnym "poblemem" ? Prosze o wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ma rację
26 lat w dzisiejszych czasach to za wcześnie. Prawdopodobnie skończyłaś niedawno studia. Teraz czas 2-3 lata by ugruntować pozycję w pracy i wtedy dziecko. Pomyśl, że jak teraz będziesz mieć dzidziusia to w pracy zawodowej będziesz zaczynać praktycznie od zera za 2 lata (po ciąży i macierzyństwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Rozumiem. Tylko,ze ja nie chce dzis zachodzic w ciaze. Chce sie do niej odpowiednio przygotowac. Zaproponowalam mezowi bysmy zaczeli "robic dzidziusia" w grudniu czyli prawie za rok! A on - to zdecydowanie za wczesnie. Naprawde za wczesnie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no za rok to nie zawczesnie ale moze maz potrzebuje czasu by ssobie to poukładac w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
a po co chcesz miec dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ma rację
to zacznij się przygotowywać. Bierz folik, ćwicz, jedz zdrowo, a z mężem wróć do rozmowy za parę miesięcy, jak będziesz miała umowę na stałe. Może on nie chce byś przez to straciła pracę i siedziała przez wiele lat w domu nie rozwijając się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Czy jdnak nie jest tak,ze nie ma odpowieniego momentu by meżczyzna mogl zostac ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysla
nie bierz pigulek ,zrob mu kinder niespodzianke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niefajnie..
moj poprzedni facet, z ktorym bylam 3 lata (mieszkalismy za granica, byl obcokrajowcem) rowniez oznajmil mi pewnego dnia, ze nie chce miec dzieci.. kiedy spytalam co zrobi jesli jednak wpadniemy, bo przeciez roznie moze sie zdarzyc.. to powiedzial: SĄ NA TO SPOSOBY. Zerwalam z nim i wrocilam do domu. Mam 28 lat i nie spieszy mi sie miec dziecka teraz, ale planuje je miec i nie wyobrazam sobiee bycia z kims, kto nie lubi i nie chce miec wlasnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maz nie chcial dzieci ale ja z nim porozmawialm i powiedzaiąłm ze bardzo tego pragne on nie dał zadnej odpowiedzi ale po 3-4 miesiacch od tej rozmowy powiedziął że chce bym mu dałe\a dziecko i 2 miesiace pozniej podjelismy próbe o dziecko udąło sie porozmawiaj z meżem o tym tylko tak dowiesz sie wszytkiego usiadz i spokojnie rozmawiaj wytłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
chanelparis - po co chce miec dziecko? Rownie dobrze moglas zapytac - po co wychodzilam za maz? Widzisz, poprostu czuje sie gotowa by urodzic dziecko. By stworzyc pelna rodzine. Mąż ma rację - jestem osoba, ktorej nie da sie uwiezic w domu. Sama tez sie w nim nie zamkne. Chce miec pelna roodzine i prace. Czy naprawde to tak wiele??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
mysle ze za wczesnie na dziecko, nie mozecie nacieszyc sie soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
moze tak naprawde pragniesz dziecka bo on mowi nie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Mąż ma racje - do mojego męża nie przemawiają argmenty teypu "bardzo pragne dziecka, jestem na to gotowa"..on znajduje takie kontrargumety,ze moje "chcenie" moge schowac głeboko..:( Chyba nie mam wyjscia - zdam sie na los :) Przygotuje sie na zapas. Moze zdarzy sie cud :) choc z jednej strony..skoro mąż nie chce zostac ojecem (przynajmniej narazie) moze nie powinnam łudzic sie nadzieją..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
lepiej prosic o przebaczenie niz prosic o pozwolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ma rację
Oczywiście można mieć to i to ale gdy ma się ugruntowaną pozycję w pracy. Wtedy można pozwilić sobie na macierzyństwo. Pomyśl, zajdziesz w ciążę, stracisz pracę i będziesz zaczynać szukać z małym dzieckiem. Mąż ma rację najpierw umowa na stałe. Mój mąż chce dziecka już od dawna ale to ja powiedziałam nie, najpierw muszę być pewna tego, że będę miała gdzie wrócić albo nie będę miała problemów ze znalezieniem bo mam doświadczenie i wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
chanelparis - nic z tych rzeczy :) Pragne urodzic dziecko z wielu powodow. Przyznam tez,ze obawiam sie,ze pozniej moglabym miec problemy z zajsciem w ciaze? i co wtedy? Placz, wyrzuty,ze kiedy chcialam nie sprobowalismy a teraz jest na to za pozno?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ma rację
Na pewno nie rób nic na siłę. On też ma prawo o tym decydować. Pamiętaj, że to jego życie również. Zresztą mówi, że tak tylko nie teraz. Macie jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×