Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna mężatka

Mąż nie chce dziecka!

Polecane posty

Gość smutna mężatka
Myszka83 dziekuje za zrozumienie!:) Napisalam tu by sie wyżalic - juz to zrobilam :) szkoad tylko,ze nic sie nie zmienia..maz dalej trzyma sie swoich zasad a ja dalej udaje,ze nie ma problemu ..ehh claires - kazdy jest kowalem swojego losu i o sobie powinien decydowac. Znam jednak przypadek, w ktorym kobieta nie chciala urodzic dziecka a maz pragnal go jak niczego na swiecie. Ona zaszla w ciaze i postanowila urodzic - pozniej oddac dziecko do adopcji - jednak kiedy nosila pod serecem swoej malenstwo zrozumiala,ze go nie odda...do dzis sa razem. Tworza naprawde udana rodzine. Tobie życze bys kierowala sie zawsze sercem i niczego w zyciu nie zalowala! Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoddawaj sie ale tez nie naciskaj nie mow o tym codziennie daj mu czas a ty sie przygotuj powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
No i ma rację,a ty masz czas do 28l .A po tym okresie masz zwiększone ryzyko .Dla faceta najlepiej po 30-stce jak dyskoteki mu się znudzą.Karel Got został po raz 14-sty Ojcem a ma dopiero 64 na osi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett.
ja tez mam ten sam problem.tyle ze ja mam juz 28 lat a moj maz 31.przykre.twierdzi ze kiedys bedziemy miec tyle ze iedys to moze byc juz za pozno.zadne argumenty go nie przekonuja,jestem bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna mężatka
Skarlet - strasznie Ci wspolczuje. Dlugo jestescie malzenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka
faceci przed slubem sciemniaja a wy wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka
moze was tak naprawde nie kochaja i dlatego nie chca dzieci????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×