Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaaa5

PRACA W TCHIBO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość lal101
Pracowałam w Tchibo ok. 1 roku , praca naprawdę ciężka , co tydzień nowe kolekcje i mnóstwo klientów,mimo tego mogę śmiało powiedzieć ,że nauczyłam się naprawdę dużo i miło wspominam ten okres (ekipa świetna jednak z czasem się wykruszyła) . Pracowałam w jednym z lepszych sklepów , udało nam się nawet wygrać wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchiboludek
Witam Ja również pracuje w Tchibo i było super ,aż do momentu ,gdy nie przyszła nowa regionalna do Warszawy. Zaczęło się cięcie kosztów , teraz liczy się każda godzinka ,osoby są po ucinane ,a teraz jest dużo więcej do zrobienia niż kiedyś , a jest nas mniej. kiedyś z radością przychodziłam tam do pracy teraz nie chce mi się nawet wstać z łóżka. Jak patrze na swoją kierowniczkę to jej praca teraz polega na uzupełnianiu tabelek bo co chwila jest jakaś nowa do uzupełnienia. A mój plan rozwoju - chmmmmmmmmmmm tabelka nie ta więc kilka razy trzeba było ją przepisywać. To co się zmieniło na złe to wszystko tylko ,że nikt z pracowników nie ma na tyle jaj ,aby otwarcie powiedzieć co mu teraz nie pasuje jeśli chodzi o pracę w tej niegdyś cudownej firmie. Już nie jest tak fajnie jak było kiedyś, nawet 2 lata temu. Teraz chodzimy i wymyślamy co by tu jeszcze zrobić aby zwiększyć naszą sprzedaż ,ale od tego powinien być chyba ktoś w biurze. Zamiast obsługiwać naszych klientów skupiamy się na czym innym. Cięcia godzin i tego co robi pani regionalna Emilia N. doprowadzi do upadku tego niegdyś super biznesu. To prosty biznes i nie trzeba wymyślać ,budować okien w jakiś super sposób ,to co robimy ma być zachęcające ,ale jak ma być zachęcające skoro najważniejsza osoba po pojawieniu się w naszym sklepie sieje tylko strach ,mobbing i de motywację dla całego zespołu. Ciekawe czy Pani Rosołowska Pan Starek ,oraz Wojtek Kamiński wie jak Ta Pani się zachowuje jak wchodzi do naszego sklepu. Na szczęście szukam sobie nowej pracy ,gdzie w razie wizyty Kierownika Regionalnego zespół nie będzie musiał dochodzić do siebie przez tydzień. Nawet nasza kierownik też mówi iż źle działa Emilia na nią ,ale nie ma na tyle odwagi ,aby jej powiedzieć w Twarz jak bardzo jej nie na widzi za to co robi. Teraz to jest cyrk na kółkach ,a nie spokojna i komfortowa praca. Jeśli chcecie to pracujcie ja już nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Firmy
Ja całowicie się zgadzam z Tchibo ludkiem ,który to napisał. Jestem kierowniczką jednego ze sklepów warszwskich i jest dokładnie tak jak to zostało opisane. Gdyby góra znała prawde ,bądz gdybyśmy się nie bały o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopolo
Ja również się z tym zgadzam. Nie napisze kim jestem ,bo mi zależy na pracy ,nie na firmie. Wiem iż potrafi zepsuć krwi człowiekowi. trzymajcie się i POLSKA GOLA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre Tchibo
Dziewczyny przestańcie tu o tym gadać bo wszystkie będziemy miały problemy. Możemy się spotkać na Piwko i o tym pogadać ,a jak tak będziecie gadać na forum to wszystkie będziemy miały przej...ne A po co ... Każdy pracujący kierownik dobrze wie jak jest i po co to wynosić na zewnątrz. Dajcie sobie trochę na luz. Emilia zastanów się co robisz ze swoim zespołem to jest fanfatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12358
Dziewczyny Bzdura tu jest napisana. Przecież tak nie jest do końca. Jest gorzej. Opiszcie PRAWDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 751
No i Kamińskiego już też nie będzie !?!?!?!?!?!?!? Podczas tak ważnej wizytacji odchodzi dyrektor na Polskę to dziwne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctchibo2012
hej, moze ktos zabrałby głos na temat wielkiej Pani regionalnej z reg 3. Jako kierownik w Łodzi to tak smierdziala ze glowa mala , a teraz wielka Pani regionalna zainwestowała w antyperspirant:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtem
Praca nie jest zła , ja moją pracę bardzo lubię , długo pracowałam na umowe - zlecenie ale od niedawna przeszłam na umowę o pracę.Są fajne , ciekawe szkolenia i miła atmosfera pracy , co do regionalnej - też o.k. , nigdy nie usłyszałam złego słowa a kiedy dochodzi do rozmowy , zawsze potrafi wysłuchać i pomóc. Jak czytam powyższe komentarze to włos mi się na głlowie jezy (np.jak można napisać , że ktoś śmierdzi- to bezczelne) Klienci również bywają trudni ale zawsze mozna sobie poradzić , jak się chce !!! Jestem z natury spokojną osobą i mój spokuj po prostu udziela się moim klientom , niektórzy z nich , szczególnie Ci stali potrafią być naprawde fajni. Praca dla optymistów , ludzzi z pasją i energią życiową a przede wszystkim dla uczciwych!!!!!!!! Bo ostatnio słyszy się różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam :)
Dziewczyny nie przesadzajcie!! ! Kazdy wykonuje swoja prace i uzywa metod jakie uwaza za sluszne i konieczne. Poza tym kazdy walczy o swoja premie, wy tez... A jezeli wam sie nie podoba to poszukajcie lepszej pracy zamiast narzekac, albo porozmawiajcie szczerze o tym co wam sie nie podoba (w koncu macie byc przedstawicielami waszych zespolow) bo takie narzekanie na forum nic nie pomoze, a tylko pokazuje brak kompetencji i odwagi! Dodam tez, ze istnieja zespoly w ktorych pracuje sie przyjemnie i z checia przychodzi sie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa rekrutacji? do mnie tydzień temu dzwoniła Pani z Łodzi, zapytała mnie o parę rzeczy i powiedziała że przesyła moje CV dalej i ktoś tam będzie się ze mną kontaktował w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, do tej pory cisza? wie ktoś po jakim czasie się odzywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoniiiiiiiim
chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda etap rekrutacyjny w Tchibo. byłam na rozmowie z kierowniczką sklepu i powiedziała, żeby czekać na telefon. ale do tej pory cisza. orientuje sie ktoś , po jakim czasie oddzwaniają z odpowiedzią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NergalSz
Moi Drodzy Kłopoty z RMS to pikuś z tym co teraz zacznie sie dziac po przyjsciu nowego dyrektora.Wyrzuconego z Vistuli, gdzie zrobil wiele zlego pracownikom zatrudniono w Tchibo.Nowy dyrektorek to kutwa, popytajcie w Vistuli Z wyrazami wspołczucia Nergal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfcgvhnm,
Beatka.S była kiedyś moim rsm-em i dziękuję serdecznie;-) Teraz zarządza nami Alek.T pracuję w Tchibo bardzo długo, nie mam już sił ale cholerny sentyment do mojego zespołu, że ciężko mi odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfcgvhnm,
nergal mówisz o Szymonie.D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieta nt. motywacji
Witam, przeprowadzam wśród pracowników sklepów Tchibo ankietę nt. czynników motywujących i demowywujących do pracy. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś z tego forum zechce wziąć udział w badaniu. Poniżej link do ankiety, który można skopiować i wkleić do paska adresu: https://docs.google.com/forms/d/1OmK8zWYewFudKfVtn9dBNu4be3K_B6AlLUmeCdEC6MA/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata stracone w tchibo
Witam Będe chyba najbardziej aktualny, starych wpisów nie czytajcie bo lepiej to już było i się nie powtórzy. Zatrudniają na zlecenie (dożywotnio) nie interesuje pracodawcy czy się wykazujesz czy jesteś dobra etatu nie doczekasz się taka jest prawda, jak mnie przyjmowali od razu uprzedzili że najszybsze przejście na etat było po 2 latach!!!!! Generalnie się nie doczekasz się etatu znam ludzi którzy pracują po 1,6 roku bez prespektyw i zainteresowania ze strony góry. Jesli uda ci się wkręcic po paru latach może łaskawie dostaniesz pół etatu potem 3/4 a do pełnego etatu nie dożyjesz heheh. zarobki 10zł brutto zlecenie, etat różnie od 1200 za 3/4 do1500zł pełen etat premie są oczywiście ale tylko na papierze bo nie są do wyrobienia targety więc możesz pomażyć i dotyczą tylko Elite Etatowców warto też podkreślić że każdy sklep bazuje tylko na zleceniówkach, tzn 3osoby umowa o prace w tym oczywiście 1/2 i 3/4 etatu reszta to zleceniówki w większości sklepów tylko kierownicy mają cały etat!!!. Kilka tygodnie temu zmienili premie i dają je w formie bonów do tchibo hehehe żałosne Co jeszcze... kolekcje co tydzień czyli przebudowa sklepów co tydzień i dostawa przełożeni różni ale raczej nie sympatyczni- patrzą tylko na siebie, nie wspominając o regionalnych to już w ogóle zadufani i traktujący cię z góry bo dla nich jesteś nikim. Najlepsze jest to że każą uczyć się regółek i cyferek i o sklepie żeby się wiązać z firmą a traktują cie jak gówno więc o co tu chodzi ???? Generalnie korporacja w której każdy patrzy na swoją d*pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmada
Hejka, Miałam przyjemność pracować w Tchibo, Warszawa ale się zwolniłam bo po prostu cisnienie za duże. Zgadzam się że Emilia zryta na maxa ale dało sie przeżyć najgorzej jak trafisz na zrytego kierownika moim była Ania, laska okropna mina wieczniej niezadowolonej i bez kijka nie podchodzić ale to w jaki sposób się odzywała do ludzi to szok przechodzi ludzkie pojęcie.Najlepsze momenty były jak przypisywała sobie pomysły na siebie zreszta dobrego słowa nie usłyszysz. O dziwo nie wiem jak ona to robi poparcie u wszystkich szych ma ogromne ale niby za co...... Ogólnie szczerze odradzam prace w Tchibo gdyż wymagania mają bardzo duże a płaca najniższa jaką mogą dać za te pieniądze juz lepiej pracowac w markecie na kasie niz robić z siebie głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prace dostalam w trzy dni pracuje na umowe zlecenie po 183 h przez co mam 1660 zl na reke do kazdej wyplaty sa bonust w postaci bonow za tajemniczego klijenta od 100 do 300 zł. co miesiac jest rowniez deputat (kawa) praca jest smieszna zalezy do jakiego zespolu sie trafi. sa szkolenia i mozliwpsc rozwoju(przejscie do biura lub wewnetrznie w sklepie) mozliwpsc podpisania umowy o prace jest najbardziej realna tak po pol roku pra cy. co do wieku nie ma ograniczen. praca jako praca jest smieszna stale mowienie dziendobty witam w tchibo wchodzi juz pozniej w nawyk i nie zwraca sie na to szczegolnej uwagi. fakt jest duzo formulek formularzy i trzeba naprawfde miec pojecie o kawie i o tym co sie sprzedaje ale za taka stawke mozna to wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tchibo kiedyś i teraz to 2 światy ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...chociaż może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzasz zmienić pracę? Szukasz nowych ofert pracy? Zajrzyj na www.planpraca.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak : ja trafiłam na zgraną ekipę i sobie chwalę prace :) Najgorsze są dostawy, oprócz tego praca jest bardzo fajna, tylko te umowy zlecenie, niestety tak naprawde nie wiadomo czy i kiedy dostanie się umowe o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc pracowałam we Wrocławiu. Na dzień dobry umowa o prace , 1500 na rękę. Sama rozmowa całkiem dobrze przebiegła, dobra Pani kierownik mi się trafiła, regionalna z tego co pamiętam, z Opola chyba jechała. Co do ich oddzwaniania to niestety jest tak, że trzeba samemu oddzwonić - to chyba taki trik rozmowy kwalifikacyjnej - jeśli ci zależy to zadzwoń skoro ja nie dzwonie w terminie ;) Niestety trafiłam na okres świąteczny i kierwoniczka sklepu traktowała mnie jak g****o. A tego nie chciałam. Miałam 100% tajemniczego klienta i od nowego roku nową pracę daleko od Tchibo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem , że TCHIBO przy wysyłce newsletterów współpracuje ze SPAMERAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem , że TCHIBO przy wysyłce newsletterów współpracuje ze SPAMERAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzow
jakie są warunki zatrudnienia na ten moment??? Ktoś coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfsffs
dalej sie nic nie zmienilo, duzo pracy a 1100 na ręke na 3/4 etatu, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×