Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Hello, Termometr mam zwykły, rtęciowy - udaje mi się nim zmierzyć. O niedokładnych pomiarach elektronicznych dużo słyszałam, dlatego nie kupuje, chyba że któraś z Was ma jakiś wypróbowany??? Hania też nie chce jeść tych zupek po 6mcu - dostaje dalej papki, ale - skubana - wymyśliła plucie na mnie, a raczej takie prychanie jak już nie chce)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam rtęciowego, elektroniczny w szafce leży bezużyteczny - za każdym razem inaczej pokazuje. Może i zwykłym dłużej i mnie wygodnie dla dziecka ale na pewno dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termometr z campola kosztowal ze 37 zeta i od urodzenia malego nie szwankowal, z miekka koncówka elektroniczny,dobrze pokazuje bo mam i inny i porownywalam :) ja mamten blender z mpm product i spoko jest) tak tylko zerklam my we trojke hehe ogladamy mam talent bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna ja mam ten trzeci z linku tylko mam dodatkowo większy pojemnik ten zamykany + pojemniczek do kruszenia lodu, mam to już ponad 2 lata i ja jestem bardzo zadowolona i mi się sprawdza więc polecam ;-) A jeśli chodzi o ilość dodatków ja raczej radziłabym przeanalizować Twoją konkretną sytuację ale jak ja kupowałam to tego nie było jeszcze ale ja bym wzięła, nawet jak użyjesz sporadycznie to będzie ok a dokupić nie można... Ten garnuszek ma moja sąsiadka fajny jest i jej córcia się bawi a jest 9 miesięcy starsza od Laury, mówi po polsku itd.. mi się podoba Haris moja za diabła nie chciała zupek jeść żadnych a jabłka to ani tyle, zaczynałam od samej marchewki i gruszek ;-) potem ziemniaczki z marchewką itp a teraz daję obiadki a zupek jak nie jadła tak nie je.. A jeśli chodzi o \"te\" sprawy to ja tam nie stronię, żeby mój M nie pomyślał potem że chce tylko dla dalszej prokreacji a jak jeszcze jakiś fajny klimacik zrobimy to w ogóle jest git ;-) Na początku tez mnie bolała ale w sumie im częściej tym lepiej jest.. A jeszcze moja córcia mnie dziś ubawiła ;-) Furczało jej w nosku po kąpieli bo chyba sobie wodą chlapnęła no i leżymy sobie już na łóżku szykuję ją do spania cycuś i te sprawy a ta mi tym noskiem tak furczy że stwierdziłam że trzeba jej wyczyścić no to biorę fridę.. i włożyłam jej delikatnie końcówkę do noska i ciągnę ale jej nie trzymałam tylko sama sobie leżała a ta w śmiech i mi sama zaczęła wydmuchiwać nosek w tą fridę ;-) słodziak mały a zawsze było tyle płaczu że hej bo ją trzymałam a ona się wyrywała a wystarczyło dziewczynie spokojnie wytłumaczyć i na spokojnie się do tego zabrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam blender mulinex optipro i jestem zadowoloma.Chociaz jego malaser ciezko sie skada a moze to kwestia wpraz bo moj maz swietnie sobie radzi. Jesli chodzi o sex to u mnie zupenie inaczej niz u was ja mam nonstop ochote a moj maz roznie czasami bierze mnie na przetrzmanie +tzn msci sie za okres ciazy gdy mu odmawiaam bo poprostu nie mialam ochoty juz sie go pytam gdzie sie podzial ten demon sexu ktorym byl, czy moze mnie zdradza a on na to ze juz tak czesto nie potrzebuje i ze to moja wina ze mu sie tak stalo jak bylam w ciazy i go sexualnie olewalam +i co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o kolejne dziecko to u mnie by to bylo 3 i maz nie chce.Dlatego ja sie delektuje kazda sekunda z mala i ciesze sie tym ze jest taka mala bo pewnie kolejne takie male dziecko to dopiero bedzie moim wnukiem chyba ze zaliczymy wpadke.Troche mi zal nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, ale co tu facet ma do powiedzenia :P :P :P :P Jak będziesz chciała kolejnego bobaska, to wystarczy symulować wpadkę :P :P :P :P :P :P :P :P Kurdę ja też oziębła jestem... zawsze zresztą chyba byłam- poza 2 i 3 trymestrem ciąży bo wtedy to miałam ochotę non stop i jak widać przejadło mi się :P :P :P Najśmieszniejsze jest to że mój zna najskuteczniejszy na mnie afrodyzjak- wystarczy lampka białego półsłodkiego wina i już mi chęci wracają... Cóż jak karmię to nie może mnie rozpijać :( :( :( Zresztą, rzadko spędzamy razem wieczory :( on jeżdzi ja walczę z dziećmi.... Ale cóż tak musi być, więc nie ma co narzekać :) :) :) Życie jest piękne.... :) Muszę przyznać wam się, że dziś Ludwiś zaliczył pierwszego guza :( :( Szykowałam chłopakom kąpiel i Ludwiś leżał sobie w leżaczku (tym FP do 18kg), był zapięty... i nie mam pojęcia jak to zrobił ale pochylił się tak mocno do przodu, że upadł na główkę i zakrył się fotelikiem :( :( :( Wystraszył się tak bardzo że aż zaniemówił... dopiero jak go z tym fotelikiem podniosłam to zaczął okrutnie płakać :( Na całe szczęście wysokość to była żadna, więc poza guzem (bo upadł na terakotę w łazience) nic mu się nie stało. Kurczę wydaje mi się, że te zabezpieczenia w foteliku są na tyle dobre, że nie powinien się wywrócić... Leżaczek stał w drzwiach do łazienki i chyba ta wywrotka była spowodowana minimalną różnicą poziomów podłogi :( to jedyne wytłumaczenie..... najważniejsze że nic mu się nie stało ... :P Następna będzie zapewne wywrotka z łóżka czy kanapy.... Chyba nie ma dzieci, którym by się to nie przydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas: fajnie ze sie uda i ze sa efekty!! ja probowalam ale sie nie dalo z nim juz nic robic, raz cwiczylismy razem z mezem z nim, razem na noge go trzymalismy a itak nia szarpal. fakt ja zawsze bylam bardzo nerwowa przy tych cwiczeniach bo mimo ze robilam robilam wbrew sobie, on to wyczuwal i koniec..a nie umialam byc spokojna, tzn moglam sie usmiechac ale w srodku co sie dzialo to sie dzialo a on to czul przeciez. Malca sie nie oszuka. elunia83 : no nie wiem ja mam kolory tukana takie jak w necie... tylko troche mnie wkurza ze szare sa ramki ale trudno, jest OK. ja kupilam w sklepie za 249 zl Moj dzis zlapal sie za takie podluzne w naszym lozku uchwyty i wstal na nogi !! w ogole patrzy tylko jak tu by sie czego zlapac i wstac... ja mu nic nie pomagam tylko jak cos asekuruje stelka: jak masz jakies watpliowsci to nie zaszkodzi jak ja rehabilitant zobaczy ale to ze nie umie sie na jedna strona obracac to tak byc nie powinno. ale moze juz na 2 dni bedzie to robic, poczekaj jeszcze chyba ze od dawna tak robi ja jak chodze na rehabilitacje to wlasnie sie mnie zawsze pytaja czy robie to na dwie strony czy na jedna? bo to wazne. ja zaraz tez na NK wpisz Żurkowa ja teraz chodze na areobik w od srody bede brac tab na odchudzanie na recepte, dobre sa ale trzeba uwazac moj na spodnie ze stopkami mowi rajstopy...:)) kurcze dzis dostalam okres po raz pierwszy od ciazy boli brzuch ale tak jak przed ciaza...obeszlo sie dzis bez tab no moja jedyna kuzynka tez nie byla na naszym slubie bo powiedziala ze nie bedzie sobie psuc wakacji, wiec moja noga NAPEWNO na jej slubie nie postanie ja tez mialam kiedys termometr do ucha PORAZKA za kazdym razem inny wynik ja dzis robilam wlasnie zupke krem z brokulow i kurczaka piekalam zaraz ide wieszac pranie i spac bo juz wykapana jestem:)) a te ciasteczka z hipa nie sa po 10 miesiecu?? u nas z seksem tez lipa, tzn maz by chcial a ale jakas kloda sie zrobilam:((( ale chyba musze coz tym zrobic bi tak byc nie moze, ale to pewnie przez moje kg pamietam jak schudlam kiedys do 62 kg teraz 76 to bylo fajnie tyle energii a teraz emerytka moj sie wscieka ze ja nigdy nie przyjde tylko on musi, a Wy nieraz pierwsze chodzicie na bara bara??:)) ja mam taki blender http://www.allegro.pl/item476728924_robot_blender_braun_mr_6550_ca_moc_600_w_kurier.html i jestem zadowlona uzywam go codziennie do czegos, dzis zupa krem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co Karola sądzisz o tych chrupkach?? Ja daję małemu bo przecież kleik kukurydziany to chyba to samo co chrupki tylko że \"zmielone\" ?? TAK?? Chyba żadnej chemi w tym nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chrupek, to zdania są podzielone.... Na pewno nie są zdrowe na ząbki, bo strasznie oblepiają i mogą być przyczyną próchnicy, dziecko może się zakleić i zwymiotować, na ząbkowanie się nie nadają bo pod wpływem śliny rozmiękają... ale jako uciszacz chwilowy na spacerze są niezastąpione :P :P :P :P :P :P tyle tylko że wózek i ciuchy później do prania, niestety :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymiękam dziewczyny bo od 3 nocy pół Maluch ne zaśnie przed północą, dzisiaj dopiero się udało, śpi od pół godzinki...jestem wycięta... Karola dzieki za rade, daje małemu Diclofor 30 i zobaczymy, na razie dalej kupki są zielone, ale starsznie trze dziąsła i zastanawiam się czy takie kupki mogą mieć cos wspólnego z ząbkowaniem? Nastraszyłaś mnie bo ja mam taki leżaczek z FP do 18 kg i pare razy Mały już się tak przeginał do przodu ale byłam pewna, że te blokady nie pozwolą na wywrotke a tu jednak...musze go mieć cały czas na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...kiedys wklejalam Wam przepisy, a teraz nie mam ich sama a nie wiem na ktorej sa stronie...a nie chce mi sie szukac czy moze ktoras je powklejaka sobie do worda?? jak tak poprosze na maila:) kirsza@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa 332 strona, a co do tych tabletek to napisz jakie, ja mam uwaga 20kg nadwagi i za cholerę nie wiem jak zgubić. dlatego stwierdziłam że kolejne dziecko jak najprędzej bo jak mam dwa razy figurę tracić to lipa:P:P:P:P:P:P:P:P goście już poszli a Karola spała jak aniołek mimo że trochę głośno byliśmy, teraz zjadła butlę i mam nadzieje że do rana starczy, w ogóle jakieś to dziwne bo zauważyłam że jak w ciągu dnia Karola mniej zje to i w nocy obudzi się tylko raz, ajak zje dużo to i w nocy ze dwa razy butla??? idę spać, jutra wielki dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale duzo musialam nadrobic. ;) wiec u nas w sypialni to posucha juz chyba od roku jest. moj maz najwyrazniej nie ma juz na mnie ochoty, moze przez to ze mialam cc i moj brzuch przecina piekna blizna ktorej nielubie jak ktos dotyka . moj maly lapie wszystko w kolo i stara sie podniesc, nadal nie przekreca sie na brzuszek.ma juz 2 zabki i ładnie je zupki na obiadek. za to w nocy buzi sie na conajmniej 2 butelki, dzisisejsza noc to byla masakra, budzil sie chyba z 5 razy i za nic niechcial spac w łożeczku tylko w nosidle. staram sie go usypiac w łożeczku ale po kapaniu on niechce lezec w nim, a zeby sam z siebie zasnol to chyba swieto w domu by było. powoli zaczyna mi brakowac sił, stracilam juz wiecej kg niz wazylam przed ciaza, a maly ma juz ponad 10 kg i niedlugo zabraknie mi sil aby go uniesc. w dzien to tylko na spacerze przespi sie dłuzej niz 20 minut. macie moze jakis sposob na usypianie malego w łozeczku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! U nas w miare ok poza tym ze mnie dopadla infekcja:(:(musze isc w poniedzialek koniecznie do gina,bo nie wyrobie...robie te nasiadowki w tantum rosa,ale marny skutek.Jak to wlasciwie jest z ta infekcja \'\'tam\',czy ja mozna skutecznie wyleczyc raz na zawsze czy tylko tymczasowo zaleczyc?? Claudia tez sama probuje stac,jak ja biore na kolana to nie chce siedziec tylko od razu sztywnieje cala do stania:)Obraca sie z reguly przez lewy bok,przez prawy tak nie bardzo,moze 2,3 razy jej sie zdarzylo.Jak jest na rekach to zazwyczaj trzyma prawa raczke cala wyprostowana,tak na sztywno,zwrocilismy na to uwage,ostatnio lekarka pediatra znow ja ogladala i nie stwierdzila zadnych nieprawidlowosci,to juz sama nie wiem,taka chyba jej uroda.. paulinusia ja Ci nie doradze nic w kwestii spania w lozeczku,bo moja zasypia bez problemow,w lozeczku spi w dzien, na noc biore ja do nas do lozka wtedy mam pretekst zeby odmowic:Pchodzi o te sprawy:PMoje checi w tych sprawach sa bardziej niz wymuszone,przestal mnie pociagac ten moj facet od co... co do tabletek na odchudzanie to ja znam 3: Merida,Zelixa i Adipex z tym ze ten 3ci niedostepny w Polsce,trzeba z nielegalnych zrodel brac,albo wybrac sie samemu do Czech na zakupy.Jak dla mnie to sa psychotropy,mialam/mam 2 kolezanki co to braly i kiepsko na tym wyszly ale coz..czego sie nie robi dla urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa te ciasteczka z Hippa sa po 7 miesiacu,ale jesli rozpuscisz w mleku to po 5 m juz mozna Termometr tez mam zwykly rteciowy i najlepiej mi sie sprawdza bo elektoniczny kilka razy pokazywal juz rozne temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba sama zostalam bez @ Czy ktoras z Was jeszcze tez nie ma??? oprocz Canommili -hi,hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja na chwilkę,bo mam dzis gości no i szykowania troszkę :-) Anik no to jesteśmy w trójkę :-) bo ja też jeszcze nie dostałam @ ale jak karmiłam KArole to tez długo,długo nie miałam ...aż 11 mies. :-) Muszę sie pochwaliĆ.Kajtuś spał dziś w nocy pięknie.Obudził się tylko raz.Chwilę pocycał i spał dalej do 8 rana.Super jestem dziś wyspana. Wcina obiadki nawet,nawet mu to idzie.Wczoraj dałam miksowanego banana (mały kawałeczek) zjadł ładnie a dziś kupka była w końcu \"normalna\". JA mam blender brauna ale bez dodatków.Mnie taki wystarczy. U nas tez posucha-jak u większości z Was. Może popołudniu znalazła by sie chętka ale już z wieczora jej nie ma. Anik mamy dzieci z tego samego dnia ;-).Nie mamy@,karmimy cycem....sporo nas łączy :-P Buziaki! pozdrawiam Wszystkie babeczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do umiejętności to Kajtek turla sie po całym kocu i poza też :-) sam jeszcze nie siedzi:-( do wstawania też sie nie zabiera. Żurkowa Twój Niki to idzie jak burza aż nie do wiary,ze musisz z nim na rehabilitacje chodziĆ. Już sieczasem zastanawiam czy może z moim coś nie tak. Nawet byłam u kol.rehabilitantki i ona powiedziała,że mam się nie martwiĆ,bo wszystko z nim ok.(Oczywiscie najpierw go poobserwowała) Anik a TWój co potrafi??? Tak sobie przyrównam,bo oni z jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana:) dziewczyny ja tez nie doradze tym ktorych maluchy nie chca spac w lozeczkach, mojemu to wszystko jedno , bo gdzie go n ie poloze tam spi , jak go najdzie spanie to od razu, noce sa u nas boskie, zasypia przed 22, dzis spal do 5, na spiaco zjadl i zasnal do 9:) na to nie moge narzekac:) ja tych chrupek tez dawac jeszcze nie bede, wczoraj probowalam ale maly za duzo chcial zjesc i koniec koncow sama wszamalam cale opakowanie...ja wczoraj sie zrelaxowalam wypilam nawet 2 drinki:) maly juz wyciaga raczki zeby go podciagac do siedzenia:) ja okres mam pfff od lipca juz, i dalej bolesny jak diabli znowu mam dola ze jutro bede sama ech, acha my tez mamy 1 wszy upadek za soba----z łozka:( dobrze ze na strachu sie skonczylo, ale domyslacie sie co przezylam:( ale maly nawet nie plakal, najgorsze jest to ze teraz ani na sekunde nie mozna spuscic z oka, najgorzej tym, co same zostaja w domach, a jest nas tu kilka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, tylko spokojnie. Nasze bąki mają jeszcze 3 miechy by zacząć siadać, 4 by raczkować, i 10miesięcy by chodzić!!!! Jak tego nie będą wtedy robić, to znaczy ż coś nie halo... A jak robią wcześniej to fajnie i tyle :P Mój Mati był taki ekspresik- w 5 miesięcy siedział jak stary, w 6 stał, w siedem raczkował jak głupi po całej chacie, w 9 biegał :P ale powiem wam że to wcale nie było takie fajne, bo niewiele rozumiał i bardzo się obijał. Teraz mam jeszcze trochę spokoju, choć Ludwiczek powoli zaczyna podnosić pupcię jakby chciał przymierzać się do czworakowania .... Ale to jeszcze chwilę mu zapewne zajmie ;) Jejku, a mnie powoli łapie stresik- w piątek i sobotę mam konferencję w Warszawie (ale jadę z M i Ludwisiem), w niedzielę będę w domu, a w poniedziałek lecę do Amsterdamu... Prezentacji na Amsterdam jeszcze nie napisałam, a mam mieć wystąpienie (in English of course :( a ja tak dawno nie używała tego języka ...), no i martwią mnie noce... muszę chyba ze 20literków zdoić, bo mały co godzinę je, a od 3.00 to już do rana wisi na cycu :( :( :( Cóż jakoś M będzie musiał sobie poradzić .... Dziś mam imprę u teściowej :P Wczoraj mówię jej, że chetnie zrobię jej ciasto, że kupiłam wszystko na szarlotkę, więc niech ona piecze jakieś inne ciasto... dzwonię wieczorem - już w trakcie robienia szarlotki- a ona mi mówi, że właśnie swoją szarlotkę wkłada do piekarnika :o :O :O :O :O :O i może żebym upiekła coś innego... Super- mąż w robocie, godzina 20.00 ja z dwójką dzieci i miałam może lecieć i kupic jakieś składniki do sklepu???? Dosłownie ta moja teściowa i jej córunia to mnie tak drażnią czasem że szok.... Zresztą teściowa to jeszcze spoko, ale szwagierka.... porażka- ma prawie 30 lat, mieszka sama bo teściowa większość czasu we Włoszech), nie ma chłopa, nie ma żadnych obowiązków poza pracą, twierdzi że ma depresją, ale psychoterapeuci i psychiatrzy kazali odstawić wreszcie po 10 latach leki, bo to nie deprecha a taki charakter, użala się nad sobą i żre, oglądając non stop TV, żre, ....żre same słodycze.... ma może 158-159cm wzrostu a waży - UWAGA ze 110kg i ciągle waga w górę!!!! A jak jest impreza to całe ciasto pochłania w 3 minuty!!!! Nie ma wstydu ni umiaru!!! Do tego wszystko wie najlepiej, wymądrza się na każdy temat itd... dosłownie tak gra na nerwach że szok... Na chrzcinach z 10 razy powtarzała że pewnie nie ma św. Ludwika, bo królowie Francji nie byli za grosz święci... ja jej na to że co za różnica, zresztą jak chce wiedzieć to niech sprawdzi sobie jak to ważne... a ona znowu że nie ma na pewno... bo nikt nigdy nie słyszał o św. Ludwiku itd... W końcu się wkurzyłam, sprawdziłam w necie- i jej powiedzaiłąm, ze jest i to kilku ( wtym król Francji :P ) Później kłociła się z teściową jaka populacja Włochów chodzi do kościoła- młoda czy stara... szyscy się śmiali, że to chyba ona mieszka od 5 lat w Italii a nie teściowa, skoro ona wie lepiej itd itd... szkoda słów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk haha rodzinka adamsów podobnie jak u mnie :) a ja mialam dziadka Ludwika no ! masz racje karola ja tam nie porownuje co moj robi a czego nie tak bylo z ta glowka na brzuszku... fajno ci ze sobie do amsterdamu wyjezdzasz, czyli jednym slowem robisz kariere :) no dobra jak tak ludwis na cycu wisi od 3, to jak ty wstajesz do pracy? dajesz rade...w ogole te co pracuja jestem dla was pelna PODZIWU ! naprawde, ja spie cala noc , wstaje o 9 i tak marudze czasem, chyba sobie dam pstryczka w nos nastepnym razem, ale wiem ze jakbym musiala to bym wstawala:) bez problemu bo na studiach, itp nigdy budzika nie uzywalam , i wstawalam od razu, czy to 5 czy 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja o 6.00 bez kawy nie dam rady oka otworzyć :P Jak budzik dzwoni, to szturcham mojego kochanego męża by wstał i mi kawę zrobił :P on taki kochany że robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk ale niech cie pocieszy fakt ze pracujesz i w ogole sie rozwijasz, a ja jeszcze nigdy nie pracowalam...to dopiero bedzie dla mnie trzesienie ziemi kiedys, a latka lecą :( w ogole ty to chyba bardzo zorganizowana jestes:) i zawsze jak mam gorszy dzien to mysle o kobitkach z forum i jest mi lzej ! jeszcze wykorzystam sytuacje ze jestes :) co z surowych owocow mozna dawac malemu? bo daje mu banana i jabluszko i toleruje czy jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki meridia jest meridia 10 i meridia 15 zaczynam od 10tki poczytaj sobie o nich w necie rozne sa opienie, ale co tam ja i tak bede je brac bo patrzec na siebie nie moge i kregopslup nie daje rady ja bralam adipex ale moze z 4 dni i odstawialam ale w sumie nie wiem czemu czulam sie ok po nim camomilla a co z twpoimi kolezankami bylo?? wiem ze sa to psychotropy dlatego trzeba uwazac z nimi ja z nim na rehabilitacje chodze glownie po to zeby poprawic jakosc ruchow bo nieraz robi byle jak bo sie spieszy nie wiem gdzie...od razu praca na miesniami brzuszka jest bo ma ciut za slabe i lekka asymetria. dzis znow patrze a on stoi w lozeczku tzn na kolanach krekal i prote nogi i dwoma lapkami trzyma sie i zaciesza dzis obnizamy mu lozeczko na sam dol moj zasypia kolo 19-20 wstaje kolo 7 karola dasz rade napewno bedzie dobrze a ze stees jest to musi byc taka kolej rzeczy. dobra ide prasowac bo NIki pojechal z mezem do jego babci bede kolo 14 na odiadek wiec ja musze cos jeszcze zrobic poza siedzeniem na kafe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz konbcze w grudniu 25 lat a juz pracuje bez przerw od 2001 (poza przerwa teraz), zaraz po maturze pracowalam w wekendy i zaczelam studia dziennie, potem na 3/4 potem na caly etat i tym sosobme mam juz troche doswiadczenia, wczesniej jakies kady w markiecie, sklep teraz w banku, wszystko na umowy wiec ma ma to papiery dlatego teraz taka przerwa no niby fajnie ale ja nie jestem przyzwyczajona ze nie zabrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×