Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Akinom- mam u siebie przedszkole ale też trzeba wozić :P bo spacerkiem za daleko :) Taka jestem zła że masakra : , jeszcze w kwietniu zamówiłam na Allegro ten opłatek na tort dla Zuzi bo "musi "być Mini na torcie , jeszcze jakieś inne ozdoby do dekoracji i do dziś nie doszło , babka twierdzi że że wysłała 29 tylko co z tego jak ja nie mam przesyłki :( Nie wiem gdzie w Rzeszowie można kupić coś takiego i musze coś innego wymyślić na sobotę , właśnie robię listę zakupów i mamy zaraz jechać bo jutro M ma służbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale po moich życzeniach świątecznych tylko echo było :P:P nie pisze na NK bo nie mam dostępu w pracy :o a w domu brak czasu moja waga stanęła w miejscu bo przez te 2 długie weekendy nie dało się trzymać diety :P:P ale i tak sukces że nie przytyłam :P:P teraz mam 66 kg i przy moim 160 cm i budach na wysokim obcasie jestem laska :P:P:P:P:P :D:D:D:D:D zabiegi już dla mnie relaks (a na początku płakałam z bólu :P ) ale ciałko mam super :) zero cellulitu :) tylko choć jeszcze te 6 kg mniej :) a z 8-10 kg to będę chudzinka straszna :) w sumie na razie zeszło mi ponad 15 kg :) my robimy urodziny w przedszkolu w piątek a dla najbliższej rodziny gril w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za rok uda mi się poddać takim zabiegom, a w tym roku w lecie może morze się nie oburzy jak mnie zobaczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie tu udziele. Pisałam juz na nk ale moze i cos skrobne na kafe zeby nicku nie zapomnieć:P:P:P:P:P: Ja toże sie odchudzam:) Juz trzeci dzien. Chce 3 kg z brzucha zgubic i ciekawe czy mi wypali:P:P:P Trzymac kciuki prosze:) Stela a tobie widac zabiegi tez rezultaty znakomite przynosza. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom jak pisałaś o rozmiarze 38 to Ty laska jesteś :) ja uwaga w końcu weszłam w swoje upragnione 38 :D:D kupiłam sobie spodnie w piątek w tym rozmiarze i są idealne :):) więc Akinom jak dla mnie rozmiar 38 to idealna figura :) ja już w 36 raczej nie wejdę no chyba że bluzki ale coś cycki mi nie chcą wrócić do mojego B :P jedyne co mi sie jeszcze nie podoba do konca to mój brzuszek ale cóz po cc chyba nie będzie juz taki idealny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka no niestety po ciążach zostają blizny wojenne :) ja też staram się ograniczać i zaczęłam biegać, na razie 2kg w dół ale to kropla w morzu potrzeb :) no i ja jeszcze karmię piersią i pewnie jeszcze przez rok będę karmić, więc jakichś drastycznych ograniczeń i diet stosować nie mogę.... akinom a jakie to zabiegi, że taka rewelacja, że pozbyłaś się po nich cellulitu...chętnie skorzystam z takich udogodnień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jak sama. Z M i nawet mój tatko brał udział. Zabawy mieliśmy co niemiara. M stwierdził nawet że pieczenie jest lepsze od gotowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że się dobrze przy tym bawiliście :) dziewczyny czy kafe już na dobre umarło?? szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaU7861
Korzystaliscie z preparatu o nazwie Septofervex? No bo szukalam informacji na temat tego leku i nie wiem co myslec. Moze moglibyscie cos powiedziec mi o tym produkcie? Warto go kupowac, sa dostepne jakies zamienniki? Tu przeczytalam troche informacji o Septofervex: http://www.listalekow.pl/septofervex/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Nie w smak mi sie rozczarowac i roztrwonic bezsensownie pieniadze, dlatego pytam Was o rade. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×