Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Ja piorę w Lowelli - mleczku do prania - właśnie mąż pojechał do sklepu kupić bo się skończyło, będzie to 4 opakowanie więc nie jest źle. 3 butelki na 5,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam malemu pierwsza dawke tego leku, oblizalam lyzeczke i mnie cofło jakie to gorzkie ! ale maly o dziwo zjadl i nawet nie plul, gorsze chyba sa takie slodkie zawiesiny , teraz chcialam dac mu mleko to usnał, wiem ze w delikatesach centrum teraz są promoecje na deserki bobovity, na dania i pampery ichusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusika to faktycznie mało zużyłaś tych płynów, ja pamiętam jak prałam ciuszki przed narodzinami to zużyłam całe opakowanie i to mnie zniechęciło. no to pomyśle nad tym realem, chciałam w sobotę do wrocka jechać ale chyba wybiorę się do Opola tam jest real i tesco też, a w tesco wiem że teraz [promocja na zabawki i jest i kilka juz upatrzyłam, muszę tylko zobaczyć do kiedy ta promocja na te pampersy w realu:P kurcze ja to głupio miszkam, bo mam tyle samo kilosów do Opola i do Wrocka i niegdy nie mogę się zdecydować gdzie jechać na zakupy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my używamy pieluszek z tesco,są super,jakością nie są nic gorsze od pampersów, czy huggiesów, za to cenowo różnią się bardzo, za 68 sztuk rozm.3 płaciłam dziś 29.90. Wypróbowaliśmy chyba wszystkie możliwe pieluchy i te tescowe naprawdę są oki. Te z Was,które nie próbowały tych pieluszek niech zaryzykują ja od dwóch m-cy piorę rzeczy małej w arielu,płuczę w silanie sensitive lub cocolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Sumamedzie małemu przejdzie to jedank nie alergia masz racje sadzac po objawach.Moze go troche czyscic i mniej jesc ale to norma wiec luz.Pamietaj ze dajeszten lek godzine przed posiłkiem lub dwie po. Ja piore w proszku lovela i płucze w silan sensitive naturel i nic małej nie jest.U nas Bebilon 800 g 2 kosztuje 33 zł jakas promocja była wiec sobie kupiłam wieksza ilosc bo tak to 39 zeta .Pieluchy widze ze podobne ceny maja .U nas z hipermarketów to mamy tylk droga Alme i Le eclerc a tak to wszystko dopiero w kraku.No i buduja teraz u nas castorame ale tam niestety dzieciecych pozywien i pieluch nie ma a szkoda. KK miłej podrózy i daj znac ze zyjesz jak powracasz z wojazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że piszecie gdzie co jakie promocje.Ja narazie nic nie wiem. Stelka ja myśle że w Opolu może być trochę taniej, Wrocek to jednak duże miasto.Ja lubie jeździć do Wejherowa albo Rumi czy Redy tam jest taniej bo mniejsze miasto.W Gdyni drożyzna że hej!! A najlepiej mi pasuje taki Lądek Zdrój w kotlinie Klodziej ( mój M ma tam babcię) tanio jak cholera i fajne rzeczy, ostatnio kupiłam śliczny sweter długi rozpinany za 65zł. Ja piorę od początku w proszku Dzidziuś w kartoniku jest za 5,5zł. Tani dobry nie uczulający.Jest też plyn i płyn do zmiękczania. Ziziusia kurcze trzymam kciuki za Twojego bobo - niech już nie choruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cycków...moje to porażka :( , najzwyczajniej w świecie się ich wstydzę :(, a kiedyś były moim atutem... no w każdym bądź razie teraz są "własnością" Michalinki i ani jej się śni mi je oddać ;) mój rozmiar to 85 DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynka ja Tobie wszystko napisze w wolnej chwili ale polecam kupno domu nawet mniejszego.My bbudujemy się poza Trójmiastem w Zbychowie (zobacz na zumi.pl gdzie to) 20 min od miasta.Jakbyś miała dodac działkę teraz to około 100-200tyś plus budowa 450tyś to za 400tyś będziesz miala jakiś domek, może bliźniak itp.Poszukaj naprawdę ogłoszeń o sprzedaży domów.Np na www.trojmiasto.pl tam w ogłoszeniach albo w www.anonse.pl Ja jakbym miała jeszcze raz to zaczynać przy tych cenach co teraz są to kupiłabym dom. My kupilismy działkę 2 lata temu za 115tyś budowa nas kosztuje 470tyś ale razem z meblami do pokoi oczywiście nie jakieś megadrogie. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to daj znaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris --> Ja też miałam babcię i mam nadal pół rodziny w Kotlinie Kłodzkiej :) Konkretnie w Bystrzycy i Wilkanowie -moja mam stamtąd pochodzi. także tamte kąty są mi baaardzo dobrze znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,teraz nadrobilam lekture,bo od paru dni to forum wogole nie odpalam.Przesypiam wiekszosc dnia,a mala ze mna.Dzis zaliczylam 2 pawiki i wcale lepiej sie nie czuje,coca cola tym razem nie pomaga:(chyba jutro wysle mojego do apteki po tabletki z cynamonem,moze to cos da,inaczej wykoncze sie,wizyte u gina mam dopiero na poniedzialek,mialam isc w tym tyg,ale nie mialabym z kim zostawic malej.Teraz ide z powrotem spac,milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki melduje, ze jutro przeprowadzam sie do tesciow i tam nie ma neta, ale zalozymy go jak najszybcie! Bedzie mi was bardzo brakowalo!!! ;-( Co do cyckow, to ja mam tylko troszkie wieksze niz przed ciaza, jakies 80 F choc jak sa wycycane dopiero co to w staniku luz sie troszkie robi wiec czasem i 80 E. Jedrne nigdy zbytnio nie byly ze wzgledu na rozmiar ale teraz to juz przesada, flak ze szok. Ale maz mowi ze najwazniejsze ze dziecko jest karmione i ze zdrowe! No a mi waga caly czas leci po malu w dol! Zbytni tego nie widac, bo cyc sprawia ze nie jestem filigranowa, z reszta przed ciaza wazylam ok 72 kilo przy wzroscie 174. Ostatnio jak sie wzylam to waga pokazywala 67,7 i widac ze waze mniej glownie po nogach, choc kazdy gada ze jestem chuda i mam zaczac wiecej jesc! Ja bym chciala wazyc ok 62 choc wiem ze nawet przy tak niskiej wadze, brzuch juz nie bedzie taki jedrny i gladki, bo jest poteznie poorany rozstepami! No ale coz, grunt ze dziecko zdrowe i maz nie narzeka ?! Moja Dagmarka nie pije nic z butelki ale z ostatnio zkupionego niekapka firmy NUK posiagnie sobie troszkie, zauwazylam ze na caly dzien wypija rowne 30 ml herbatki i nigdy mniej i nie wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dlabobaska.pl/product_info.php/manufacturers_id/46/products_id/1298 taki kubek choc smoczek mam dokupiony inny bo ten oryginalny mial mega duza dziure, a ten co dokupilam tez z nuka ma dwie male dziurki przez ktore leci plyn tylko w momencie gdy mala zgniata dziselkami tego smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze go nie wyswietla, a wiec ten nasz kubeczek jest na 2 stronie trzeci od dolu (taki zolty) nazwa: Butelka NUK FIRST CHOICE 150 ml z ustnikiem i podwójnym uchwytem (do nauki picia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla --> Mnie pomagały homeopatyczne \"cocculine\" firmy Boiron. To jest na chorobę lokomocyjną, ale nie tylko ;) Pomagało mi na tyle że zamiast rzygać całymi dniami, to zaliczałam \"tylko\" zwroty po kolacji (lub zamiast). I jedz kisiel - łatwiej wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pralam do loveli ale za niedlugo sie konczy i zaczne prac w naszym persilu itd, nieraz juz mi sie zdarzalo wrzucac do naszego proszku i raczej nic nie bylo wlasnie trzeba sobie pisac o promocjach:) ja wlasnie zrobilam zupe i drugie na jutro, wykapana jestem i po areobiku:)) maly spi, a maz wiesza pranie ktore przed chwila zrobilam agulcia: a to sa te fioletowe?? tak? sa cienkie? mam prosbe, a moze wyslesz mi jednego ja sobie zobacze wsadzisz w koperte zwykla i tyle a ja Ci oddam kase za ta jedna pieluszke i list co?:) bo nie wiem jak by moj je zniosl, bo po rosmanowskich ma tyleczek czerwony...a szkoda mi kupowac cala paczke. ja bebilon kupuje po 35 zl w carfurze cynaL: jak zrobilas taki napisa zielony i jeszcze podkreslony??:) Klaudia447: bedzie czekac!! odezwij sie jak tylko bedziesz miala net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa --> Pojęcia nie mam :D U Haris też jest taki jeden zielony.. Wow! jakoś się coś samo ten tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia a spróbuje tych pieluszek:) na Twoją odpowiedzialność:P:P:P:P:P:P:P co do pieluch to ja jakoś nie narzekam na pampersy i ie probowałam nic innego, jakos nie mia lam przekonania, ale teraz sprobujemy, a co tam, 30 zł to nie majątek:P:P:Pale i tak pewnie kupie kilka paczek pampersó z promocji:) a dziś noc znowu super, SZOK, mała spala ciągiem do 7 rano, co prawda o 5 i 6 jej gile z nosa wyciągałam ale zaraz zasypiała, bez jedzenia, mam nadzieję że to nie tylko przy chorobie ale tak już zostanie, chyba po prostu będę konsekwentna i nie będę już dawać mleka w nocy:) co prawda zasneła o 21.30, ale wcześniej w ciągu dnai dużo spała i pewnie dlatego, teraz znowu śpi, no zobaczymy. Klaudia ja też mam taki kubek tylko właśnie z tym ustnikiem i jest beznadziejny bo leje się z niego, muszę poszukać ten o którym ty piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa, tak pieluszki te fioletowe, jasne,że Ci wyślę, podaj tylko namiary stelka , spróbuj,bo moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a propos tych pieluszek, teraz kupiłam pampersy i mają ne jakieś inne obrazki i nie moją rozciągliwych boczków, a wcześniej kupowałam i ten sam rozmiar i miały:( jakaś stara partia mi się trafiła czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa z ciekawości napisz jaki numer i ile sztuk w opakowaniu wiem że się zmieniały... np 4 było 72 sztuki a w nowych jest 70 i troszkę wizualnie się zmieniło opakowanie pytanie czy zmiana zawartości na lepsze czy na gorsze... no i apropo pampersów mi generalnie zapach trochę przeszkadza ale ostatnio używam bo bardzo elastyczne i szkoda mi Laurki jakieś inne zakładać jak ona się teraz tyle rusza, co innego jak leżała...tyle że wietrze je jak nic przed zakładaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Ja nie wiem o co chodzi z tym zielonym i najlepsze że jak patrzę na swój post to tego nie widzę :/ to jakis myk na cafe ;) Kupiłam nanię elektroniczną o taką: http://allegro.pl/item475911269_elektroniczna_niania_200m_2220_zadowolonych_klien.html Fajna jest i dobrze działa, włącza sie jak Wojtek sie obraca hehe i jeszcze sąsiada słychać tzn jego dziecko (chyba że to ufo nadaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wyrazy na zielono to poprostu ukryte reklamy. jak najedziecie myszką na ten wyjazd to wyskoczy okienko z reklamą. to sprawka cafe :) a tak poza tym to dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U nas wczoraj była znajoma rehabilitantka, zbadała Szymusia i stwierdziła, że jest na granicy normy, że ma słabe mięśnie brzuszka i pleców i dlatego jeszcze nie siedzi tylko sie kołysze posadzony i tak zaczepia stópke o stópke. Ja jej mówie, że neurolog nie zalecił rehabilitacji bo stwierdził, że Szymuś rozwija się wolniej niż inne dzieci prawidłowo ale w swoi własnym tempie, a ona na to, że trzeba z dzieckiem poćwiczyć żeby go przygotować do chodzenia, żeby nie było z tym problemów. I znowu jeden mówi tak a drugi odwrotnie, a ja zła jestem na siebie, że jej wcześniej o wizyte nie poprosiłam:-( A mó Mały strasznie nie lubi tych ćwiczeń ale jak trzeba to trzeba, więc do dzieła:-) Miłego dnia wszystkim życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo! wszystkiego najcudowniejszego dla synusia:D dziewczyny to zielone to reklama Axy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas---> to jambo paka ( wtedy tez takie kupowałam) rozmiar 3, 86 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×