Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

wlasnie dziewczyny jak macie jakies fajne przepisy na miecho, marynaty, sosiki to piszcie, :) w ogoel jakies fajne sprawdzone przepisy, bo juz taka rutyna, tzn akurat teraz ciagle cos wymyslam bo w zimie to jest przewalone, a lato hmm, salatka, grill, warzywka z grzadki :) karola jak ladnie zaczely rosnac to pewnie zyja w symbiozie :) i im dobrze, a ktoras z was ma storczyki? ja mam 3, jeden juz 4 raz mi kwitnie ale teraz ma male kwiatki, i niew iem moze trzeba jakos nawozic, do tej pory nic nie robilam oprocz wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia nie ma co zazdrościć tylko do roboty sie brać :D:D:D kurcza a zimno u Was aż mnie ciarki przeszły brr.. kika te ćwiczenia pilatesowe rewelacja!! Jakktoras chce poprawić brzuszek do do roboty sie bierzcie A6W - tez jest ok, ale nie dla niedawno rodzących :)... pierwsze te pilatesowe warto pomęczyć a. :) Karola mi pasuje w sumie ta dieta nie jest idealna no ale cóż głodna nie jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję właśnie "odgruzować" i przemeblować sypialnię... może małemu bardziej będzie odpowiadać :) Chcę też z jego łózeczka odkręcić jeden bok, podnieść dno by materac była na poziomie naszego łózka, dosunąć do naszego i będzie łoże małżeńskie z dostawką :P :P :P Może małemu się spodoba i będzie spał w swoim łóżku :) a zarazem będzie miał spokojny dostęp do cycusia :) :) :) Muszę też chyba wynająć kontener i wywalić 3/4 rzeczy które mamy :P Kurczę jak chce następne dziecko to najpierew muszę wybudować dom :P :P :P W sumie jakbyśmy sprzedali nasze mieszkania to może by starczyło... ciekawe tylko za co wykończyć... Na kredyt nie możemy liczyć, bo ja mam etet na czas określony :( Dobra rozmarzyłam się... :P :P :P Na razie mamy 70m2 więc i tak jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co z wami?? zamarzl wam net, u nas juz - 16 :) koliban-lawtwo zrobic ech ale potem, juz nie chodzi o kase, ale np jakby z ciaza bylo cos nie tak...itp a ja jakbym sie meczyla jak z erykiem to nie mialby kto pomoc nawet, tak jak pisal kochanowski ze wszystkich pelno a jakoby nikogo nie bylo :( czarna-zrobilam ten gryziokowiec! rewelka, ze to prawie cos z niczego a takie pyszne ! karola- ja sprzatam codziennie a wieczorem jest to samo, wszedzie sie walaja auta, miski, kredki , jeszcze mu M wczoraj kupil plke juz 5 do kolekcji, a wiecie co to znaczy pilka w domu,, jak sie kapałam to eruś odbijal ja caly czs o drzwi do lazienki o malo szyba nie pekla tatus nadużył conieco i spi snem kamiennym ale chwala bogu teraz nieczesto mu sie zdarza:) wiec nawet sie nie gniewam, tylko pewnie ok 9 wstanie trzezwy i pochlonie wszystko co jest do zjedzenia, tak juz ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola co Ty opowiadasz, umowa na czas określony w niczym nie przeszkadza... musi być chyba tylko z min 6 miesięcy do przodu, wiem że ja dawno w pracy nie byłam ale aż tak drastycznie to nie słyszałam żeby się to zmieniło.. Mi tez się marzy domek...no ale zobaczymy może niedługo to się ziści :D:D:D a z tym łóżkiem to ty kombinator jesteś :D:D:D:D:D ja to eraz się zastanawiam kiedy Laure przenieść do normalnego łózka.. teraz w łóżeczku to wygodnie... i nie ucieka, no ale kiedyś trzeba będzie jej zaufać...tylko sie boje żeby nie spadała...:( zizusia no wiem... z moja druga ciążą było ok ale do 30 tygodnia.. potem musiałam leżeć no i wtedy na 3 godziny dziennie przychodziła niania o ile pamiętasz..a ez wszyscy mówili że beda pomagać.. i jak przyszło co do czego to oczywiście nikogo nie było... . ale u mnie łatwiej bo Laura jeszcze ciągle spała (i śpi) 2 razy w ciągu dnia no i wieczorem ładnie kładzie się spać ok 20... a zabawki sprzątamy- w sensie kładziemy na swoje miejsca przed położeniem spać.. Laura ma to robić ale oczywiście jej pomagamy :) wychodzi różnie ale chcę by miała nawyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie 17 stopni , 20 na pewno będzie :P Koliban - no własnie dziś znalazłam tą stronkę i też mi się spodobały , w ogóle ten cały Pilates to chyba fajna sprawa , musze sie w tym zagłębić:) Cały dzień nie mieliśmy internetu i okazało się że coś z kartą sieciową nie tak :( a ja juz psioczyłam na Netie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja ćwiczyłam jak Laura miała 5 tygodni już - chodziłam 3 razy w tygodniu na siłownię (2 razy na specjalne zajęcia dla mam a raz na przyrządy) potem w drugim trymestrze chodziłam znowu na zajęcia dla kobiet w ciąży, teraz też już jak Alan skończył z 6 tygodni znowu na zajęcia dla mam.. na inne ciężko już znaleźć czas teraz :) i instruktorka nam właśnie mówi że najlepszy jest pilates, poza tym na tej stronce co wazne jest jasny komunikat że trzeba napinać brzuch i jeszcze jak to robić... bo nie każdy wie że te mięśnie ma :) a ja wole nie sprawdzać ile u nas stopni :D ale teraz ja to blokowiec więc raczej będzie mi ciepło w dupke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban jak ty to robisz ze mala spi 2 x i chodzi ladnie spac o 20? zazdroscimy, no widzisz u nas tak drugi bobas to za 4 lata moze, ale jak sie cos sie wczesniej trafi to plakac nie bedziemy:) a co sprzatania to zawsze przed spaniem tak samo jest u nas, wspolnie sprzatamy zabawki, a koncze wtedy gdy maly juz pije mleko w lozku, to nie rozrabia, a potem pokoj zabaw zamkniety i sie nie da nabroic, ale od rana to samo i tak wkolo macieju moj to chyba bedzie pilkarz, mowie wam jak pilke ustawia a jakie kopy stawia, jak zaczal chodzic tak pilke slicznie kopie i bardzo mocno jedna nozka, no a tym plkarzem zostanie zaraz po tym jak bedzie gosposia, malarzem sciennym, tancerzem hehehe itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas -18. Byliśmy dzisiaj na zakupach, tak obkupiła dziewczynki że mój mąż złapał sie za głowe :P Sobie tez nieźle kupiłam ale mąż nie taki skromny też szalał o sklepach :P Karola toś ty pomysłowa :) I tak masz duże mieszkanie, :) My przeprowadzaliśmy się już 3 razy :P Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja chodze na ten aerobik ale juz mi sie nie chce buuuu co do dupki koliban pomysl sobie ze w nocy najczesciej ja ide "do pieca" hehe i musze z domu wyjsc ale to jak duzy mroz, bo jak mniej to starczy na noc naladowac :) dziewczyny mam mega mega nudny wieczor, M spi, malego zabawiam, a teraz sam sie zajal czyms, mamusia u siebie tnie komara, a ja nie mam do kogo geby otworzyc, ale przynjamniej jak M dzis nabroil to jutro bedzie do rany przyloz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maluchy najbardziej lubią spagetti i do same chcą jeść, to sobie wyobraźcie jak wyglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.a.u.l.a no a co facet moze nabroic, byl u kumpla i wypili o jednego za duzo i efekt taki ze on spi a ja sama z malym a on ma tak slaba glowe, a wydawac by sie moglo bo gabarytach ze odwrtonie jest, w ogole on groznie wyglada, 100 kg, lysy ,a le jak wypije to doslownie cipka sie robi haha i od razu nyny idzie a ty co kupilas pochwal sie, a co do meza to gdzie ty takiego znalazlas ze szaleje po sklepach, bo moj chory na sama mysl o zakupach odziezowych najabrdzie nie cierpi, wiec kupuje jak musi, a np co do spozywki to ja wymiekam i to on robi zakupy spozywcze lepiej niz nie jedne gosposia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą czarną jak zawsze na zakupach :P kozaczki z zamszu i jeansy a i bym zapomniała o bieliźnie taki ładny komplecik mam zamiar dzisiaj założyć ale póki co mąż ogląda bajki z dziewczynkami ... Małym kupiłam pare ciuszków nic specjalnego, śliczne były sweterki z hello kitty :) Moje męża poznałam w firmie rodziców, przyszedł podpisać umowe a ja tam tylko byłam w przelocie, zapytał mnie czy mam wolne popołudnie, pojechaliśmy na kawe i dowiedziałam się że ma fizia na punkcie mody czyli się dobraliśmy :P U mnie też robi zakupy spozywcze mąż bo zawsze narzeka jak ja kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest bo jak zauwazyłam większość facetów jak sobie wypije to sa czuli i kochani dla kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia Laura śpi teraz 2 razy po godzinie.. i to raczej cykliczność i przyzwyczajenie a o 20 wie że jest kolacja, kapanie i czytanie książeczek w łóżeczku a potem trzeba spać i tyle.. czasem sie buntuje ale jej tłumaczymy że trzeba odpocząć i jest ok :) oczywiście ma to swoje minusy bo jak gdzieś jedziemy to musimy wracać na jej drzemki albo tak wracać żeby mogla się przespać w samochodzie tylko w warszawce to inne odległości więc wiesz :) no i moja córeńka też zaczęła jeść sama :D je jogurty serki czy kaszkę mleczo-ryżową .. 2 danie widelcem tylko takim do ciast, bo się boje jej dać zwykły :) ale często jej pomagam i karmię drugą łyżeczka żebym miała mniej prania i sprzątania hehe a podkładanie do pieca w nocy.. masakra...no ale lepiej wstać z drugiej strony niż marznąc rano i rozpalać od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej daje im plastykowy bo sie trochę boję że z ich roztargnieciem to był by w oku :P Ja wole jak same jedzą mają wielką radość :P No cóż mama potem posprząta :P a co na podłogę to i piesek się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no a moj znowu spodnie kupi jak mu stare sie wytra, uwielbia polary , ma fajne ciuchy ale nie , bo ma swoje ulubione i swiatek piatek tak samo i mu nie przegadam, krawat ubierze na jakas okazje to go dusi i zdejmuje, garnitury w glebi szafy, wszystko go gryzie i cisnie, masakra, jak cos kupi to na oko bo po co mierzyc, w domu ani tyle nie pokaze jak wyglada, wyprasowac nie da bo mowi ze gogusie prasuja ale jak juz bardzo zmiete to wtedy, ale ma dobrze bo on nie kojarzy co mam w szefie i czasem cos dokupie na lewo hehe i nawet sie nie kapnie koliban wiem jak bylo z tymi 2 drzemkami, tez wracalismy do domu itp , a teraz to przewalone bo spi od 15 do 17 i tak, do nikogo w poludnie nie pojedziemy bo wczesnie, a potem to juz ciemno i prawie noc, zanim zje itp, ale za to jakas impreza dluzsza to szalec mozna bo maly pozno zsaypia a rano mozna odespac eryk je sam duzo rzecze ale tych mniej ryzykownych, widelec musi byc prawdziwy i mimo tego ze mam taki sam jak on musi wymienic, jak mam zupe to pol do jego miseczki i je sam a w miedzyczasie ja go podkarmiam swoja (tzn 2 jego) bo pewnie by malo zjadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh kazdy typ męża ma swój plus, tak skupia się tylko na Twoim wyglądzie :) Nie mówię że mojego to nie interesuje nawet czasami sam "na oko" coś mi kupi, ale zawsze przed pracą, wogóle przed każdym wyjściem musi mieć wszytsko dopasowane na 102 :P My zawsze ze spaniem mamy pecha, jak jedziemy gdzies wieczorem to zawsze zasną i potem trzeba kłaśc w ubraniach żeby nie rozbudzić bo będzie płacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nawet nie wiem z jakiej okazji ale dolacze sie do zyczen :) Karola - nie zroum mnie źle ale jak mały spi z wami juz 2 lata, to jak radzicie sobie z imtymnością małżeńską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra ja idę. Mąż wyłączył bajki, małe właśnie zasnęły. Noc będzie nasza :D namietna i szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula w domu jest wiele sprzętów i miejsca poza łóżkiem w sypialni :) Poza tym po 12-stu latach razem to łóżko służy do spania :P :P :P :P Zresztą trzeba życie sobie urozmaicać :P Przemeblowanie uważam za udane i skuteczne :) Ludwiś pobiegł do swego łóżka (dostawki do naszego, bo materace się łączą i są na jednym poziomie :P ) Zjadła i zasnął błogim snem :) Oczywiście na 2 godziny, bo budzi się mój kurczaczek jak noworodek :P :P :P Ale jakoś mi to nie przeszkadza :) Koliban jak chcesz to możesz kupić widelce dziecięce w Ikei. Wyglądają identycznie jak zwykłe ale sa troszkę mniejse i mniej ostre- za 6 sztuk płaciłam jakiś czas temu chyba 20PLN... Są super- Mati i Ludwiś cały czas je używają, my czasemteż - jak reszta w zmywarce :P U nas już dawno mały je wszystko sam... a że je przy swoim stoliku w dużym pokoju, to dywan pewnie na wiosne wyrzucę i kupię nowy :P :P :P Piorę go na razie co jakiś czas, ale pewnie długo nie wytrzyma :P U nas -22... aż chce się żyć :) Paula, każdy typ faceta pasuje do konkretnego typu kobiety :P Ja zamiast myslec o trendach mody, myślę o tym w czym jest mi wygodnie i w czym ładnie wyglądam :P Zresztą zakupy ubraniowe robię tylko w Stanach, bo tu jakoś nic mi nie pasuje... a jak już fajne to szkoda mi kasy... Wszakże czasem coś sobie w H&M-ie kupię, ale nie częściej niż 2razy w roku :P Dzieciom też tatku w USA kupuje- tu tylko rajstopki... bo tam raczej trudne do zdobycia- dla chłopców oczywiście, bo dla sziewczyn ile zechcesz... Jednym słowem my zakupy robimy razem, na kanapie z kompem na kolanach :P :P :P bp wszystko przez net, z wysyłka do tatki... on mi później przysyła :) :) :) Ale jak już robimy zakupy to hurtem :P :P :P Wiem, ze może to dla was być dziwne- ale jak tak kupuję wszystko- buty, bieliznę, spodnie, płaszcze itd... Jak czasem nie wiem który rozmiar to kupuję dwa :P a że jak coś na mnie za małe to pasuje na moja mamę, więc sienie zmarnuje :P Srednio jedna na 30 rzeczy jest nietrafiona, więc myślę, że spoko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku sorrki za literówki, tak to jest jak się wyśle przed przeczytaniem :P :P :P Dobra robię sobie leciutkiego drinka i coś fajnego pooglądamy :P Jak ktoś lubi słodkie trunki to polecam mój wymysł- Malibu z sokiem wiśniowym z Tymbarku - pycha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja polecam wiśniowkę z sokiem bananowym i lodem :P My wczoraj z M zaszaleliśmy :D :D :D Byliśmy ze znajomymi (też 4 - letnie małżeństwo) na dyskotece. Rewelacja po prostu, czuliśmy się jak osiemnastolatki :p :p :p Już nie pamiętam kiedy byliśmy na takiej imprezie. No i ten luz ... nie trzeba było pilnować dziecka i mieć oczu na około głowy. M miał trochę opory żeby iść, bo stwierdził że jest za stary na takie rzeczy ale przekonałam go jakoś, bo ja czuję się i wyglądam młodo. Stwierdziliśmy, że musimy to powtórzyć :p :p :p :D :D :D No i Wiki wczoraj usypiała babcia. Obyło się bez placzu i zasnęła wcześniej niż zwykle. A dzisiaj rano zrobiła mi wielką przyjemność, jak tylko otworzyła oczy to "mama, mama", M przyniósł ją do łóżka do nas i ona mnie wycałowała, wytuliła i była szczęśliwa że jestem :D :D :D Ech życie jest piękne :D Życzę spokojnej nocy majóweczkom i dzieciątkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia jak tak opisywałaś męża to miałam wrażenie jakbyś pisała o moim hahahahahah dosłownie wszystko tak samo. Moj M żeby nie nosic krawata to kupil garnitur lniany-masakra-wszystkie wesela od 2 lat w tym samym :/ Dziewczyny a szczególnie Karola mam problem.... z żywieniem Zuzki. do tej pory nie zwracałam na to uwagi bo bardzo chętnie je- wszystko!!! Ale pewna osoba zwróciła mi uwage że za często i za dużo ją karmie. I tak pomyslałam że rzeczywiście. Zuzka tydzien temu ważyła 8,5 kg a dzis juz 9 kg to bardzo duzy przyrost w ciągu tygodnia :( Napisze wam jak ja karmilam do wczoraj i powiedzcie z czego zrezygnowac: 8.00 150 mleka 10.00 kilka łyzeczek owocow ze słoika 12.00 obiadek- zupka i miesko ze słoika (pol słoiczka) 16.00 150 ml mleka 18.00 kilka łyzeczek kaszki owocowej na wodzie (bo Zuzka ma nietolerancje laktozy i z nutramigenem ta kaszka jest buuuu a innego mleka na razie nie moze) 20.00 150 mleka 24.00 150 mleka 4.00 150 mleka Już wczoraj dostala tylko mleko rano o 7 i dopiero o 20 po kąpieli a w miedzyczasie o 12 dostala warzywa z mieskiem ze sloika i o 16 kaszke z malinami na wodzie i maz nakarmila jeszcze mlekiem w nocy o 1. Czy tyle jej starczy.... wczoraj nie plakala z glodu.... ale nie wiem czy taka drastyczna zmiana nie zaszkodzi??????????????? Karola ja tez w Polskich sklepach nigdy nie moge znalezc sobie nic do ubrania.... dlatego mama mi z Londynu przysyla tone ubran, torebek i butow. to czego nie nosze sprzedaje na allegro ale zazwyczaj trafia i w rozmiar i w fason i w kolor :) a nie wspomne juz nic że wnuczce potrafi 3 walizy przytargac z ciuchami i zabawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WCZORAJSZYCH URODZIN!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 SPÓŹNIONE ALE SZCZERE!!! Gapa jestem myślałam że to dziś!!! Kasiacool mała ma 5 miesięcy powinna dostać 4xmleko + zupę jarzynową + troszkę deseru... Jeśli niepokoi Cię jej pzryrost masy ciała to nie dawaj jej kaszek (szczególnie jeśli robisz na wodzie) bo to tylko węglowodany - czyste kalorie... Lepiej w przyszłości dać jej 2x zupkę- 1x z mięskiem, 1x same warzywka... No i nie dawaj soków- bo mają dużo cukru, tylko wodę... Dziewczyny pewnie potwierdzą że u nas taka dietka się sprawdziła i moja Kluseczka z czasem zeszczuplała ślicznie!!! Jak Ludwiś miał 5 miesięcy ważył 12.5 kg... Na roczek 12.8 :P teraz 13.5 kg... Smieję się że może powinnam wziąć go na badania z powodu braku przyrostu masy ciała :P :P :P :P A u nas zmiana w sypialni to traf w 10!!! Nie dość że koniec strachu, to jeszcze mały całą noc spał w swoim łóżeczku :D :D :D Jak się budził to dostawał cycuś i spał dalej... Dzieki temu że łóżka sa połączone (i przymocowane by łóżeczko nie odjeżdzało) ja się tylko lekko przesuwam na małego łłóżko jak muszę nakarmić... i tyle :) :) :) No i takie ustawienie mebli spowodowało że sypilnia jest o 5m2 większa :P Że wcześniej nie wpadłam na to???? Paula, z tym przerobieniem łóżeczka na sofko-kanapę, by dziecko miałao łarwy dostęp to mój pomysł sprzed lat... Jak sąsiadki córcia nie chciała spać w swoim łóżeczku, namówiłam ją by odkręcić jeden długi bok i... zdziałało cuda :) Ponieważ łóżeczko jest 20cm nad ziemią to nawet jaby dziecko spadło to nic sięnie stanie... można położyć gruby koc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - Tak jak dziewczyny mówiły i miały rację jesteś dobrych duchem naszego topiku :) Z tym spaniem to mimo wszytsko sypialnia kojarzy mi się z miejscem chociażby odpoczynki i spokoju, gdzie idę zmęczona po całym dniu. A z dziewczynki od zawsze spały w łóżeczkach, usypiane tez w łóżeczkach więc naszczęście problemu nie było :) elunia - To jest zaleta bycia mamą :) Jak przyjdzie dziecko i na sam Twój widok jest szczęśliwe, tuli sie i mówi kocham :) Co do drinków, to polecam Malibu, czasami wypije wino czerwone wieczorem :P A co do wieczoru to zanim wzięłam prysznic w sypialni czekał na mnie mąż i winko :) Było cudownie. Dalej dziewczyny budzić się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do łóżeczek jeszcze to ja mam zamiar powoli rozglądać się za normalnymi łóżkami ale tak we wakacje dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale dla mniem spanie z dzieckiem to sama przyjemność :) szczególnie, że mój się budzi co chwilę a ja pracuję więc o 6.30 najpóźniej pobudka... Zresztą to mój wybór w 100%, bo np łóżeczko rozstawiliśmy dopiero jak Ludwiś miała 6 czy 8 miesięcy i to dlatego, że dostał piękną pościel Feretti i chcialam uwić mu gniazdko :P :P :P Wiedziałam że i tak nie będzie tam spał... A skoro juz tak rok stoi i tylko wymieniam pościel, a śpac kładzie tam tylko swoje zabawki, to warto coś zmienic :) :) :) No i się udało... Mały ma poczucie że śpi z nami a łóżko jest dzieki :dostawce" dużo większe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×