Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Gusika mi tez bardziej podobo sie Michał:) tym bardziej że to było imie rezerwowe dla Tomka:P a my mamy załamke bo Tomek ma ospe..mogłam się spodziewać, a jutro wesela a najgorsze że opiekunka w szpitalu bo noge złamała:( i co chyba w domu zostanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Stelka, wielka szkoda :(Poszukaj może kogoś kto by jednak mógł zostać z małym choć na kilka godzin, byście mogli się troszkę pobawić... A dla Tomka- masę zdrówka życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, uszy do góry. Kiecka się przyda jeszcze a bielizna w dobrym rozmiarze to skarb! Ja się zajmuję amatorsko brafitingiem i tak jak dziewczyny piszą - efekty są oszałamiające! Mam nadzieję, że Tomcio tą ospę lekko przejdzie i będzie wszystko ok. Rufin w zasadzie tylko 2 dni marudził i wcale się nie drapał, oby u was tak było. Też muszę sobie znów stanik kupić bo mi się porozciągały już. Na dodatek piersi mi zmalały bo młodego rzadko karmię. Teraz szukam coś koło 60F lub 60FF :P czyli bieliźniak na rynku odpada... Marzy mi się Frey'a albo Lejabay bo one mi najbardziej pasowały. Najwyżej skończy się przeszywanym 70D - też niezła zabawa. Może w czerwcu w UK coś sobie kupię... Nowa rama do rowerka wycięta :). Jutro szlifowanie, lakierowanie i składamy rowerek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co ze dzis sie zastanawialam co tak smierdzi na polu, taki bardzo bardzo specyficzny zapach, niegdy nie czulam podobnego, to pewnie to Karola---wybacz ale przeczytaj ze zrozumieniem, w zadnym zdaniu nie sugeruje ze jestem za....napisalam ze mi to obojetne, a cyt. tylko ze jakis ksiadz tak powiedzial i takie oni maja uzasadnienie, tyle,to nie bylas mierc bohaterska itp, jak wczoraj ktos powiedzial o oficerach bor, inni chcieli tam byc, a oni musieli, no i tak pi razy oko na temat kaczorowskiego, a ja sie polityka nie interesuje nawet na wybory nie chodze wiec to gdzie bedzie lezal to mi wsio ryba moje zdanie jest takie , ze sam prezydent to na bank nie chcialby byc pochowany w krakowie, jego ukochane misato to wawa, tu pracowal, mial rodzine, powazki sa piekne i moze to dziwnie brzmi ale "na swiezym powietrzu" a nie gdzies w podziemiach, zimnych i ponurych,tam kazdy moze przyjsc zapalic swieczke, corka itp a tu wawel buuu, i takie zamieszanie moze po prostu jest w tyms jakas polityka zeby wypromowac miasto? nie wiem, ale swoja droga to pech niezly z tym wulkanem, byc moze nawet nikt nie przyleci zza granicy moze po prostu jest w tyms jakas polityka zeby wypromowac miasto? nie wiem, stelka- oj niefajnie, ale coz, taki los, wesele jeszcze niejedno was czeka, a ja osobiscie to i tak nie bawilabym sie dobrze na weselu wiedzac ze dziecko chore, :P, pewnie i ty tez ciekawe jak czarna,:) :) ciekawe kiedy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 pyzucha30....mala pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sytuacja opanowana..chyba:P:P jutro się jeszcze okaże...ale na czas kościoła i po, na 3 h sąsiadka zostanie, a później siostra od żony szwagra zostanie ....no oczywiście ja ospa nie da popalić młodemu, na rzie ma jednego na głowie i takie ze 3 na pleckach ale małe, zobaczymy co mu rano wyskoczy........ a nie pisałam żeby było smiesznie to, bo kuzyn Karolinki, właśnie od szwagra synek tez właśnie od dzisiaj ospę ma:P:P ta wiec Tomek i Pawełek jako ospiki w domu będą siedzieć:P:P:P:P:Pz jedna "opiekunką":P:P KAROLA i tu pytanko wiem że przy okazji pisałas wcześniej czarnej, ale chodzi teraz o to że ta zona szwagra miała wiele razy kontakt i Tomkiem no i z własnym synem, na razie u niej nic nie widać, ale ona sie boi zachorować (nie przechodziła ospy) i czy jeszcze może się uchronić przed ospą??????????!!!!!!!!!!!!!!!nie wiadomo czy się zarazi czy nie i kiedy bo teoretycznie może ja wysypac jutro czy w poniedziałek, ona jedzie 8 maja do niemiec i nie może byc chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione, ale szczere zyczenia urodzinowe dla pierwszej jubilatki, Laury - STO LAT! MAMMA, dziekuje za namiar, zajrze tam z pewnoscia :-) ZIZUSIA, GUSIKA dziekuje za odpowiedz o zapiekance - wczoraj zrobilam wlasnie z z sosem jogurtowo-majonezowo-czosnkowo-ziolowym, pyszne wyszlo, ale dzis tez kupilam 'przepis na...' z ciekawosci i dla porowniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka myślę, że szczepić nie ma po co, ale można pomyśleć o Acyclovirze... chyba, że jej synek i ona mieli kontakt przed 3 tyg z kimś co mial ospę, to już po ptokach!!! Podejrzewam, że ona jak większość przechodziła ospę, tylko skąpoobjawowo... Zizusia, chyba nie napisałam jasno- nie zgadzam się co do opinii na temat prezydentow- Twojej oceny ich... Uważam że Kwaśniewski (mimo, że też nie mój :P ) był 1000 razy lepszym prezydentem... A Kaczorowskiego nie można porównywać... był na uchodźtwie, Polska w trudnej sytuacji polityczno-gospodarczej... Resztę pisałam tak co do całości... A ja szukam prezentu Luśkowi i już mi ręce opadają... To Ja CC ja szukam jeździdełka, nie chodzi mi o naukę jazdy na rowerze... na rover ma jeszcze czas :) Z małego koto-manią to chyba interaktywnego kotka mu kupię, bo na żywego mój M się nie da namówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka a to wesele masz daleko od domku? zabierasz karolcie? zdrowa juz? hehe 100 pytan do oj karola bo sie tu politycznie zrobilo, ja to akurat nie ocenialam prezydentow,przynajmniej nie jest to moja opinia tylko wiesz z tego co widac i slychac to tak : o kaczorowskim to niektorzy nawet nie slyszeli, wiec i nie maja zdania, bo byl za granicami kraju wiec i sila rzeczy rzadzil z oddali, to nie wytworzyla sie jaka stam wiez, choc i pewnie on jest zasluzonym w jakims tam stopniu, a o kwasniewskim napisalam ze kosciol raczej za nim nie jest, tylko tyle, i mial jakies tam skandale za soba, co nie oznacza ze byl zlym prezydentem akurat jego nawet lubilam, i zgadzam sie ze byl lepszym prezydentem, i np mial wiele zalsug takze , polska w unii itp, i kiedys jak go pochowaja np na powazkach to znow niektorzy bede protestowac ze nie na wawelu , w czym gorszy od kaczynskiego? a co z walesa? to samo bedzie pewnie, no wiec powinna byc aleja zasluzonych i juz no i z tym kaczynskim to troche przesadzili z wawelem, ale to juz decyzja duchownych a wiadomo ze "swoich " beda wywyzszac, z calym szacunkiem, tylko czemu rodzina sie zgodzila? dziwne a tak w ogole to zgadzam sie z twoja opinia , i wyprowadzam cie z bledu ze ja nie jestem za tym, nikogo nie potepiam, i uwazam ze teraz to w wiekszosci hipokryzja przez niektorych przemawia, nagle glosy krytyki ucichly a wszyscy kochaja prezydenta, dobra KONIEC. moj usnal teraz, akinom, czym cie tak wkurzyla tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie jest kurcze pisanie na forum, czasem brakuje slow zeby sie dobrze wypowiedziec, nie mozna tego opisac w sposob jednoznaczny :P sie czasem czlowiek nameczy i potem sam siebie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziei arola, no szwierka twierdzi że nie przechodziła ospy, a wesele pod domem pratycznie, ok 5 km, Karola juz ok wiedz idzie, zresztą wyjscia nie mam:P spadam do fryzjera i kosmetyczki, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia, spoko, może ja za bardzo emocjonalnie podeszłam do sprawy... :P Mam wrażenie że Radio Maryja i te kręgi robią z Prezydenta świętego :( Wiem, ze o zmarłych się żle nie mówi, i pewnie gdyby spoczął w Alei Zasłużonych, sama pojechałabym w najbliższych miesiącach zanieść mu kwiaty... a tak wyprowadzili mnie z równowagi i nie mam nawet ochoty transmisji TV z pogrzebu oglądać :( :( :( :( Stelka, spora część społeczeństwa przeszła ospę pod postacią np 2 pryszczy.... gdzieś na plecach i nawet nie wie że chorowała. Osobiście to bym dała Twojej szwagierce Acyclovir 200 mg 5xdziennie (z nocną przerwa) przez 3 tyg... Przy okazji podleczy sobie opryszczkę jak jest nosicielem HSV :P Jak jej za 3 tyg nie wysypie to jeszcze tydzień w nieco mniejszej dawce- np 3xdziennie i tyle. Jeśli się zaraziła, to powinna mieć dużo łagodniejszy przebieg... A mój Ludwiś dziś łobuzuje okropnie, już sił mi braknie, ciągle coś psoci :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a powinna juz jechać do lekarza tzn jutro najprędzej czy do poniedziałku może wytrzymać??? ja juz odpicowana tylko iecke założyć...córka spi, pobudka o 14 i jedziemy, niestety młody z nami musi być do 18 więc go teraz pomęcze a na czas wyjścia uśpię w wóżku i tyle, jeszcze folie przeciwdeszczowa założe bo wieje .... Karola jeszcze jedno...szwagierki synek tez ma ospe na razie tylko ma za uszami i na plecach kilka to czy może iść do kościoła, miał obraczki podawać, w kościele nie wieje wiec chyba nic mu nie będzie jak myslisz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A młodych nie zarazi???? :P :P :P Dla niego ryzyko żadne, dla gości gorzej.... Ale ślub to rzecz nadrzędna :P Kurdę a ja kupiłam fotelik małemu wiklinowy na rower (na króciutkie trasy) i nie pasuje do mojego roweru :( Szlag mnie trafi... W tylnym foteliku nie chce jeździć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, szwagierka do lekarza może iść w poniedziałek.... A u nas Ludwiś śpi, a M pojechał po inną kierownicę do roweru... Mam nadzieję że jakąs kupi, bo tak fajnie stuningowałam fotelik, że szkoda by było go wyrzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej chury to chyba wczoraj się z synek nawąchaliśmy jak szliśmy na targ, przypomniało mi sie jak przeczytałam co piszecie o tej siarce, Wydawało mi sie ze coś śmierdzi jakby zapalał ktoś zapałkę ale myśle sobie nos mam zapchany od zatok to pewnie mi się wydaje... a jednak Jeśli chodzi o politykę i miejsce pochówku to ja nie jestem za Wawelem, ale i nie mam nic przeciwko w tym sensie że po co ludzie się denerwują i tak niczego nie zmienimy, i myślę że niesłuszne były te protesty, gdyby za życia o tym decydować to owszem niech protestują ale w takiej sytuacji, uważam że każdy powinien to przemilczeć. Ja nie interesuje się polityką więc nie wypowiem się głębiej kto był dobry i czy zasłużył Kaczyński czy nie i tak nie ma to znaczenia. Media mogły też troche czasu poświęcić na tą chmure przecież moze to być szkodliwe dla ludzi czy dzieci, a nie czy loty zostaną przywrócone i czy goście dolecą na czas. Wiecie tak sobie w domu rozmawiamy że jakby tak Irakijczycy czy inni abdullahowie teraz zrobili zamach na Kraków to dopiero by była tragedia prezydenci z różnych krajów, reszta naszej załogi.... To już by tylko koniec świata oznaczało. Dobra zmieniam temat na pogodniejszy już nasze kochane skarby zaczynają urodzinki ten czas tak szybko leci Macie jakieś menu w planach na urodziny?? Podzielcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ty wiesz że jeszcze nie dostałam pieluszki??? Kurcze już nie mogę się doczekać, no bo mi synek przestanie w nocy sikać i nie wypróbuje już :) Tak sobie myśle że jak mi się spodoba to kupię kiedyś zestaw przy kolejnym dziecku. Nawet nie wiedziałam że na forum mamy trzech Szymonków :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Paulinek, jak nie dojdzie w poniedziałek to daj znać, to wyślę drugą. Mój M wysyłał list w naszej osiedlowej poczcie, teoretycznie odbierają listy codziennie, ale Wczoraj jak rozmawiałam z listonoszem (bo od ponad tygodnia czekam na dokumenty wysłane poleconym), to powiedział, że w tym tygodniu, z uwagi na zmiany w rozkładzie jazdy pociągów (dodatkowe pociągi pasażerskie do stolicy), zwiększone kontrole, przesyłki mogą być opóźnione. Do tego chyba we czwartek w Białym na kolei wywrócił się skład cystern pełnych ciekłego gazu Propan - butan :( , ewakuowali całą okolicę, nie kursowały paciągi... Ale mam nadzieję że dotrze... Mój M nie bardzo też wie kiedy wysłał, bo w tym tygodniu pogubiliśmy się w kalendarzu :P Miałam osobiście chyba ze 3 środy :) Wczoraj myślałam, że jest czwartek, i jak koleżanka życzyła mi miłego weekendu to dosłownie czułam się jakbym dostała dodatkowy dzień urlopu :) :) :) No i mam nowy uchwyt do kierownicy i fotelik już pasuje :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola moze faktycznie jakieś opóźnienia mają. Najgorsze że nie mogę się doczekać jestem ciekawa jak to wygląda czy jest wygodna, itp. U mnie znajomi nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje, wiec nie miałam okazji nigdy widzieć i dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pocztą nie dojdzie to osobiście dowiozę :P :P :P Dobra lece zrobić zakupy, bo jutro ponoć sklepy mają być zamkniętę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolcia :) a u z bialegostoku to byl min Putra, ta jedna stewardesa , to tez bedzie glosno u was, ja tez jak sie wglebie to ten wawel nie pasuje mi, chociaz mi to lata, on tam nie pasuje i tyle paulinek mysmy dzis po poslku chodzili, tez nie wiem czy to wdychalismy czy nie, a na impreze to zrobie cos pod dzieci, ciasteczka ryzowe, jakies fajne kolorowe kanapeczki, przekaski, dla doroslych 2 salatki jedna z gyrosem, jedna albo porowa albo z fetą, cos na cieplo, mysle o torcie prezydenckim( ale pasuje do okolicznosci) choc i auto teraz byloby super, itp, czyli najnormalniej na swiecie :) stelka- udanej zabawy :) i lagodnej ospy u tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymuś obudził sie o 23.45, płakał przez ponad godzine po czym włączył DVD z teletubisiami i oglądajak zaczarowany już od pół godziny! Nic z tego nie rozumiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia jeszcze prawosławny Arcybiskup Miron... To że będzie głośno to mało powiedziane :( Wyobraźcie sobie że trumna z Putrą nie przyjechała prosto z Warszawy a objechała wszystkie miasta województwa... Dosłownie relikwie ... Pomijam już po Spawacz z Uchwytów wystawiony jest w Pałacu Branickich (aktualnie Uniwersytecie Medycznym) jak Książę co najmniej... Zajęcia na uczelni odwołane do wtorku!!! No i do tego we wtorek ma być sparaliżowane całe miasto, bo kondukt żałobny ma przejść pieszo (!!!!!!) z Katedry na cmentarz oddalony o jakieś 6-7 km!!!! Paranoja!!!! No a my wczoraj wracając z zakupów jechaliśmy w kondukcie żałobnym Putry (tzn tuż za) i ludzie rzucali w nas kwiatami :P Mój M się śmiał, że skoro rzucają w białego Caravana to może myślą że to Papa-mobile :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie teraz bardziej rusza: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7783534,Chiny__juz_1500_smiertelnych_ofiar_trzesienia_ziemi.html?skad=rss A tu fotki: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/5,80292,7781948,Trzesienie_ziemi_w_Tybecie__ZDJECIA_.html Jak słyszę w kółko tylko czy Obama dojedzie i gdzie są aktualnie trumny, to mnie trzaska :o Może się boją podać więcej informacji w tv, żeby czasem ta tragedia nie przysłoniła tej naszej, żeby nie popsuła pięknego patosu. A może g***o nas obchodzi jakiekolwiek inne nieszczęście niż to nasz własne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, ale ja gapa :( Laurce spóźnione buziaki 🌻 🌻 🌻 🌻 Wybaczcie, jakaś otępiała jestem. Ostatnio nas znowu rak "sięgnął" - bliska ciocia właśnie się dowiedziała że ma raka piersi z przerzutami na płuca, trochę jej zajęło zanim uwierzyła i zdecydowała że będzie walczyć, choć szanse ma średnie :( No i zaczęłam leczyć swoją deprechę, biorę już leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna ty i deprecha jakos nie widać było na forum tego. Daj spokój łap energie, słońce dziś pięknie świeci. Karola to w takim razie nawet jak przyjdzie pieluszka to powiem że jej nie ma, żebyś dowiozła osobiście :) a co??? odwiedzisz mnie, mamy piękny klasztor, Wrocław 50km od nas.... Oglądam pogrzeb i uważam że pięknie zorganizowany, wiecie moze to i dobrze że tak uroczyście, inne kraje może docenią to jak Polska potrafi się zjednoczyć i moze faktycznie nasze relacje z innymi krajami ( szczególnie Rosją) się poprawią, wiecie jakoś jak zobaczyłam te flagi to aż mnie ruszyło że tak ludzie z gestem potrafią pożegnać prezydenta jaki był taki był ale nasz prezydent, połowa z tych ludzi pewnie na niego nie głosowała, ale jak uczcili jego śmierć. Zresztą jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę koło 13 napisałam post i się nie wysłał, więc wklejam teraz "Cynka, no właśnie :( To dziwne, ze w żadnych wiadomościach nawet nie wspomnieli ( mi brat powiedział w piątek, więc specjalnie śledziłąm informacje... i... nic)... Ważniejsze było czy ktoś tam przyleci czy nie, i ile czasu będzie zamknięta przestrzeń powietrzna :( Ja osobiście mam już tego dosyć!!! Teraztydzień w TV będą tylko trąbić co i kto powiedział w czasei kazania czy pożegnalnej mowy :( A mi dziś bardzo smutnoe, bo mój pies coś gorzej się ma :( Od rana wymiotowała... nic nie je tylko pije wodę :( Wygląda okropnie bo jej się boki zapadły... a i tak już strasznie chuda była... Za chwilę pojadę do weterynarza... mam nadzieję, ze jeszcze wrócę z nią na smyczy a nie w pudełku :( :( :( :( ale widzę że już czas się pożegnać :( :( :( :( Stelka jak wyśpisz się i wytrzeźwiejesz to napisz jak Tomek i jak było :P " Teraz już po pobycie 4-godzinnym w lecznicy. Szakti wpadła w kwasicę metaboliczną, ale po 10 lekach 3 kroplówka i wydanych 150 PLN już trochę lepiej. jeszcze 2 kroplówy mam dać jej w domu, 2xw nocy zastrzyk z insuliną, jutro rano badania kontrolne i będzie wiadomo co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem:) Karola nie mam po czym trzeźwieć, ewentualnie po coca-coli:P:P:P:P:P:P mój M za to ma:P co do Tomka i ospy to został w domu bo szczęsliwie się złożyło że drugi ospik zasnął w kościele (zamiast podać obrączki) i nasze tzn ich opiekunki musiały jechać do domu zaraz po kościele, więc Tomek w sumie był tylko na mszy, ale w wózku( a miał jechać jeszcze na salę na obiad a do domu diopiero spać)...... dzisiaj na poprawinach bylismy na zmianę z M.... Karola za to szalała do 20, siłą musiałam ją do domu zbrać...a szalała na parkiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dlatego nie oglądałam wiadomości przez 4 dni, wiec dla mnie pogrzeb był przeżyciem, przynajmniej z przejęciem sobie oglądnęłam. Jak już mamy włączony tv to na mini mini lub jakiś discovery. podrzućcie tą ospe do nas bo chyba synuś się od kuzyna nie zaraził, moze było juz za późno, miał strupki niby ale ja wiem czy wtedy też zaraża....minęło 2 tyg a chyba do 3 tyg moze coś się pokazać, wiec czekamy, ja wole teraz żeby złapał niż jak będzie od sierpnia do przedszkola chodził. Moj M chory, codziennie na razie wychodzi z synkiem na spacer szok tłumaczy się ze ładna pogoda... no oby mu szybko nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×