Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

A może jednak by tak sie reaktywować tu... Jak ktoś chce i ma pytania to chętnie się poudzielam na 2 fronty :P Mi osobiście bardzo brakuje kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola- w takim razie, proszę , odpowiedz mi , jeśli oczywiście możesz, na pytanie dotyczące tej tapety :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo brakuje kafe, a jak tajemnice się wyczerpały to jakoś na NK też mało dziewczyny piszą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba też trochę brakuje kafe... To jak dziewczynki, reaktywacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dawać dziewczynki :):):) to macie jakiś sposób na płaski brzuch ??? ćwiczenia ?? jestem załamana (na NK więcej info ) wiecie co mnie tez ostatnio nachodzi myśl o dokształcaniu (jak czytałam o waszych podyplomówkach ), w ogóle myślę o doradcy podatkowym...lub cos z księgowością....ale już widzę minę starego jak mu powiem że będzie musiał więcej dziećmi sie zająć :P ja tam kładę dzieci spać o 19 czy chca czy nie, a w piątek ja wracam utachana jak koń o 20.30 a oni w najlepsze się bawią :( w sobotę rano Tomek wstał o stałej porze i przez godzinę beczał bo był niewyspany :( myślałam że pobije tego ojca tych dzieci... a ja mam pustą chatę, dzieci z M nocują u babci :D dobra lece szuszyć włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bardzo z reaktywacji-podczytująca:P Uważajcie co piszecie będę czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również bardzo się cieszę z reaktywacji :) widzę, że ćwiczenia na tapecie...ja mam po 2 ciążach jakieś 10kg do zgubienia, a na razie karmię piersią więc dieta nie wchodzi w grę... myślałam ostatnio o basenie +aerobik w wodzie na zmianę z bieganiem...w końcu zrobiła się ładna pogoda to może zacznę dzisiaj :) a ja pisząc z wami mam właśnie Tomcia przy cycu :) i tak 1 ręką stukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja tutaj napiszę :) Mam dziwny problem, właściwie mam nadzieję że to nie problem. Chyba w tamtym tygodniu zauważyłam u Zuzi taki dziwny zapach z ust, nie jakiś brzydki, cuchnący tylko , właściwie nie wiem jak to opisać , taki metaliczny, chemiczny . Zapomniałam o tym a dziś M znowu to wyczuł. Ząbki ma zdrowe, myjemy je i właśnie nawet po umyciu było czuć , trochę zaczyna mnie to martwić. Ostatnio wydaje mi się że mało sika mimo że dużo pije. Jak robiliśmy jej ostatnio badania to morfologia i żelazo wyszły ponad normę , mamy je powtórzyć w maju. Zaczynam się nakręcać i szukać jakiegoś związku z tym . Co o tym myślicie , spotkałyście się z czyś takim ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka to i ja sie poudzielam :) Kika pojęcia nie mam co to? karola ten GUAM to który stosowałaś, patrzyłam wczoraj to tego od cholery jest?? polec coś?? pocieszyła mnie wczoraj moja masażystka że mam świetny brzuch jak po 2 ciążach :P i że spokojnie wróci do normy, tylko trzeba czasu :) fakt że te moje zabiegi dużo mi pomagają żeby skóra była elastyczna a nie jak worek ale na brzuchu i tak najgorzej.... a mnie juz trafia, mam dos z tym moim M, wczoraj powiedziałam że bede w domu ok 19.30 to jak było 19.35 on dzwoni gdzie ja jestem, a ja słysze że dzieci nie śpią. . . ..nosz kurwa mać (sorki:P:P ), byłam wściekła.. . . .jak tylko przyjechałam położyłam natychmiast oboje i pozasypiali w 3 sek, a ten nie potrafi ich uśpić :( i jeszcze pretensje bo 2 razy w tygodniu musi z nimi siedzieć do wieczora! a on do mnie że zabrani mi tych moich zabiegów i mam codziennie o 16 być w domu. . . . . no uśmiałam się ale serio serio zaczynam mieć dość.. . . .teraz jak przyszło prawdziwe zycie i na serio trzeba sie zając dziećmi to ile ja sie wysłucham.. . . .a ja mu powtarzam że chciał mieć dwójke to niech teraz on trochę się pozajmuje, bo ja tez bym chciała w koncu popracować ..... serio dziewczyny załamka :( mam GO DOŚĆ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ale tak to jest... tatusiowie chcą być przede wszystkim do tych fajnych przyjemnych rzeczy.. jak trzeba coś ogarnąć, być twardym to wtedy piszczą ...:( Ale Ty też się nie nakręcaj.. wróciłaś do pracy poczułaś powiew świeżości i chcesz trochę wolności... a jemu się urwała ta wolność hehe jeszcze ze 2 latka to te nasze maluchy będą mniej wymagające i pewnie problemy się skończą z usypianiem itp... będą inne no ale wiesz .. życie :D Ja powinnam za Twoim przykładem się wziąć w garść ale jak na razie to kiepsko mi idzie.. tylko się obżeram i dupka rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika wydaje mi się ze to pasożyty.. tylko wykryć je to teksańska maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika...nie mam pojęcia skąd taji zapach ale znam go dokładnie,bo moja siostra ma taki zapach z ust...ale ona twierdzi, że to od zęba... stelka no uśmiałam się do łez z tekstu Twojego m, że masz być codziennie o 16 w domu... :) ale domyślam się, że Tobie do śmiechu nie jest... przecież to wasze wspólne dzieci i obowiązek zajmowania się nimi nie spoczywa tylko i wyłącznie na Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysunia na początku mnie trafiło a potem się juz śmiałam z tego......... Koliban no fakt że teraz juz po tych 4 miesiącach pracy nie zawsze pedze z ochota do domu bo dzieci, tez mam czasem ochotę odetchnąć, i łapie sie na tym że coraz częściej, ale kurcze 2,5 roku siedziałam w domu i tylko kupki, zupki itp :P jejku czemu ci faceci sa z innej planety!!!!!!!!!!!!! spadam do domu, dzisiaj i jutro mój dyżur przy dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stelka Stelka, a jak zabiera dzieci do teściowej i masz wolny wieczór to wtedy nie jest taki zły;-) Ja sobie zamówiłam błoto z alg i będę się foliować tzn. brzuch bo na profesjonalne zabiegi nie mam kasy, podobno algi super działają:-) http://docs9.chomikuj.pl/292928979,0,0,Uj%C4%99drnianie-sk%C3%B3ry-brzucha.doc Kika jak Twoje menu? Ja w niedziele i wczoraj to oprócz owoców i warzyw zjadłam troszkę twaroźku i rybę po grecku, a dzisiaj zaczęłam podjadać więcej i dopiero teraz czuję się godna, a mam teraz dużo mniejszy brzuszek i tak mi szkoda zaprzepaścić efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom zbiera na noc dzieci bo musi..... . . .on w nocy jeździ na giełdy ja o 5.30 do pracy wiec rano ktoś musi się dziećmi zająć :P ja nie moge ciągle się spóźniać :P:P wiem, wiem że w twoim mniemani mam chyba za dobrze, ale uwierz mi nie znasz całej sytacji....... . . błoto z alg. . .hmm . . zaraz lokne co to. . . ja tez juz mam pod kreską z powodu tych zabiegów :P a ja ostatnio kupiłam sobie rybaczki tzn tydzien temu i co juz leca z dupy :p całe szczęście teraz wolniej chudnę, więc mam nadzieje że skóra jakoś to wytrzyma :P no i chyba w końcu czuje sie jak kobieta :D widzę że wyglądam lepiej no i codziennie słyszę masę komplementów od chłopaków więc chyba nie jest źle, a takie komplementy potrafią podbudować i wprawić w dobry nastrój :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam przesyłkę z algami i właśnie siedzę sobie przy kompie zafoliowana:-) A Wy wszystkie gdzie się podziałyście bo ani tu ani na NK Was nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdzie Wy sie podziewacie?? porządki przed świąteczne?? Akinom kurcze nie mam dostępu to tej strony co podałaś z tymi algami?? możesz napisać nazwę tego specyfiku?? ja pierdziele nie sprzątam na święta i tam wyjeżdżamy :P:P dzisiaj dzieci z tatusiem znowu u babci, ależ ja się wyspałam :P:P już z babcia uzgodnione że przynajmniej raz w tygodniu dzieci tam będą nocować :) Karola jak zajrzysz napisz o tym Guam?? tzn który stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczęśliwa mama
witam :D a my mamy ospę, małego od wtorku sypie, dobrze, że teraz w szkole mam tylko wolnego to dużo nie stracę. Kurcze oby jeszcze starsza zachorowała, a jej wyskoczyły niby 2 krostki i nie wiem, czy to ospa, czy nie ospa. Urodzinki dzisiaj mamy fajowe, mały ospik będzie dmuchał świeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja gapa się dołączam do życzeń dla wszystkich i roczniaków i 3 latków :):):):) ja się dzisiaj nudzę w pracy i tak sobie wysyłam CV do rożnych prywatnych firm....skoro i taj siedzę po godzinach tu i nic mi nie płacą to równie dobrze mogę iśc do prywatnego sektora a przynajmniej coś zarobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest nikogo nie ma!?????????? Aga jak tu zajrzysz to napisz czy wybrałaś już jakiś zabieg?? zastanawiałaś sie chyba nad endermomasażem i nad czymś jeszcze?? ciekawa jest jak tam u Ciebie?? ja właśnie sobie jeszcze zakupiłam na gruper.pl liposukcje ultradźwiękowa i mam nadzieje że to wzmocni efekty, bo ten mój brzuszek najbardziej porozciągany :P a smaruje codziennie, wiem że muszę poczekać, lepiej wyglądał jak miał więcej tłuszczyku :P:P:P:P a tak jak bym juz nie miała czasu to życze WAm WESOŁYCH ŚWIAT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA :):)!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie zasrańce :D coś bo topików w" moich " okolicach czyli 2008 i 2010 BRAK (1990 i 1995 pomijam z wiadomych względów) a kafe jest niekłopotliwe w obsłudze..nie traci się pół dnia na logowanie by przeczytać jedno zdanie..OOO:O ja-Mickiewicz? poważnie--pozdrawiam was laski gorąco..miło,że topik wskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, ale się uśmiałam z tych zasrańców :P:P:P:P:P:P:P:P Stelka - to pisz do nas i z nami a nie do słupa :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet udało mi się wskoczyć na następną stronę:-) Stelka jak zabiegi i waga? Jakie rezultaty? Kika będziesz woziła Zuzię do Rzeszowa do przedszkola czy masz gdzieś bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×