Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Co ja mam robić

Dziewczyna ma do mnie pretensje, że nie jestem już prawiczkiem...

Polecane posty

Gość Prawiczek jakiś tam
Wirtualnie - ale mieć jedną partnerkę w życiu moim zdaniem byłoby dla mnie nawet piękne, ale tylko wtedy gdyby dla niej ja też byłbym pierwszym i jedynym. Wtedy to by miało sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek, nie słuchaj głupot, tylko swojego serca. Jeśli ją odepchniesz, bo nie jest dziewicą, bardzo ją zranisz. Być może samego siebie również, gdy już dowiesz się, że sex to nie jest jakieś wielkie halo, które totalnie zmienia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
Nie chodzi, że ona nie jest dziewicą, tylko, że miała łącznie 6 partnerów, w tym 3 przygodnych, dla samego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
Mam wiele sensów w życiu, wiele pasji, zainteresowań i rzeczy dla mnie bardzo ważnych. Ale miłość i szczęście to chyba największy sens życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób jak uważasz. Jeśli Twoje obserwacje potwierdzają, że lubi zmiany i nie jest gotowa być z kimś na powaznie... no właśnie .... przecież i takie się w końcu wydają. Uważasz, że od razu mają nieszczęśliwe małżeństwa? Z resztą rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
Może się zmieniła, nie wiem. Mówiła mi, że tych jej 3 chłopaków ją rzuciło, że tylko o jedno im chodziło, a te 2 przygody hmmmm to jakoś tak, z potrzeby i pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
Zresztą od ponad roku już nie miała ani przygód, ani faceta, ale to aż taki długi okres nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
"to jakoś tak, z potrzeby i pożądania" dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
W sumie każdy ma szansę, może zmienić się i poprawić. Tylko dlaczego tylko, że jak ją odrzucę to ją zranię i skrzywdzę? A nic nie piszecie, że kobiety, które kolekcjonują partnerów, uprawiają seks bez miłości, wchodzą w przygody i układy fuckin friens też kogoś krzywdza? Swoją psychikę, ryzykują też swoje zdrowie, ale przede wszystkim krzywdzą swoich przyszłych facetów. Facet marzy o dziewczynie, która się nie puszczała i potem spotkać takiej nie może, bo zostają mu same, co już nieźle zdążyły nagrzeszyć. To egoizm i hedonizm ze strony tych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
ty, prawiczek, przestań się tak rozczulać nad tymi kobietami. to samice, myślą w większości macicą i do zaspokajania potrzeb macicy jest im potrzebny facet. kiedy są młode potrzebują fiuta żeby je porządnie zaspokoił a po paru latach jak się odezwie instynkt macierzyński potrzebują frajera żeby wychować młode. to proste jak konstrukcja cepa i od ciebie tylko zależy czy będziesz fiutem czy frajerem. wszystkie te teksty o miłości i innych bzdurach to tylko takie pieprzenie dla zachowania pozorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkska hipokryzja tu jest
popieram rumuna. prawiczek znajdz sobie lepsza, ona na ciebie nie zasluguje, poszukaj sobie wartosciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkska hipokryzja tu jest
albo ja zalicz i porzuc, potraktuj jak pusta szmate. nie zaboli jej to nawet. bo jest pewnie pusta jak cep. puszczalska szmata, pozbawiona uczuc, ona nie zasluguje zebys ofiarowal jej milosc, jestes za wartosciowy i za bardzo wrazliwy i porzadny dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się ukryć dziewictwo
tak wam pojeebało we łbach że już pieerdolicie od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma macicia do tego
przeciez penisa nie wklada sie do macicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma macicia do tego
uwazajcie zeby to ona go nie zaliczyla i zeby nie stal sie przez to bezwartosciowy czy jak wy tam okreslacie takich ludzi...wiekszosc z was nawet nie wie ile dzieczyn nie bylo dziewicami...tylko wydaje wam sie, ze wiecie...dzewica analna, oralna...sporo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkska hipokryzja tu jest
kobieta gdy jest jeszcze dziewica przewaznie nie pozwoli na oral ani anal. na takie rzeczy czas przychodzi po pewnym czasie wspolzycia, gdy kobieta staje sie bardziej otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkska hipokryzja tu jest
uwazam, ze jak chlopak dalej chce byc porzadny i szukac porzadnej dziewczyny to niech odejdzie od niej, a jak chce byc zimnym draniem, bo stracil wiare w wartosciowe kobiety, to niech ja zaliczy i kopnie w dupe i bawi sie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
"przeciez penisa nie wklada sie do macicy...." Widać że dla niektórych wszelkie skróty myślowe są nie do ogarnięcia i wszystko trzeba tłumaczyć jak chłop krowie na granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkska hipokryzja tu jest
dlaczego prawiczek ma sie znizac do poziomu jakiejs szmaty i ofiarowac jej milosc? panienka sie kurwila, a teraz szuka jelenia i frajera. najpierw szaleja, a potem chca porzadnych facetow, ale nie dla psa kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma macicia do tego
przeciez on juz sie w niej zakochal...z reszta co to za facet, ktory ma takie problemy.. i tu sie mylicie, wiele dziewczyn decydje sie na seks oralny i analny w nadzieji, ze penetracje pochwy przeprowadzi ktos wyjatkowy...sa znane przypadki kiedy dziewczyny zarazaly hiv choc byly dziewicami, jak sie okazalo nie analnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma macicia do tego
nie wiem dlaczego ublizacie kobietom, ktore maja doswiadczenie seksualnie, to nie jest nic zlego. moze niech prawiczek napisze ile ma lat, ze jest to dla niego taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
"nie wiem dlaczego ublizacie kobietom, ktore maja doswiadczenie seksualnie, to nie jest nic zlego." oczywiscie. a prostytutka to zawód jak każdy inny. wydajesz się być osobą o, jak to mówi moja koleżanka, "nienachalnej inteligencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
22 lata. Ja rozumiem, że dziewczyna mogła mieć jednego partnera, może dwóch, ale przygody itp. są dla mnie ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle że powód absurdalny aby mieć do kogoś pretensje ale sam zerwalem zaręczyny bo panna miala innego przede mną. A o wiele szczęśliwszy jestem z dziewczyną która była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak28
To oczywiste że mężczyzna woli dziewicę a kobiety wolą doświadczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
czy to nie paradoks:) do chlopak28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×