Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Co ja mam robić

Dziewczyna ma do mnie pretensje, że nie jestem już prawiczkiem...

Polecane posty

Gość prawiczek20
to powiedz jej po fakcie "jesteś moją pierwszą kobietą" albo ie mów wcale. NIgdy nie mów przed. Bo większa szansa, że cie odrzuci niż ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claire03
do prawiczek jest najgorszy - lubisz, kiedy taki przechodzony facet testuje różne triki nabyte z "doświadczenieM' na tobie? podoba ci się, że robi coś, co sprawiało przyjemność pięciu paniom, bo może i tobie będzie dobrze? co za egoizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne to jest
Ale jak może mieć pretensje o to? Przecież Ty nie wiedziałeś wtedy że z nią będziesz O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc kropka to ja Ania
nie chce mi sie pisac maila fajnie bylo nie spodziewalam sie ze 'niespodzianka' to kolacja w chinskiej restauracji i zabawa w clubie :O kurka no ! :P wejdziesz ? musze wracac jutro jade do Poznania :O ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc kropka too ja Ania
wiem mam nadzieje ze bawiles sie lepiej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaisss
nie prawda, wiekszosc dziewczyn tych normalnych woli mało doświadczonych facetów, jakos swiadomosc tego ze facet byl z inną nie jest zbyt przyjemna. w koncu wszyscy chcemy miec swiadomosc ze ta osoba czekala na nas. no ale trzeba patrzec na to realistycznie,czasami i wielkie milosci sie konczai nie warto skreslac kogos za przeszlosc, tylko ciezko to zrobic jednak. zwlaszcza jesli w gre wchodzą jakies przelotne znajomosci i szybki seks naszego ukochanego,lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaisss
dlatego napisalam ze te normalne,nie mówie o puszczalskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppuppppupppuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna cie rzucić i poszukać prawiczka Takie dziewczyny się ceni To jest dziewczyna dla takiego który sam chce czystej i jest czysty i lepiej jej nie dotykaj i znajdz sobie taka swojego pokroju W ogole to glupie jest gadanie ze dziewczyna to nie moze miec wymagan a co chlopaki mogą zamaczać wszędzie? a później jeden z drugim biadoli że dziewic już nie ma No tak nie ma jak się wszyscy bzykają na prawo i lewo to ich nie ma. Ma dziewczyna zasady i to jest to a jak ktoś lubi syfika od simona to jego/jej fetysz i jego/jej dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden koles
Ja jebie te wszystkie problemy dziewidza/niedziewica praiczek/doswiadczony wynikają z poczucia rzeczywistosci danej osoby. Mam pytanie do doświadczonych pań jako iż sam jestem prawiczkiem wydaje mi się że dość ogarnietym.. więc do rzeczy jakie czynnosci zwiazane z seksem czy tez całym preludium wam przeszkadzają u prawiczków ,co dokładnie ?? chodzi wam o tępo akcji tzn wy już chcecie ( i dajece mu sygnały ) ,a on się boi ? czy ,że może dotyka was w jakiś niegramotny sposób. Wiadomo że doswiadczenie wszędzie jest potrzebne ,ale w jaki sposób to sie objawia przy seksie ? W końcu każda z was jest inna i co innego może was podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malin)PL
A tak z innej beczki, zauważyliście, że w naszym społeczeństwie(przynajmniej w większości) prawiczek to od razu nieudacznik itp, a doświadczona dziewczyna to dziwka? Niestety to działa w drugą stronę, doświadczony facet = macho a dziewica = czysta? Nie wiem skąd się to wzięło, ale wychowując się tak sam postrzegam te sytuacje w ten sposób. Staram się patrzeć na to trochę inaczej, ale podświadomie zawsze wracam do wyjściowego schematu. Niestety ;/ Sam jestem prawiczkiem, mam dziewczynę którą(tak mi się teraz wydaję, że) kocham(nie wiem czy ona już kogoś miała, nie bardzo mnie to interesuje). Chce jej dać swój pierwszy raz, ale podświadomie wmawiam sobie, że to tylko tłumaczenie dla faktu, że jestem pierdołą i żadna mnie po prostu nie chce ;/. Ktoś jeszcze ma takie spostrzeżenia czy ja jestem po prostu świrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
co za pizdy gadaja ze wola doswiadczonych a prawiczki sa be ? wstyd mi tepaczki, bo na tych facetow wplywacie destrukcyjnie, naczytaja sie i pomysla, ze moga nawet sie pieprzyc z najgorsza prostytuta, bo i tak zadnej z nas to nie przeszkadza. alez owszem przeszkadza. u mnie facet z doswiadczeniem przeszedlby w jednym wypadku - to doswiadczenie wynikaloby z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawiczek bez mózgu
weźmie szmatę po 6 chujach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat stary, ale coś napiszę bo widzę że niektórzy niedoświadczeni mają pomysły, które mogą im zrujnować przyszłe życie uczuciowe. 

Do prawiczków - normalna kobieta tylko się ucieszy, gdy takiego spotka, i doceni, że nie puszczał się z byle kim, byle tylko zaliczyć. Doświadczenie można zdobywać wspólnie. Wyprawa do agencji to już w ogóle porażka, nawet nie bierzce tego pod uwagę. Życie bywa przewrotne, w desperacji pójdziesz albo dlatego że koledzy namówili, a za tydzień spotkasz tę jedyną, i co jej wtedy powiesz? Że zmarnowałeś swój pierwszy raz w burdelu?! Zamiast dzielić tak intymne przeżycie z kimś do kogo żywisz uczucie? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×