Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Co ja mam robić

Dziewczyna ma do mnie pretensje, że nie jestem już prawiczkiem...

Polecane posty

Gość rzuc ta szmate
prawiczek, daj sobie spokoj z ta wycierucha, sciera jedna, znajdz sobie porzadna dziewczyne na swoim poziomie czyli dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
12:11 wirtualnie prawiczek, nie słuchaj głupot, tylko swojego serca. Jeśli ją odepchniesz, bo nie jest dziewicą, bardzo ją zranisz. Być może samego siebie również, gdy już dowiesz się, że sex to nie jest jakieś wielkie halo, które totalnie zmienia człowieka. czym ja zrani? pisal przeciez, ze miala 3 partnero w zwiazku + 3 przygodnych. jak on ja ma zranic? przeciez to pozbawiona uczuc samica co seksila sie dla sportu, jej nie mozna zranic, taka kobieta jest bezduszna, plytka i zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdury
pozbawiona wrazliwosci, niewinnosci, egoistka i hedonistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje precz z ruchaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naren
Apostoł Nienawiści - ten facet ma 100% racji, może dosadnie powiedziane ale oddaje klimat w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym jest
To fakt że wiele zdzir trafia na prawiczków. Zastanawiające to jest. To wynika z tego że niektórzy faceci są popaprańcami. Są jacyś tacy mało albo wcale męscy. Sam nie jestem prawiczkiem ale z perspektywy czasu żałuję bo poznaję teraz dziewczyny które są dziewicami i przez to że już byłem z kobietą mam u nich małe szanse. Oczywiście nie każdy prawiczek trafi na zdzirę bo wielu trafi na dziewice i będzie ok. Ale zgadzam się z tym że trudno szanować faceta który jest prawiczkiem i wiąże się z dziewczyną która dziewicą nie jest a na koncie ma kilku facetów i doświadczona jest jak dziwka z burdelu. Taki facet zasługuje na pogardę nie przez to że jest prawiczkiem - bo to według mnie jest wartość samą w sobie - ale dlatego że wiąże się ze szmatą a nie porządną dziewczyną. Na pohybel facetom bez godności i honoru!!!! A te dziwki z którymi się ożenią i tak będę z nich robić jeleni. Może nie wszystki ale wiele z nich. Bo takich facetów takie kobiety (doświadczone z innymi) nie będę nigdy szanować. Może będę ich kochać ale napewno nie szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My World
Apostoł Nienawiści dobrze prawi, dać mu wódki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ktoś jeszce wyrazi
swoją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjluja
Nikt już nie ma nic więcej do powiedzenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpUpUp
Topic Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topic Up
Topic up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge cos dodac.
Kiedyś obiecałam sobie, że jeżeli chodzi o seks, to rezerwuję go dla swojego męża. Nie było łatwo, bo nie jestem brzydka :P i wielu facetów pojawiało się w moim życiu, I najpierw zawsze szanowali moje zdanie (bo nigdy go nie ukrywałam) a później i tak próbowali:P Przyjaciółka powtarzała mi, że robię głupio, i że "chyba nie myślisz, że znajdziesz faceta, który tak będzie czekał na ciebie?? I weźmiesz ślub jako dziewica, a z przechodzonym facetem u boku.." ale się nie dałam, czułam, że to nie tak. I co? :) Od paru lat jestem szczęśliwą mężatką super faceta, 190cm, zielonooki blondyn, innych szczegółów anatomicznych nie podam, bo co mi mają zazdrościć :P i On też na nie czekał!! Mimo tego, że leciało na niego mnóstwo bab! Więc myślę, że nawet "po tej stronie Himalajów" można znaleźć ludzi naszego pokroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge cos dodac.
* na mnie czekał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niechiałbym takiej dziewicy z zasadami nudne to i bez doświadczenia trzeba wszystko palcem pokazywać i jeszcze te przesądy małżeńskie zero romantyki :O co to za kochanka która czeka na "imprimatur" :p księdza albo papier z urzędu niskiej klasy namiętność nuuuuuuuda panie, nuda ale może komuś się takie cóś podoba de gustibus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge cos dodac.
frk, a co Ty możesz o tym wiedzieć? :D Hehe, ale mnie rozwaliłeś tą nudą! :D My w sypialni robimy takie rzeczy, o których zazwyczaj faceci mogą tylko pomarzyć, tudzież zapłacić panience, bo nieważne, jak bardzo "doświadczona" babka, to temperament i zaufanie albo się ma, albo nie :D ale - nie martw się:) Tobie taka dziewczyna nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge cos dodac.
.. powinnam w zasadzie napisać: "w sypialni, w salonie, w ogrodzie.. etc" :P ale, jak mówię - na pewne rzeczy trzeba sobie zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaję bez zasługiwania, popartego dokumentami i długim stażem członkowskim :p po takiej wyliczance: "w sypialni, w salonie, w ogrodzie.. etc" nie mogę wnosić o tym, ze jesteś szczególnie oryginalna, wolę powiedzieć wyuzdana... Poważnie mówiąc, nic mi do waszego życia, WAM odpowiada, to wspaniale. Mnie takie podejście zniechęca i nuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topic up
UpUpUp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasady sa wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasady sa wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ma racje
nie dla szmat i szmaciarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glogle
ja jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jest do dupy
Nie chcę prawiczka w łóżku. Miałam jednego i szlag mnie trafiał. Wogóle nie wiedział co ma w łóżku robić. Niby napalony ale gdy co do czego to ...o dżizus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wampirzyca25
a ja nie chce nie dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jest najgorszy
Jak miałam jakieś 20 lat to myślałam tak jak dziewczyna autora tekstu. Byłam czysta i też chciałam czystego. Teraz uważam, że prawiczek jest najgorszy, nigdy więcej prawiczków! Miałam dwóch i byli do bani. Czaili się ze wszystkim jak Ruski z dynią. Męzczyzna doświadczony wie co robić z kobietą i nie trzeba mu wszystkiego pokazywać jak za przeproszeniem krowie na rowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek20
Aha ja mam 20 lat i jestem prawiczkiem I jak czytam wypowiedzi kobiet to rzeczywiscie czuje sie źle. Skoro wolą doświadczonych to ide do prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×