Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Co ja mam robić

Dziewczyna ma do mnie pretensje, że nie jestem już prawiczkiem...

Polecane posty

Gość Co ja mam robić

Moja dziewczyna ma do mnie pretensje, że nie jestem prawiczkiem, że nie poczekałem na nią, że ona chciałaby przeżyć swój pierwszy raz (nie robiliśmy jeszcze tego) z facetem, który też jest czysty :( Kocham ją, ale nie moja wina, że moje życie tak się potoczyło, chciałbym cofnąć czas, ale już za późno :( A jej to tak strasznie przeszkadza, nie wiadomo, czy to nie doprowadzi do końca naszego związku :( Boję się tego :( Ona mówi, że to ją boli, że nie zaczekałem na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz nie-dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam zwykla
ale pierdoli smuty. jakies kompleksy ma. Przynajmniej lepiej jej zrobisz bo masz doswiadczenie. Zreszta ja jest prawiczek + dziewica to pewnie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhhhhhhhh......
Czy Ona ma 5 lat? Czy moze raczej nie dojrzala do zwiazku? Przeciez nie mozna robic komus wyrzutow o przeszlosc. A jesli Ona na przyklad oddalaby sie "temu jedynemu", ktory by ja potem zostawil to co? Przeciez sie nie zszyje. Wydaje mi sie ze jesli to dla Niej pierwszy zwiazek to idealizuje i nie potrafi sobie wyobrazic ze jesli spales z tamta i tamta kochales to teraz tak samo potrafisz kochac Ja. Jak sie czlowiek pierwszy raz zakocha "tak na powaznie" to mysli ze to tylko raz w zyciu sie zdarza. pozdrawiam i nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotnie to normalka
ale tego to nie rozumiem :( bo jest tak, ze faceci lubia dziewice (bo porzadne), a kobiety lubia doswiadczonych (bo mescy). logiczne, ze prawiczek tymbardziej nie chce niedziewicy, ale dziewczyna autora topiku to jakas dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggh
widocznie masz zdziecinniałą dziewczyne. Albo jest z toba i akceptuje cie takim jaki jestes albo good bye! Chcesz cale zycie wysluchiwac oskarzen ze nie bylej prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek mruczek
jest niedojrzała i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotnie to normalka
a ja popieram. sam jestem prawiczkiem i szukam czystej dziewczyny i uwazam, ze skoro ktos sam jest czysty to zasluguje na rowniez czysta osobe, dziewictwo za dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwrotnie to normalka
nie jest niedojrzala, jest po prostu romantyczka i idealistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun
A czyja to wina jak nie twoja? Może jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm
a moze sobie tylko znalazla pretekst do zerwania zwiazku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta........
Sama jestem dziewicą (i to nie nastoletnią;)) ale nie wymagałam tego od mojego partnera - nawet nie przeszło mi przez myśl że on mógłby byc prawiczkiem gdyż ma pod 30stke a jest wysokim, inteligentnym i cholernie przystojnym facetem do tego napewno miał kilka partnerek bo pare z nich znam:) Jednak mnie zaskoczył gdyż... jak sie przyznał - nigdy nie spał z kobietą bo czekał na tą właściwą:) Nie powiem - mile mnie to zaskoczyło i jakos lepiej sie poczułam... troche sie dziwie Twojej dziewczynie ale jej nie potepiam. Skoro ona mogła czekać to Ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym wolała stracić dziewictwo z kimś doświadczonym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ją troche rozumiem.. j jak bylam mloda dziewica tez chciałam faceta prawiczka, nie wyobrazalam sobie zeby moja pierwsza milosc spała z kims wczesniej, teraz juz wiem ze zycie roznie sie uklada i kazdy miał jakas przeszłość. twoja dziewczyna musi to zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ja mam robić
Tylko, że ja miałem łącznie tak: 2 dziewczyny w związkach, z którymi spałem 2 przygody 1 raz w agencji towarzyskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ja mam robić
:( Żałuje swojej przeszłości, ale czasu nie cofnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem
Postaw sie w jej sytuacji: jakbys byl prawiczkiem to bys chcial dziewczyne, co miala juz wielu partnerow, w tym seks bez milosci i seks z kase? Napewno nie. Nic dziwnego, ze jej to strasznie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem
Niech ona sobie lepiej porzadniejszego chlopaka, a nie tego dziwkarza jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie chciała żeby moj facet był prawiczkiem , cieszyłabym sie że nie jestes , bo wtedy wiesz jak sprawic przyjemnosc kobiecie i wiesz co ciebie podnieca.Wole facetów nie-prawiczków bo nie chce byc nauczycielka i uczyc wszytkiego po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem
Tylko dziewice chca prawiczkow, inne za nimi nie przepadaja, a te co sie puszczaly nienawidza prawiczkow, z tym, ze prawiczkowie tez nie przepadaja za niedziewicami, zwlaszcza tymi, co sie puszczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ma sie tu czemu dziwic
ludzie badzmy dorosli. nigdy nie moglabym oczekawiac aby ktos umial przewidywac przyszlosc i czekac akurat na mnie. to zwykly egoizm. ludzi nie ocenia sie na podstawie doswiadczenia, dziewczyna musi to zrozumiec. wyglada, ze jeszcze nie dojrzala do zwiazaku, a co dopiero do seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem
Ale autor tematu sie puszczal. Jakby sytacja byla odwrotna, ze to facet bylby prawiczkiem, a jego dizewczyna mialaby wczesniej 5 partnerow: 2 zwiazki z seksem, 2 przygody i 1 wizyte u meskiej dziwki to byscie mu radzili: znajdz sobie porzadna dziewczyne, ktora sie nie puszczala, najlepiej dziewice, po co ci ta latawica itp. Badzmy uczciwi i niech beda rowne standardy dla facetow i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz problem
Bo bronieniem tego faceta zahaczacie o szowinizm, bo kobiety z taka przeszloci (w stosunku do prawiczka) byscie nie bronili i odradzali ja prawiczkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupupupupupupupupupupupup
W górę topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ma sie tu czemu dziwic
ja bym bronila i zawsze to robie, bo mierzenie czyjejs wartosci przez pryzmat doswiadczen jest plytkie i zenujace. niestety, ale do seksu trzeba dorosnac i to pod kazdym wzgledem i mysle, ze kazda dojrzala osoba to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek jakiś tam
To ja mam podobny problem :( Zacząłem się spotykać z dziewczyną, która już swoje przeszła i nakorzystała z uciech cielesnych :( A sam nie mam żadnej przeszłości seksualnej :( I też mnie jej przeszłość drażni strasznie, nie wiem czy w ogóle do siebie pasujemy i to właśnie przez tą sprawę, bo tak poza tym się świetnie dogadujemy, podobamy się sobie, lubimy się ze sobą, ale jest jedno ale, - tamto ale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bsia tylko ketoprom
No i się jej nie dziwie, też bym nie chciała takiego przechodzonego towaru...Jeśli to by był tylko seks z osobą ktorą sie kochało to ok, ale wizyty w burdelu bym nie zdzierżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ma sie tu czemu dziwic
mysle, ze to glownie problem mentalnosci Polakow spowodowany przez wiare. od dziecka sie nam wpaja takie,a nie inne podejscie do seksu, ale w pewnym wieku trzeba sie zastanowic czy jest ono dla nas dobre. wystarczy zadac sobie jedno logiczne pytanie: skad on/ona miala wiedziec, ze trafi na kogos takiego jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×