Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

To bedzie pozytywne haslo przewodnie naszego nowego topiku :) Zapraszam Hermia :) Aira :) 24 :) Matti :) Kitikat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrówko,za powodzenie !!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:DI za spełnienie tegoś i tamtegoś.....pniemy się w góre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia bo mojego puszczam
wolno, on wraca, a jakos nadal nie mam pewnosci czy jest moj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matti_1982
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego nie kochałam
kopnęłam w dupę a i tak wraca i żebrze aja go nie chcę!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitnooka "Jak zapomniec i nie czuc bolu " ale niestety sie cos porypalo i trzeba zaczac cos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczki, nie interpretowac dołownie tytułu prosze:P To metafora, a ze puszczacie swoichmeczzyn no coz...tak tez mozna:P Cos czuje ze ten topic bedzie miał branie :D:D:D Pozytywne wibracje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
szkoda,że się porypało, bo wgłebiałam sie w topik od początku.. wzniosłam toast martini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie smuty...:D JA TU MAM ZAMIAR wszytkich pouzdrawiac ....ponadto spełniam zyczenia prosze zapisywac sie w kolejcie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
a, teraz jużwiem,co się porąbało. jakoś tak załozyłam,że sprawy techniczne. ide sie rozebrac z soczewek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matti_1982
Poużalam się. Czy jako facet który dużo gada a mało robi zasługuje na szansę? Kobieta mnie rzuciła min za to że dużo mam planów ale mało chęci w realizacji ich. Ale myślę, że mogę to zmienić. Mam wiele innych zalet. Czy to musi być konieć? Ona dodam że przyzwyczajona była do tego że chciała ciągle brać a nie chciała dawać. Zawsze to ja sie musiałem dopasowywać gdy były jakieś kłótnie i różnice zdań. Pierwszy rękę wyciągałem. Czy to nasza wina czy moja ;(. A czemu kobieta gdy jest problem to nie chce pogadać. Tylko czeka aż ja się zmienię albo zmienia partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
własnie wróciłam z spotkania ze znajomymi- całkiem całkiem..choc jeden z nich miał taką bluzę i przypomniał mi sie eks w podobnej..i jeszcze jego ręce :( takie silne,męskie i obejmujące mnie :( ale mowie sobie : to nie wróci, nie wróci.. cocinelka,a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutowac Mi sie tu prosze Drogie Panie...pokoazuje ósemeczki no juz!!!!!szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti mysle,ze podstawa zwiazku jest rozmowa i jak ta druga strona nie chce rozmawiac to bedzie trudno :( U mnie niestety jest ta sama sytuacja ze On nie chce rozmawiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowa postawa to usiąść, pomyśleć i wyciągnąć odpowiednie wnioski żeby w następnym związku było lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
tak samo jak i u mnie. wiecie,jaki widze plus sytuacji? jest pozno w nocy i zaraz pojdziemy spac i nie bedziemy nic myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti ja mysle,ze niestety chyba tylko takie wyjscie nam zostalo .... Poczytaj sobie rozne tematy na kafe i okazuje sie ze oni wracaja czesto, ale po kilku miesiach albo roku ... wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, choc jest to trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
mam taka uwage- czy temat nie powinien brzmiec,ze "jest Twoje,to wróci"? ale to tylko taka uwaga ;) ja w kazdym razie ide spac :P buziaki :* nikt mnie nie pociesza, to ja sobie poczekam do jutra..;) trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×