Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczoraj z nim dzis sama

Jestem z nim 5 lat-Wczoraj mnie uderzyl!!!

Polecane posty

Gość wczoraj z nim dzis sama

Pobil mnie, bo zobaczyl w moim telefonie zdiecie mojego znajomego! Wpadl w szal bil bil i bil bez konca,plakalam prosilam by tego nie robil ale nie przestawal...bolalo Dzisaj rano-siniec pod okiem siniaki itd. Przeprasza, blaga o wybaczenie,sam placze. Mieszkam daleko od domu, mamy, nikomu nie powiedzialam-wstyd mi. Odchodzac nie miala bym dokad pojsc! Co zrobic-wierzyc ze sie zmieni, ze to sie nie powtorzy ? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frisssk
uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób obdukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo
może niekoniecznie uciekaj, ale sama widzisz, że pobił Cie za zdjęcie w telefonie!!!! Co zrobi, kiedy sie pokłócicie, kiedy coś będzie źle, coś go znowu zdenerwuje? Powinnaś odejść. To nie przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam sranie w banie
jasne,że się zmieni, dobry puder robi cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywal go za drzwi i daj jeszcze kopniaka, jak raz o zrobil, to zrobi jeszcze raz,a ty chyba nie chcesz tego prawda? poradzisz sobie, kobieta jest silniejsza psyvhicznie od mezczyzny, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaa23
szleniec, uciekaj bo nei bedziesz z nim bezpieczna, zrobil to za zdjecie w komorce, za cos innego moze Cie zatluc na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj jak najdalej za co go przpraszałas że masz fotke kolegi ?? to już z nikim nie mozesz gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj z nim dzis sama
ja nie mam kasy,do domu 1000km. Myslicie ze uderzy 2 raz!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj z nim dzis sama
ja nie przepraszalam,on przepraszal, plakal, saam nie potrafil uwiezyc ze do tego doszlo! Niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes glupia
to ze zalozylas ten temat sama wiesz ze to zrobi znow teraz tylko czekaj z niecierpliowscia kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda
jak raz Cię uderzył zrobi to znowu!!!!uciekaj i się nawet nie zastanawiaj!! chcesz być przez całe życie bita?? myślę że nie.Pomyśl sobie jak w ogóle człowiek tak ci bliski mógł podnieść na ciebie rękę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowie i uroda
zawsze tak jest że po pierwszym razie przepraszają?? Powiedz sama tylko tak szczerze wierzysz że on tego już nie zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz zaufac - daj jeszcze jedna szanse. ale niech wie, ze zrobilas obdukcje. Idz od razu dzis na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frisssk
co z tego ile masz do domu zamieszkaj sama w tym miescie w ktorym mieszkacie razem jesli z nim zwiazane sa twoje plany (z miastem) ps - nie podawaj mu raczej adresu ani telefonu wyprowadz sie kiedy go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet się nie zastanawiaj
wiej, bo następnym razem zakatuje cię na śmierć. Głupia będziesz jak zostaniesz jego podnóżkiem do kopania. Płacze, żeby ci wodę z mózgu zrobić. Takie śmieci się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj z nim dzis sama
To niejest takie latwe uciec, co z moim malzenstwem? mieszkaniem? rzeczami(materialnymi) ,samochodem,mam mu wszystko zostawic i odejsc.???z niczym Lata pracy, wyrzeczen i jak juz w koncu stajesz na nogi i do szczescia brakuje tylko dziecka-dochodzi do takiego czegos? DLACZEGO WLASNIE JA!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być nikim
żeby się głupio pytać czy zrobi to znowu. Gwarantuję ci, że zrobi. Ale jak ty go przepraszasz za to, że cię pobił to może i zasługujesz na taki brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wiesz co nie odejdziesz od niego. To pewne, zwykle żadna tak nie robi, daje szanse. Potem powtórka i znowu to samo, za każdy mrazem płacze i przeprosiny, obiecanki ,ze nigdy wiecej. Mysle ,ze teraz nie odejdziesz, ale widze Cie za jakies 10 lat, brzydka,zniszczona,"sponiewierana", zrezygnowana, w depresji ... wtedy byc moze tez nie odejdziesz ,bo bedzie Ci jeszcze trudnej zaczac samej, albo odejdziesz, bo w koncu zrozumiesz ,ze takie piekło nigdy sie nie konczy. Wiem, bo sama byłam tak głupia. A tak dawno temu inni mówili mi to wszystko - co Ci wszyscy ludzie teraz Tobie. Ale ja wierzyłam ,ze moja miłość, nie taka bylejaka, ze jakoś to bedzie, że sie zmieni, zrozumie - ba nam sie na pewno uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frisssk
nie pisalas ze jestes mezatka w takim razie -obdukcja - pomze w rozwodzie i wyprowadzka kiedy go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szitszitszit
tylko mi nie mów ze twoj facet jest Muzulmaninem pliz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj z nim dzis sama
Za malo zarabiml zeby sie sama utrzymac, obce panstwo, drogie mieszkania! Po drugie mamy jeszcze kredyt jakies 3000€ jak wroce do Polski to przeciez chocby polowe czyli te 6 tys. zlotych bede splacac przy polsckich zarobkach przez kolejne 6 lat jak nie i dluzej!!! To nie jest takie proste!BOJE SIE Nie mam sie do kogo o pomoc zwrucic dlatego pisze do WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crusader
Napisz tylko czy ten damski bokser to arabus albo turas. To ja już Ci powiem co masz mu za to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj z nim dzis sama
I poraz kolejny pisze ze ja go za nic nie przepraszalam!!! Ktoras z was zle poczytala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ex raz uderzył, głupia byłam bo zostałam przy nim, potem w szale wepchnął mnie do wanny i zaczął dusić. Uciekaj poki mozesz!!! Całe zycie przed Tobą Ja mam teraz wspaniałego mezczyzne a jeszcze nie tak dawno zarzekała sie ze nigdy wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
za granica jest wiele instytucji ktore pomgaja kobieta w trudnych sytuacjach...nawet zwykla rozmowa z psychologiem..moze duzo pomoc.....caritas...ktory jest chyba w kazdym kraju, ma nie tylko dobrych psychologow, ale takze radzi jak wybrnac z takiej sytuacji...trzeba tylko chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×