Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Anglia-co wziasc ze soba do szpitalado porodu?

Polecane posty

Jw.Wiem ze na pewno majtki,koszule,szlafrok,ubranko dla dzidziusia.Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
swoje mleko najlepiej sma 1 w kartoniku zeby nie rozcienczaly, bo mozesz nie miec pokarmu ( u mnie w szpitalu bylo w kiosku na dole) pampersy dla dzidziusia dostaniesz bounty pack wiec kremu , nie bierz reczniki mi dali dla malej, sobie recznik waciki byly podpaski duze kazdy szpital ma inaczej, najlepiej spytaj polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
kapcie!! koszule do karmienia 1 na porod, chociaz jak bedziesz miala epidural to zaloza Ci szpitalna, ja zaczynalam rodzic w bluizce i staniku, potem mi tamta zalozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
wszystko co moze Ci byc potrzebne dla dziecka to wszystko ubranka pieluchy chusteczki nawilzajace, recznik, pieluchy tetrowe potrzebne jak bedziemy chcialy zeby dziecku sie odbilo i zeby sie nie zabrudzilo , dla siebie tez wszystko i raczej dwie koszule jedna do porodu i do wyrzucenia druga na przebranie . Nie rodzilam tu ale czytalam co pisza rodzace ale rodzilam w Polsce i jest podobnie ..... Dla siebie wiadomo kapcie szlafrok ...recznik najwazniejsze podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
jak sie bedzie przystawialo dziecko do piersi to zacznie sie produkowac pokarm , do picia dla siebie polecam wode i sok jablkowy i pic jak najwiecej wtedy bedzie pokarm i nie odciagac bo wtedy sie produkuje wiecej tylko dac dzidzi i nam odciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest ze znieczuleniem?Czy daja na zyczenie?Do szpitaja jade 21 na kontrole to jeszcze zapytam o to wszystko ale chcialabym wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzielam sporo rzeczy, ale napiszę co się przydało, co więc naprawde warto wziąć. Dla siebie: koszulę nocną do spania i chodzenia, majtki jednorazowe, szlafrok, biustonosz do karmienia, rzeczy do mycia (ręcznik dali), Koszula i szlafrok przydaly sie dopiero na drugi dzien po porodzie, bo w dzien porodu dali mi szpitalne \'ciuchy\' bo mialam epidural (polecam) i musialo byc rozcięcie koszuli z tyłu. Jedzenie i picie było, podklady poporowe też dawali kiedy tylko chcialam. Dla dziecka: ubranka, pieluszki (choć jak nie masz, to ci dadzą, ale miec swoje) Wszystko inne bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do znieczulenia - mozesz powiedziec wczesniej poloznej by zapisala co chcesz na znieczulenie, ale potem i tak beda cie pytac, a jak nie, to jak sama powiesz, to dostaniesz bez wzgledu na wczensiejsze ustalenia z polozną. (O ile lekarz uzna ze mozna). Dlatego wszystkiego mozna zażądac dopiero przy samym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ze znieczulenia bardzo chetnie skorzystam jesli daja,tylko jak to wyglada???Bede nadal czula skurcze?I jak to podaja,dozylnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×