Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

łaskocze języczkiem końcówkę Twojego ucha delikatnie ją zasysam i szepcze....skoncz we mnie chcę to poczuc ....mmmmrrrrr....... jestem tak blisko..... w tym momencie wyprezam ciało odsuwma cię zaciskajac dłonie na twoich silnych ramionach, nogi zaciskają się na twoim pasie i z jękiem wystartowywuje do samych gwiazd......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ściskasz mnie tak mocno w sobie, że nie wytrzymuję... gorący sok zalewa twoje wnętrze... odpływam z tobą w daleką podróż....przytulam Cię mocno i zapominam o całym świecie tkwiąc w twoich objęciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam cię dłużej nie dopuścić :( trochę się podroczyć :P echhh z czym jak z czym ale z własną słabością do takich uniesien nie umiem walczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś już pisałem o tym, że pierwszy raz mam szybki :(... za to następne są długie baaaardzo :D. Posiedzimy troszkę jeszcze w tym samochodziku ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo odpoczęliście?? To na drugą nóżkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm chyba ją Dropsiku za bardzo wymęczyłeś i zasnęła... niech sobie pośpi biedactwo ;) Jutro pokaże znów na co Ją stać... Vii szacuneczek ;) Miłych ostatków Panie Panowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsiku Ty chyba nie spałeś? ;> Achhh ten śledzik... moja głowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Witam i o zdrowie forumowiczów pytam:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się manko PreZessu :) Muchos gracias, bene zdrówko :D Gdzieś się podziewał ? Atrka za Ciebie musiała reżyserować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Praca i karnawał mnie pochłonęły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso juz po karnawale ;) więc powinieneś tu teraz częściej bywać alby uwiarygodnić swoje alibi :D Z chęcią oddam Ci kamerę i zatrudnię się po drugiej stronie statywu :D A zdrówko dziękuje, świetnie... tylko głowa dziś mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka... bo jak mówi staroindiańskie przysłowie: \"Nie wolno dopuścić aby kac wyprzedził klina\" :D A co do filmu to teraz niby we dwie z Vii będziecie przeciwko mnie jednemu ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noooo pod warunkiem, że sie Viii Toba podzieli :D Hmmm no i Pan PreZess będzie miał ochotkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądni ludzie zostawiają ostatnią flaszkę na rano... mnie rozsadek opuścił i mam efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawi się automatyczne nagrywanie i możemy zmontować czworokącik ;) U mnie było podobnie z tym, z mądry kolega przyniósł klinika do roboty :D. Już jesteśmy po i główki nie napier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo....
bzykacie sie czy dzis środa popielcowa??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo....
na kaca najlepszy seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo....
masz na talerzu wolną napaloną laskę i nie zabierasz się do dzieła? :P słabeusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZONA CO UWIELBIA SEX
Witam wesołe towarzystwo Gdyby ktoś miał czkawke to znam skuteczny sposób ;) Na czkawke polecam sex oralny....sprawdzone i wypróbowane ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻONO.... niestety nie jestem człowiek - guma i tak mocno się nie zegnę ale w razie czego nie będę straszył partnerki tylko zacytuję Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo....
hehehe a ona Tobie? :D zapewne seksi sie z Prezesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nam tłok zrobił:) Chyba casting rozpisze na role :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×