Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

To ja wtedy mam zajęcie dla moich palców, dla mojego języka, dla moich ust... smakować dotykiem, zapachem, wzrokiem Twoje piersi... delikatnie zbliżać się do majteczek rękoma... chociaż nie trzeba ich ściągać, tak jest bardziej seksownie jak dla mnie :) Przepięknie wyglądasz na tym stole... wyciągnięta, z kusząco podniesioną nogą zasłaniając to co najbardziej pożądane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZessO
To zawsze pozostają majteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc PreZesso :) jasne które czasem sama ściągam albo takie których właściwie nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik zbliżysz się czy bedziesz jeszcze długo będe czekac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce zapracowane badaniem zakątków twojego ciała, język zajęty rozkoszowaniem się jego smakami, Twoje ręce drapiące mnie po plecach, nogi oplecione wokół mnie i przyciągające mnie do Ciebie coraz silniej.... gorąco, szybko, głęboko... chcę słyszeć Twój jęk rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety powitanie PreZessa muszę odłożyć na później... najpierw piekna kobieta i przyjemność, a dopiero potem obowiązek ;) Się wita serdecznie PreZessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi dziwnie robić to przy nim Dropsik ;) szef a ja sex w biurze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Excuse moi madamme.... zaraz wracam :) Monsieur PreZesso... przepraszam za pardon ale wicie, rozumicie... tu jest karnet na darmowy dzień w barze na parterze, miła obsługa, dobre drinki, pyszne jedzenie... no niech szef idzie się zabawić, przecież jemu od życia też coś się należy.... no papa szefie do zobaczenia jutro :)... A biurko sam posprzątam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsuwam chłodne dlonie pod koszulkę i delikatnie przeciągam pazurkami od pasa ku górze ;) czuje ten dreszczyk jak przelatuje ci po plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) ale teraz sięgnę az do samych pośladków ;) i przeciągnę az do góry....potem połoze dłonie na tosie i zacznę palcami masowac Twoje suteczki....zjade nizej i zaczne rozpinac paseczek ;) potem guziczek.... i spróbuje go sięgnąć ;) co Ty na to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego tak spragniony, że gdy tylko czuję twoje dłonie na nim, delikatnie acz stanowczo przyciągam w jego kierunku twoją głowę... chcę poczuć na nim jak zwinny jest twój języczek i jak masz gorące usta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj paluszka sprawdzisz jak bardzo są one gorące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię bardzo.... a drugim dookoła suteczek, dookoła piersi... przez brzuszek, coraz niżej, niżej i niżej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooG
Co tu taka cisza - miło być tak ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż przydałby się jakiś fajny pan który zamknął by drzwi w moim biurze wygonił wszystkich niepotrzebnych gosci i tak na ostro schrupał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, dawaj namiar na to biuro to się przejdę :). I zostanę się jedynym Twoim dożywotnim klientem :D. Na drzwiach karteczka: \"Wyszłam za mąż, zaraz wracam\" i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Dropski mówię o ostrym numerku a nie zaraz za mąż :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, no przecież ja o tym samym. Kartka ma być dla petentów :). A co za drzwiami to już nie ich broszka ;). Tam my sobie będziemy urzędować w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ciekawe jak bys urzedował kiedy z zaskoczenie przyłapałbys mnie na schylaniu się w mini do dolnej szuflady w szafce??;) pomyśl ....mmmmrrr.... szpileczki ponczoszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm.... oj mocno wtedy pourzędowałbym ... z Tobą :) Szybko i mocno na pierwszy raz. Ręce buszujące pod Twoją bluzeczką, pieszczące Twoje ślicznie wypięte pośladki... kiedy mogę wpaść do Ciebie :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki pierwszy raz mógłby byc niezły ;)...mozna tylko p0dciągnąć spódniczke i.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kazać mi klęknąć przed sobą żeby spróbować jak smakujesz... języczkiem podrażnić kuleczkę, wsadzić go głębiej sprawdzając jak jesteś mokra i jaka gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podgladaczka
Co tu tak cicho ?? Zero akcji.... nie ma na co patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka 47
bobry wytarmoszone odpoczywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyły się czasy wielkiej namiętności... Albo zaczęły w realu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×