Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Czemu od razu wstyd :D ? Oprócz instrumentu właściwego mam jeszcze sprawne obie raczki, a i językiem, nie tylko polskim ;), operuję przyzwoicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie :) ? Gdybym był kobietą zaśpiewałbym: \"Chciałabym, chciała....\" ;) Więc trzeba się rozglądać, może szukać, może sama się znajdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Zamilkł bo się czasami za pracę musi wziąć i przypilnować obiboków bo tylko na naszej klasie siedzą a nie pracują :/ gryyyy :S Co do figur wielokątnych to hym z dwiema kobietkami próbowałem i było wyśmienicie a co do 4 hym mogłoby być ciekawie taka rywalizacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zaliczenie poszło? Warte było przerwania czyhania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś studiował stosunki... międzynarodowe?:D Mam nieodparte wrażenie, że masz do tego talent ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunki ,hmmmm, niekoniecznie międzynarodowe to przerabiam w trybie indywidualnym :D Studiuję język... ale nie francuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) flirciarze :D:D:D Dropsik studiujesz język??:P i jaki on jest?? mięsisty czy kostny??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, że nie francuski :D Już słyszę jak jak mi mruczysz Je t\'aime do uszka, a Twój rozgrzany oddech wywołuje u mnie drżenie... słodki dreszcz przeszywa ciało poddające się twoim pieszczotom chętnie... wychodzi ca przeciw Twojemu dotykowi... hehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Dzień dobry robaczki :D Coraz więcej Nas, Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vii flirciaro!! Jam skromna żółtodziobka a Ty mistrzyni flirtu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
atrka czyżbyś też w pracy miała nadmiar czasu wolnego i rozgrzewasz się w ten zimny poniedziałkowy poranek ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam taki flircik bardzo odpręża w pracy ;) a pisanie tutaj wywołuje często uśmiech :) artka...kazdy ma w sobie flirciarza mistrza terzeba go tylko z siebie wydostac...a najlepiej jak ktoś taki jak Dropsik go wydostaje na powierzchnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakżeby inaczej PreZesso ;) Spełniam sie zawodowo pomiędzy postami :D A mentalnie piszcząc posty... i czytając Wasze :D Ja to jestem spełniona kobieta! heh szkoda tylko, że tylko wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso wcale nie nalezę do osób które w pracy mają nadmiar czasu ;) mam bardzo podzielną uwagę i czasem tylko jak papierzysków nawieje tu do mnie to naprawde muszę się skupić ...reszta pracy to raczej monitorowanie wszelkich informacji związanych z moją firmą i bywanie na forach branżowych...jak również utrzymywanie kontaktu z klientem .....ale to raczej mailowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz PreZesso miałam ci juz kiedyś zadać pytanie...co myślą Prezesi mając w pracy atrakcyjne kobiety??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
V33 na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć bo u mnie pracuje tylko 1 kobieta i to malo atrakcyjna jak dla mnie :/. Ciekawe jaką mine by miał twój klijent jakby dostał maila podobnego do mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie :) ,Vii :* PreZesso dzieńdoberek :) Vii, język jest wspaniały, ludzie nim posługujący się też, zza wschodniej naszej granicy atrka, z francuskiego to wolę być pomocą językową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klientów obsługuje bardzo profesjonalnie ;) nie pozwalam sobie z nimi na wiecej niż wymaga tego etykieta ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odpowiedzi odczytuje dopiero po godzinie :O forum schodzi na psy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Zapracowane społeczeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu flirtować??:O to tak jakby całować się po omacku przy zgaszonym świetle :O echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujemy pilnie jak mróweczki pod czujnym okiem naszych preZesów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
atrka a ty to tak sama w tej pracy siedzisz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×