Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

palenie pączusiów to jakiś slogan??:P jesli jest to przyjemne zajęcie to chyba palę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Teraz zmieniając temat slyszalem dowcip mianowicie... Pytanie: Po co Bóg dał kobietom nogi ???.... Odpowiedź: Aby nie zostawiały takich śladów jak ślimaki :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj!!! PreZesso :D:D:D ze mnie to by był dopiero slimak :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
hehe tak mówisz :D?? To możesz fabrykę kremu założyć ostatnio widziałem jakąś reklamę, że kremy robią zawierające śluz slimaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A V33 gdzieś się bawisz w weekend ??:> Może całkowicie przypadkowo można cię spotkać w jakimś klubie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko podczas działania czynników zewnętrznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w klubie??:D:D:D tam mozna spotkać klubowe dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie są niefajne :/... stereotyp o nich ( w większości prawdziwy ): pusta, wytapetowana, nie wiadomo przez ilu zaliczana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm i gdzie tu miejsce dla mnie??:) męczą mnie takie miejsca zwyczajnie męczą a jak męczą to i nudzą ;) mam sprawdzone grono osób z którymi lubię spędzać czas i nie potrzeba nam klubów odwiedzac aby się dobrze bawić do białego rana ;)...mmmmm.... jakie my czasem wtedy tematy poruszamy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się chyba tak już robi samo.... też nie lubię takich miejsc, za duży hałas, za dużo ludzi, trauma zawodowa ( kelnerem byłem :D ). Podobnie jak Ty Vii też mam paczkę z którą można pogadać dosłownie o wszystkim, a miejsce na imprezę zawsze się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Staruchy :D. Ale rozumiem to przez klimat w naszym kraju. Co do stereotypów to są przeróżne osoby zależy gdzie się szuka :D. Są miejsca na świecie gdzie ludzie bawią się całe życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso :O no to pojechałes :P ale cóz czytałam wczoraj dobry artykuł na temat ze szef też człowiek i moze miec gorsze dni :P Ja to poprostu nie mogę na pewnych ludzi patrzec a że głupota bywa nieuleczalna to wolę jej unikać niż na nią patrzeć :P Powiem szczerze ze nawet nie mam kobiet przyjaciółek.... zdecydowanie wole męskie towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Kobieca przyjaźń hehe za bardzo zawistne jesteście żeby być przyjaciółkami to proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz PreZesso?? a największymi plotkarzami są faceci ile to wy rzeczy opowiadacie nie zawsze prawdziwych o innych ludziach to szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Bo fantazja fantazja jest od tego .... :D Wiesz to zależy od ludków ja to staram się nie tracic czasu na ploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo widzisz Preżesso i wsród kobiet bywają takie które zawistne nie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Vii... też plotkujemy :). W naszym wspaniałym trio pracowniczym wiadomość usłyszana zostaje tylko w 3 miastach :D PreZesso... wiadomo, od reguł są wyjątki. mam przyjaciółkę ( nie koleżankę ). Sam się sobie dziwię ale przyjaciółmi zostaliśmy w dziwnych okolicznościach. Ja miałem bardzo ciężki okres w życiu, ona mnie wspierała. Jej zaczłął się ciężki okres w życiu - ja ją wspierałem. Się tak zaczęliśmy wspierać, że wylądowaliśmy w końcu w łóżku. I zamiast zostać ze sobą to zostaliśmy przyjaciółmi, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jaki przyjacielski ciepły układ :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest, jest :). Oczywiście jako facet pewnie dążyłbym do zmiany tego na coś większego, bliższego, cieplejszego... Niestety jej mąż chyba miałby obiekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewigienij Prochnoff czesc przyjacielu :D:D:D juz się odkopałes z tych papierów??:):):) wiesz flirty romanse przyjaźnie a nawet orgie czego my tu nie przeżyliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz Dropsik na tyle biedaczek moze sobie pozwolić ;) Biedne jest życie erotyczne Jewgienija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jakoś nas tak mocno wkręciło to poranne flirtowanie ;) szczególnie w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu go zasypało :( echhhh Jewgienij :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×