Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

ale coniektórym w czepku uodzonym sie szczesci :P jej ma kase i śpi do 9 :O echhh ja to mam w życiu pecha :O Dropsik ..... ja tez nie lubię.... ale dzis to mus ;) wyciekała z niego taka super marmoladka i polała moje usta które słodko oblizywałam językiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie szczęście trzeba sobie zapracować :D A wstaję przed ósmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, no jeszcze gdyby jakiś osobnik mnie budził to już byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej spisz o 3 godziny dłużej niż ja ;) farciara Czesc atrka :) skoro lubis podglądac kamera najlepszym miejscem dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka rekalama Dropsik którą ostatnio ponownie obejrzałam ....nie wiem czemu kojarzy mi się ona z Tobą :) Poczatek jej brzmi mniej wiecej tak "Jacek od dziecka wiedział co dobre...." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik Twoja stopka powala na kolana :D Smacznej konfiturki życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz... widziałem ją kilka razy ale jakoś do siebie nie odnosiłem ;). Tylko skąd skurczybyki z telewizora wiedzieli jak mam na imię ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka poziom piwa nawet widać w jego oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam wam to wkleić :D:D:D Do samotnie mieszkającego małżeństwa przyjechał dziennikarz, który miał >> napisać artykuł z okazji zbliżającej się "okrągłej rocznicy ślubu". >> Rozmawia z panem domu. >> - Proszę mi opowiedzieć jak wygląda przeciętny dzień waszej rodziny. >> - Hmmmm... Dziadek zastanowił się chwilę i mówi: >> - Budzimy się około siódmej, aktywność seksualna, idziemy do kuchni na >> Śniadanie, aktywność seksualna, ja czytam gazetę, a żona sprząta. >> - Przed obiadem aktywność seksualna i wychodzimy na zakupy. >> - Po powrocie aktywność seksualna i ja oglądam telewizję, a żona >> przygotowuje lekkostrawny obiad. >> - Póżniej zasiadamy do obiadu, kieliszek czerwonego wina, aktywność >> seksualna i robimy małą poobiednią drzemkę. >> - Po godzinie idziemy do ogrodu na świeże powietrze, aktywność seksualna, coś tam robimy z krzewami i kwiatami i wracamy zanim zrobi się chłodno. >> - Przed kolacją aktywność seksualna i siadamy do stołu. >> - Po kolacji, która czasem trochę się przeciąga, aktywność seksualna i >> kładziemy się do łóżka. >> - Podziwiam pana muszę przyznać! >> - Nie wiem za co? Każdy dzień podobny do innych! >> - Podziwiam za to, że pomimo pańskiego wieku jest pan tak aktywny >> seksualnie! >> - Mówi pan o mnie? Zdziwił się jubilat. >> - Tak! Bo jak inaczej mam odczytać pańskie słowa - aktywność seksualna? >> - Normalnie! Żona coś pierdoli i dupę zawraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam obżarłam się pączków i poszłam to spalić :P mmmm ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma być Dropsik z Tobą jak ja Cię kuszę a Ty mnie wyganiasz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątkowy poranek :) Vii gdzie się schowałaś ? Powiedz po cichu o dołączę do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik Witaj a szwendam się po dziwnych forach ;) Błogosławieni którzy w nocy nie śpią ;)....mmmrrrr.... ;) Jak mija dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita się w szczęśliwy dzień przedweekendowy wszystkich flirciarzy i flirciarki tego forum... hehh ;) Błogosławieni... no zależy co robią jak nie śpią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka ja zawsze coś robię jak nie śpię :P Czesc flirciaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello atrka :)... to jak ? Łapiesz się za kamerę ;) ? Vii Ty się szlajasz po innych forach, a ja po magazynie z kumplami, bo cóś nam zginęło i trzeba wszystko wywalić, znaleźć zgubę, a potem wepchać wszystko nogami do środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jaki brutal.... z tym wpychaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a co to za magazyn?? :) Myślę, że sceneria jest odpowiednia... te powywalane z kartonów rzeczy budują swoisty nastój tajemniczości i grozy... Ale zaraz, zaraz reżysera gdzieś wcięło... Haloooooooooooooooo PreZesso reżyserze!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lubię łagodnie, romantycznie, czasami mocno i brutalnie wpychać :). Wyobrażasz mnie sobie romantycznie wkładającego monitory i drukarki do magazynu :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie to nie, rozumiem, że awansowałam :D Vii, Drops... Aktorzy na plan!!! .......................................................AKCJA!.............................................. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i w blasku świec... :D niech mu ktoś korki wywali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×