Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Aha... jakiś film miał być... o co cho w scenariuszu to wiem ;)... Vii jaką wolisz scenerię ? Winda się zacięła i jako bohaterski strażak "wchodzę" :D do niej by Cię ratować czy może stoisz na poboczu drogi, maska Twojego samochodu otwarta, Ty pochylona nad silnikiem i patrzysz co się zepsuło, a ja jako dżentelmen usiłuję pomóc ;) ? A może to ja jestem pacjentem w szpitalu na OIOM'ie, a Ty kontrolujesz czy jeszczę żyję i pobudzasz mnie do życia :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik każda sceneria się nadaje :P...swoją drogą do twarzy ci w tym kartonie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego, że wyglądam w nim jak Mikrobi :D No to oki.... leżę sobie na oddziale intensywnej opieki medycznej, pod intensywną opieką ślicznej pielęgniarki, która właśnie weszła zobaczyć jak się czuje pacjent...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik :P czy myslisz ze pacjent na intensywnej jest w stanie widziec wszystkie atuty pięleniarki?? i czy to w ogóle na niego działa??:P Powiedzmy ze pacjent który lada moment dostanie wypis ze szpitala ;) i ma tę jedną jedyną noc na to aby Ją wreszcie dopaść ;) na nocnym dyżurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo ja tu jestem reżyserem. Siostro zastrzyk proszę dla pacjenta... uskarża sie na ból... stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lewe skierowanie na OIOM siostrzyczko :). Jakoś musiałem się tu dostać żeby Ciebie w końcu dopaść :D No i nastał w końcu wieczór, przyszłaś do mnie z kolejną porcja tabletek, w krótkim fartuszku spod którego widać było końcówki niesamowicie na mnie działających pończoch. Usiadłaś na brzegu łóżka żeby osobiście przypilnować czy połknę je... fartuszek nie był zapięty do samego końca, lekko rozchylił się ukazując granatowy stanik obejmujący piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka ale Ty komplikujesz ten scenariusz :P jak zacząć erotykę od stopy??:P przecież jak ją dotkę Dropsik zejdzie nam ze śmiechu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko Dropsik noszę staniki a juz napewno rzadko granatowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scenarzysta na plan!!! Niech pielęgniarka będzie bez stanika ;) Dropsik ułatwiam Ci zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideale mój !! jak jeszcze powiesz, że bez majteczek chodzisz to się z Tobą ożenię :D Oki, siostra nie miała stanika, widać było zagłębienie między piersiami... materiał fartucha nie był na tyle gruby żeby sterczących suteczków nie było widać...przytrzymałaś mi rękę ze szklanką kiedy popijałem tabletki, przysunęłaś się bliżej żeby zmierzyć mi temperaturę, wyciągnęłaś termometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no przecież mówiłam wczoraj że: "Jacek od dziecka wiedział co dobre....":D:D:D:D Dropsik chcesz aby je zdjęła??:P to zrobie to ;) ok ok wiem czepiam się szczegółw ;) czyli jestem koło Twoje łózka biedaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nachylasz się żeby zobaczyć jak reaguje pacjent :)... a pacjent reaguje strasznie pozytywnie widząc jak przez niedokładnie zapięty fartuszek uśmiechają sie do niego dwie piekne piersi ze sterczącymi suteczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mmmmm zauważyłam to ;) odrazu widac ze pacjent czuje się lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tyle dobrze żeby usiąść na łóżku i przyciągnąć do siebie pielęgniarkę mimo protestów z jej strony ( zresztą niezbyt przekonujących ;) ) Obejmuję Cie nogami, powoli zaczynam rozpinać fartuszek chcąc zobaczyć i piescić całe piersi.... zębami chwytam Cię za uszko, gryzę je delikatnie i liżę ten płateczek... zachwycam się zapachem Twoich perfum, całuję szyję... twój opór powoli słabnie... moje ręce pieszczą ci plecy schodząc coraz niżej ku pośladkom... obejmujesz mnie, przyciskasz moją głowę do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to uczucie pożerania wzrokiem daje to rozkoszną uczte dla zmysłów :) fartuszek delikany zsuwa się z moich ramion widzisz mnie tylko w białych koronkowych majteczkach i pończoszkach białego koloru....piersi pęcznieją sutki kurcza się i sterczą czując delikatną rozkosz dotyku chłodnych opuszek palców...siadam na Tobie okrakiem wyginam ciało wystawiając piersi na taką czułość wplatam palce we włosy i rozpoczynam erotyczny taniec.....czy to nie uczta dla Twoich oczu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko dla oczu... dla wszystkich zmysłów... te szpitalne piżamy jakieś cieniutkie są... nie da się ukryć mojego podniecenia .... wsuwam palce pod majteczki, badam ten cudowny trójkącik nie spuszczając oczu z rozkołysanych erotycznym tańcem piersi.... jedną reką sięgasz w dół, łapiesz go przez piżamę i zaczynasz przesuwać w górę i w dół, w górę i w dół... podnoszę Cię i obracam tyłem.... sadzam na moich ustach... odsuwam paseczek majteczek i smakuję rozkosz... nie przestajesz drażnić się ze mną przez piżamę..masując Ci plecy, pochylam Cie w dół... wkładasz mi ręce pod spodnie piżamy... delikatnie ściagasz je ze mnie....czuję jak zaczynasz drżeć... przenoszę język z warg na kuleczkę chwytając ją wargami i zębami... delikatnie ale stanowczo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej samej pozycji pomyślałam....Dropsik :) uwielbiam ją :) wsuwam dłon w spodnie czuje jego "gotowość" ;) jest śliczny oblizuje jego główeczkę wkładam czubek jezyczka w tą maleńką szpareczkę na jej szczycie okalam językiem i delikatnie wsuwam go w usta ...dłonią masuję jąderka i czuje jak poddaja się tej pieszczocie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprężam się rozkosznie wsuwając go głebiej w twoje usta... język delikatnie rozsuwa twoje wargi, pieści wszystkie dziurki i kuleczkę.... dłonie również nie próżnują dając zadowolenie piersiom, sterczącym suteczkom, pośladkom... kręcisz delikatnie tyłeczkiem starając się by mój język wędrował tam gdzie chcesz i dawał ci rozkosz jaką chcesz... czuję gorąco twoich ust obejmujących go teraz teraz całego ... szalejesz języczkiem po całej jego długości... długo tak nie wytrzymam, poczujesz mój smak za chwilę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ruch Twojego języczka wywołuje prądy biegnące od samego podbrzusza ku piersiom wypełnia płuca i wydobywa się z gardła cichym jękiem......i każdy jego ruch wyzwala drżenie na przemian z napieciem .....czuje jak soki wypływają z wnętrza i ciepły strumień wypełnia w środku.... ciało pokrywa gęsia skórka a poliki czerwony rumień...oczy tarcą kontrolę ze światem a w głowie pojawia się szum.... w ustach czuje napełnienie cudownego nektaru wysysam go do ostaniej kropli oblizuje wargi .... w tym momencie ciało moje napina się i wypręża ku górze a z gardła wydobywa sie jęk spełnienia..... to bylo cudowne doznanie....przez chwilę jeszcze kręci się ten swiat dookoła a kolory ścian mają tak bardzo intensywny kolor...... opadam z wyczerpania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Szalom ludziki tu powrócił prezes dziki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso cześć :) jak zwykle spóźniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładę się za Tobą....obejmuję rękoma... przytulam. Wtulam głowę w Twoje włosy, chłonę ich zapach... jeszcze się trzęsę z rozkoszy którą mi dałaś...Ty też drżysz... chwytasz mnie za dłonie, mocno przyciągasz do siebie... kładziesz je na piersiach... czuję jak mocno bije Ci serce...całuję spocony kark.. zlizuję z niego słone, a jednak słodkie krople potu... Twój zapach... Twój smak... Twój dotyk... twardnieję znowu... podnosząca się główka trafia idealnie między pośladki... czuje wilgoć i gorąco między Twoimi udami.... wyprężam biodra delikatnie do przodu... główka wchodzi w tą jaskinię rozkoszy...ależ tam jest gorąco.... powolutku wsuwam się do końca...zaciskasz się na nim i nie chcesz wypuścić z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaa
ja bym w takim szpitalu jako pielęgniarka nie strajkowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Heh siły wyższe ale widzę, że jakieś zastępstwo mam :D Jakieś testy zawodowe trzeba by zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łelkam reżyserru ;) gdzieś bywał te długie wieczory i ranki ?? pewnie u swej tajemnej kochanki :D ( nic nie piłem, naprawdę, to tak samo z siebie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahaa ja bym w takim szpitalu jako pielęgniarka nie strajkowała ja chyba też nie :P zwłaszcza jak takich chorych miałabym pielesić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... udaję się natychmiast do lekarza z łapówką celem zapisania mnie do najbliższego szpitala jako obłożnie chorego :). A tam następna koperta załatwi Ci etat ;)... koniecznie na nocnej zmianie na tym oddziale co leżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso zostałeś zdymisjonowany z tego stołka (żeby nie powiedzieć zwalony :P :D ) Ale nam sie filmik rozwinął. Chyba trzeba będzie nakręcić kilka dalszych części i zwiększyć nakład :D A co powiecie na scenę tych wielokątów? Panie PreZesie, potrzebujemy Pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×