Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Dropsik ty to wszędzie tego fleta wciskasz :P echhh Jewigienij a poszarpiesz paluszkami te struny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii rzuca wałkiem a Arka ? to może ja postoję w kąciku i poczekam może się tu zawieruszy jakiś samotny muzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) bez problemu Ka_d_ka ;) Dropsik lubi wszystkie panie :) taki w nim zwierzecy magnetyzm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj do takiej wiolonczeli trzeba miec wprawne paluszki ;) jak i do fleta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewi... a jaka rozkoszna muzyka wydobywa się z wnętrza mmmmmmmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie o szarpaniu strun pomyslę ;) mmmmrrrr.... echhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik jak dziecko co do rączki to do budzi :D:D:D mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiesz, żem diabeł wcielony to i zakodowane w genach to mam :D. Wiec jak będzie z tą grą na flecie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a choc troszkę pograsz mi na strunkach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :) Możemy jakąś malutką uwerturkę najpierw zagrać, a potem jak się zgramy to i cała symfonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) gdzies Ty latała?:P opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop mam:) Wiesz... trochę tu trochę tam:) W poniedziałek powrót... i pewnie od razu na front;) A gdzie płeć mniej piękna za to bardziej interesująca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się gdzieś lumpią :O jak to mniej piekna płec Dropsik to juz tu wczoraj nowej flirciarze flet swój podstawiał :O drań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam czytałam:) No Vii jak mu szans nie dajesz to szuka chłopak:D z resztą Jewgienij też chciał na strunkach pograć;) Viii a może zbałamucimy nową koleżankę?:D Po randce z Tobą nie da zagrać nikomu innemu na wiolonczeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i co ja tu czytam trzy kobietki hymmmmmmmmmm ;) czemu nie może też być przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam anonimowego maila od kogoś kto wpisał fantazje o mnie ;) zobaczcie ;) Twoje dłonie delikatnie masują moją głowę, końcami palców głaszczesz meszek na moim karku...szepczesz zmysłowo, że to co robię jest fantastyczne i doprowadza Ciebie do szaleństwa...wyginasz swoje ciało podając mi je do pieszczot...częstuję mniesz słodyczą Twoich zaróżowionych, spraganionych moich ust i języczka sutka...jestem nienasycony, namiętny i łapczywy...oplatasz mnie swymi nogami, chcsz czuć mnie jak najbliżej siebie, bym wiedział jak bardzo mnie pragniesz...Twoje aksamitne, gorące uda na mych biodrach...przesuwasz głowę w kierunku mojej szyi...delikatnie, zmysłowo kąsam Twe ramiona, przesuwając się wyżej, aż do ust...wysuwasz swój aksamitny języczek i odurzona namiętnością zatracasz się w głębokich pocałunkach.... moje dłonie wędrują w kierunku Twoich krągłych pośladków...przeszywa Cię niesamowicie przyjemny dreszczyk...wciaż całując Cię sunę ustami do Twego uszka, bo powiedzeć Ci czego teraz pragnę...nie muszę tego mówić, bo i tak wiesz...rozumiemy się bez słów...ale przecież te wyszeptane w rozkoszy pragnienia tak bardzo podniecają...przyspieszone oddechy...uwielbiam łaskoczące pieszczotliwie swym ciepłem i wilgocią rozpalone splątane ciała...moje ręce zaczynają delikatnie pieścić Twe podbrzusze...mruczysz rozkosznie...a ja czerpię niesamowitą przyjemność z...pieszczot, które układają się w ten cudowny, idealny, niosący na orbitę kształt ;)...wiem, ze nie zrobisz niczego, dopóki nie wypowiem tego wyraźnie, dopóki nie poproszę.... droczysz się ze mną, a ja z Tobą, bo wiem, że marzysz o tym tak samo jak ja....patrzę na Ciebie wyzywająco ciemnymi, błyszczącymi podnieceniem oczami...prawie się rozpływasz...czuję jakby w moich żyłach zamiast krwi płynęła gorąca, gęsta czekolada, przyprawiona najsilniejszym afrodyzjakiem... autorze tego maila buziaczki 😘 echhh te ciemne oczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaż , że ciemnooki wiesz:) Autorze na forum prosimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom :) Vii... jaki drań, jaki drań ??... słodki :D Jeśli Panie pozwolą to ja się dziś poprzyglądam i głosu zabierał mniej będę, bo jakiś wczorajszy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik gdzie odpływasz?:P na kaca najlepsza...flirt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×