Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

yyy nooo ten tego :D Ostatnio gdy mi napisałaś, że podoba Ci sie mój styl :P:D W sumie... mi sie podoba Twoja namiętność :D aż się boje tego co piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka jak Ty napisałas jak wygladasz tez o tym pomyslałam :P Kiedys zastanawialam się czy potrafiłabym pieścić kobietę??:P skoro z męzczyznami mi tak fajnie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehhe może y jestes moja zagubioną w przeszłości siostrą?:P:D Bo temperamencik to mamy bardzo podobny ;) I nawet Ci sami faceci nas kręcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieścić kobietę... myślę, że potrafiłabym... bo przecież wiem jak to robić by było nieziemsko... często pieszczę siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak :) tak lubię męski dotyk i uwielbiam ich ciała ze nigdy nie pomyslałam o sexie z kobietą....ale wiem ze czasem człowiek odkrywa coś w sobie zupełnie niespodziewanie ;) Musiałabym poznac najpierw co dana kobieta lubi?....jakie pieszczoty :) i tym własnie różnimy się od męzczyzn my wiemy ile daje nam poznanie ciała a u nich miejsce erogenne są zawsze w tym samym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda:) Że tak powiem... dyplomata z Ciebie ;) A jak mówi definicja dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "spierdalaj" w taki sposób, ze poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się wyprawą. Ale w sumie masz racje koleżanko... co innego grzeszne myśli z co innego czyny... chyba bym wymiękła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda atrka ze chciałam ci to powiedziec :D:D:D zle odczytałas liczyłam raczej ze mi powiesz jakie pieszczoty Ty lubisz :P gówniany jak widac ze mnie dyplomata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy razy to mi sie nie miało wpisać;) aż tak zdesperowana nie jestem :P:D Vii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię... jak to wczoraj Jewgienij pięknie ujął francuskie tornado... pieszczoty suteczków... mmmm chętnie bym posmakowała Twoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod taką pieszczotą odlatuje ;) a jeszcze jak jest to prysznic i namydlone ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl jak namydlam twoje cialo i opuszkami palców dotykam tych nabrzmiałych guziczków :).... mają rozkoszny kaształt...przesuwam dłoniom po biodrach ku jedrnym posladkom....zsuwam się na uda i wkładam obie dłonie pomiedzy nie.... przeciągam ku górze i delikatnie muskam pachwiny....czuje jak drżysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo dobrze zaryzykujmy więc moja droga :D Przyszłam pożyczyć jakąś wystrzałową kieckę na dzisiejszy wieczór... mam klucze... weszłam do salonu ale tutaj cisza... w sypialni porozrzucane Twoje ubrania... mmm jakie Ty masz sexi majteczki... pierwsza grzeszna myśl przebiega przez moją głowę... ale powstrzymują się mimo iż policzki oblewają sie rumieńcem... Słysze szum wody dochodzący z łazienki. Wołam Cię... nie słyszysz... wchodzę delikatnie po cichutku... chcę tylko dyskretnie popatrzeć... nie mogę się powstrzyma... ten widok mnie ciekawi i... czuję pulsujący tętent pomiędzy moimi udami... nie moge oderwać od Ciebie oczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysuwam głowe zza szklanej tarczy i filuternie kiwam di Ciebie palcem to zaproszenie ;) wahasz się wiec wyłaniam się spod prysznica cała ociekająca wodą i zaczynam rozpinac Twoją śliczną bluzeczkę ;)....wskoczymy razem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Witam zabawiające się panie i czytających panów :D Jak tam noc bo ja sie nie wyspałem fucken :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Viii ciekawość i rosnące pożądanie kierują moimi ruchami... Pospiesznie rozpinam spódniczkę, zsuwam majteczki i pończochy... Ty rozpinasz mój biustonosz... Dotykam twoich włosów... palce prześlizgują sie po policzku, karku... delikatna smuga pieszczoty na Twojej skórze... uśmiechasz się... zalotna firanka Twych rzęs... usta złożone do pocałunku... mmmm Twój wyćwiczony języczek w moich ustach... moje piersi otwarte na twój dotyk proszą... Przeciągam palcami po Twoich plecach... ehhh jesteś taka czuła i delikatna... czuję pod dłonią dreszcz Twojego ciała... druga ręka sięga ku pępuszkowi... a usta składają sie do pocałunku i słodkiej pieszczoty twoich uroczych sterczących suteczków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preżesso chłopcy tez nie wyspani bo w kart grali przez pół nocy tak więc same sobą sie zajmujemy:) i wychodzi nam to cudownie podniecająco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc PreZesso ;) wciągam cie pod prysznic nalewam żel na gąbkę i delikatnie wmasowywuje ją w Twoje jedwabiste plecy…..przeciągam ku pośladkom są takie jędrne i tak ładnie wypięte gładze je dłonmi przeciągam ku gorze …jestes tak ładnie zbudowana….zaokrąglone biodra i wąski pas nadają ci bardzo ponętny kształt przeciągam dłonią po tej łagodnie zakrojonej linii…. mydełko nadaje jej jedwabistej gładkości…..obejmuję cię w pasie wsuwam dłonie na brzuch i paluszkiem okrążam pępuszek….przeciągam ku zaokrąglonym piersiom….woda łagonie oplata ci ciało….mokre włosy opadają na plecy …czuje ich słodki zapach…… dłonmi dojeżdżam do piersi mają taki cudowny kształt.....czuje jak ciało Twoje zaczyna się prężyć….daje mi sygnał ze dotyk ten nie jest ci obojętny…przesuwam dłonmi po sutkach…reagujesz drżeniem….chwytam je delikatnie w opuszki moich palcy i wałkując łagodnie wyciągam…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwracam cię przodem widze te rozchylone delikatnie usta i lekko przymrożone oczy…ten delikatny rumien na twarzy….. postawiam namiętny pocałunek i delikatnie oblizując usta schodze ku szyi….łabędzie kształty…. ciągle masuje suteczki ale mam ochote je posmakować….otoczyłam je języczkiem….połaskotałam delikatnie schwyciłam w wargi i zassałam…zatrzymałam powietrze w ustach i języczkiem nadal drażniłam te sterczące guziczki….poddawałaś się tym pieszczotm….usta zajęte igraszkami…rece wniknęły miedzy uda delitanie masując nabrzmiałe płatki rózyczki paluszek delikanie musnął rozbudzony guziczek i wtedy poczułam napięcie z ust Twoich wydobył się syk rozkoszy ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam słuchawka:P Viii moje rozmarzone oczy mówią wszystko... ciało krzyczy"jeszcze"... Klękam przed Tobą... zalotnie rozchylasz nóżki... wiesz dobrze co za chwilę będzie sie działo... spienionymi dłońmi masuję Twój brzuszek... języczkiem tańczę słodkie kółeczka na Twoim pępku... ciekawi mnie jak smakuje twoja prawdziwa dziurka... ciekawość wygrywa... ręce obejmują biodra... wychodzisz mi naprzeciw... widok jest cudowny... napawa mnie drżeniem... rozpoczynam delikatną pieszczotę... smakujesz mmmmmmmmm słodko, cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie przygryzam...teraz jestem już pewna, jaką rozkosz Ci daję... słodka stróżka wypływa z Ciebie... nie pozwalam jej spłynąć... pieszczę języczkiem twoje wnętrze... szturcham łechtaczkę... przez szum wody przedziera sie Twój jęk...wątpliwości już dawno zniknęły... pragnę Cię... i ta myśl już nie dziwi... oddajesz mi siebie... a ja nie mogę sie nasycić... chcę Cie wziąć na szczyt rozkoszy... jesteś już taak blisko... Pozwalasz pieścić sie odważniej... chodź maleńka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgan się z Wami freeman :D.... oooopssss.... ja tu się kąpać przyjszłem żem, a widzę panie się zajmują sobą :)....ręcznik mi spadł to moze się przyłączę ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×