Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka was olala

dlaczego mam bóle krzyża w 10 tyg ciazy? kosc ogonowa jakby mnie kula

Polecane posty

do sylwka 87: wiek ciąży to kwestia bardzo elastyczna a wszystko zależy od tego, jak jest liczony. Standardowo liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Pewna sugestia może być wynik beta-hcg, ale tym się nie sugeruj. wynik z krwi musisz potwierdzić za tydzień lub 2 od pierwszego badania, czasami bywa fałszywie podwyższony. Ciążę ostatecznie potwierdzi usg i inne objawy, czyli niewystąpienie miesiączki, bolące piersi, mdłości a najczęściej częste oddawanie moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Ostatnią miesiączkę miałam 2 listopda tak do 7 , w grudniu już nie dostałam @ 6 miałam badanie dopochwowe ,stwierdziła tylko małą kropkę za wczesną ciażę ,zwykłym usg nie wykryła ciązy . mdłości miałam na początku ,ale ustały . Mam tylko wydaje mi sie mniej bolące piersi i ten ból krzyża . Ale powtórzę Bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Wedłu tego to powinien być 7 tydzień mój . Mam jakieś zle przeczucie i stres mnie zrzera . Ciągle mnie coś kuje i ten ból pleców wczoraj miałam wrażenie jaby prąd mi przeszedł po całym ciele . A tako czuje się bardzo dobrze piersi mnie nie bolą ,nie mam mdłości ,nawet zjadłam czekoladkę co do wcześniej miałam wstręt . Jutro wybieram się na badania krwi Beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Jednak nie wybrałam się na badania odczekam po świętach :). Krzyż mnie też już nie boli . To już moja 3 ciąża nawet, przy pierwszej tak nie panikowałam :)) . Dzięki za kalendarz jednak 7 tydzień :) . A ty dzoudzou jak u ciebie dobrze ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość physio sport
Bóle kręgosłupa w okresie ciąży niestety nie należą do rzadkości, na szczęście zdecydowaną ich większość można zlikwidować stosując odpowiednią terapię. www.physio-sport.pl www.physiosport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamananka
Moje przejścia to 2 dzieci i 3 poronienia,czwarte prawdopodobnie w trakcie:( Objawy bólu krzyża i brzucha wystepowały u mnie bez względu na to czy poroniłam w 12 tygodniu czy w 6 czy w 8 czy przy dwójce zdrowych dzieci. Teraz też mam i bóle krzyża i brzucha, a stwierdzono puste jajo płodowe. Myślę że chodzi tu o bóle zapowiadające poród a wtedy boli krzyz i są skurcze więc boli tez brzuch tylko że przy poronieniu te bóle na początku faktycznie moga być mylone ze zwykłymi objawami ciąży i mogą trwać chwilę lub kilka dni. Stąd całe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzola
polecam wam dziewczyny wizytę u dobrego neurologa, mi bardzo pomógł dr Szymański, świetny fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też bolał i ciąża obumarła , także napewno to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 12 tygodniu ciąży i nagle z dnia na dzień rano chcę wstać z łóżka i... nie mogę, Nagły ból pleców (kręgosłupa?, nerek?) Strasznie się boję, to moja pierwsza ciąża, ale wiem, że mam też skrzywienie kręgosłupa i jak się długo nie ruszam to boli (przed ciążą ćwiczyłam regularnie, a od 7 tygodniu NIC). Jak nie przejdzie do jutra to pojade do szpitala, lepiej 'dmuchać na zimne'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj w dobry materac :) Np. Art medic. Poduszka wąż lub inna też będzie wspomagać plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 30 tyg i bol krzyza tez czuje, jak zaboli to chodzic normalnie nie moge. Sciany trzymac sie musze i ledwo ide ale jak rozchodze to przestaje bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Kamagra Pharmacie France Amoxicillin And Hiccups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×