Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trtatatatata

czy ktos mi pomoze??

Polecane posty

Gość trtatatatata

mam czarna sukienke bombkę, brebrne bolerko, kolczyki z cyrokoniami, czarne czułenka.. jaka fryzura bedzie pasowała? bbardzo prosze o rade i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtatatatata
moze jednak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
a a sukienka jeest na ramiączkach czy tylko na biust? czy może wiazana na szyji?? to wazne spróbuje pomóc bo sama ide na stódniówke 20 i juz mam wymarzona fryzurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę sukienka ma tu najmniejsze znaczenie. liczy sie kształt twojej buzi w czym ci ładnie co lubisz itp. fryzurę do stroju możesz odpowiednio wystylizować wpinając we włosy jakieś ozdoby. radze ci na pewno zrobić próbę wiem pewnie idziesz do fryzjera ale sprobuj ułożyć włosy tak jak chcesz w domu przekonasz się czy ci to pasuje czy podoba ci sie itp. ja wybrałabym coś luźnego co zawsze można poprawić np. lekko spięte włosy na karku. jeśli masz ciekawie ścięte włosy to możesz je wyprostować i nabłyszczyć. możesz zrobić loki i wpiąć w nie jakąś ciekawa ozdobę. jeśli ładnie ci w upiętych włosach to możesz zdecydować sie na kok. każda fryzura będzie dobra. pamiętaj tylko unikać sztuczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghrtgf
z ramiaczkami, cieniutkimi.. mam ciemne, długie i proste włosy.. znajomi mowia,ze we wszystkim mi do twarzy.. ale chciałabym,zeby to wszystko razem ślicznie wyglądało:) a twarz mam owalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
to może spróbuj damskiego irokeza? ja robie sobie takiego na swoją studniówke. Fryzjerka natapiruje mi grzywke zaczesze do tyłu i podniesie, włosy koło uszu zapnie mi do tyłu tak żeby były rozpuszczone z tyłu a włosy z tyłu gołowy zostawie luzem no i oczywiście całość wyprostowana i uniesiona u nasady. isnspiraje czerpałam miedzy innymi z tej stronki http://fryzura.blox.pl/2007/07/Irokezy-Z-Upieta-Grzywka.html tylko na tej stronie niektór irokezy są troszke przesadzone ale mi sie podoba fryzurka piąta od końca:D a koka bym Cie nie radziła jak chcesz być ogryginalna bo pełno dziewczyn bedzi miało koki z powpinanymi różyczkami i kilem brokatu. a jak irokez Cie nie odpowiada to daj znać poszukam innych propozycji dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =hgnhgnhgy
tylko,ze na moich włosach to sie bedzie trzymało :( chcialabym cos malo spotykanego,a jednak nie takiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×