Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Ahaa madzia dzieki za przepis :) Asia a skad wiesz ze ona ma palce krzywe ta laska jak nie ma zdjecia piersciona na palcu ?? Nom mi tez sie on nie podoba i faktycznie jak odpustoy wyglada heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia na 3 stronie chyba wkleiła zdjęcie na palcu :P i ma grube serdelki :classic_cool: ja też mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) nie no ja nie nadążam noooo:P teorka....ja też miałam kiedys taka ręke:Omasakra.....tak to jest jak jakaś piczulinda nie umie krwi pobierać:Oehhh Yohimmm...kobitko kochana, wiem co czujesz bo ja w angliii miałam też takei jazdy z chłopakiem i tez pare razy prwie sie rozstawaliśmy:O takzę byłam w takim masakrycznym dole że ja pierdole ta anglie juz w huj.tutaj przynajmniej mam rodzine, koleżanki a tam..sama jak palec byłam:( takze ja bym tak jak dziewczyny radziła ci wrócić, no chyba ze tak jak mówisz musisz pomóc mamie...ehh.tulam cie mocno i życze zeby wszystko sie ułożyło....a jeszcze co do chłopaka..-w polsce tez tak sie zachowywał?też sie np. rozstawaliscie?ile wogóle ze sobą jestescie? bo ja uwazam że jak byłam w polsce to z moim jakos to zawsze było a anglia tak na mnie działała ze wyżywaliśmy sie na sobie, a to ze w pracy zjebanej 10 godzin dziennie, a to ze opłaty masakryczne...ehhhhh.dlatego tak nienawidze tego kraju:( no nic ja spadam...a dziisaj znów na rozmowe ide do biura ubezpieczeń.....mam nadzieje ze nei na agetna bo ja ciemnoty ludziom wciskać ne bede:O....takze do później👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zaraz 500 stron bedzie jak nie przestaniecie tyle pisac :P Madziak no moje zdrowe jak narazie, tfu tfu, zeby nie zapeszac, w święta kaszel miały okropny ale obeszło sie bez zadnych silniejszych leków , bardzo tanie te paznokcie, u nas w salonie tipsy od 80 zł, a czy ja moge zel połozyc na moje paznokcie zeby je utwardzic?? czy cos by z tego mogło byc?? ja mam swoje za kruche i niemoge zapuścic ni cholery tak piszecie o tych pracach swoich, ze i ja bym jeszcze raz napisała, tylko ze ja wole psychologie lub pedagogike no i kasy by troche wpadło pierscionek taki sobie ale ujdzie Teorka no mnie miło przywitałaś po raz pierwszy :P przepis skopiowałam moze zrobie na naszą 8 rocznice bycia razem, to juz w lutym powinnam jechac po wyniki z cytologii, robiłam przed świetami a jeszce nie odebrałam wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dokładnie, chyba ten nowy topic jednak nam służy, skoro tyle potrafice zapisać :) Ja się cieszę, bo wreszcie jak coś pisze, to nie nie widać napisu antykoncepcja, tata mi zawsze dokuczał :) Kinguś to co do płaczu to mamy tak samo :P Teraz to cały czas mi się chce płakać jak pomyśle. że P będzie tak daleko...ale pewnie to dlatego bo boję się jak to będzie i dlatego :) Najgorzej będzie ten miesiąc do przysięgi... Jeszcze na serio się stresuje, że nie będę miała z kim jechać na tą przysięgę :P Martuś, bo wczoraj też nic nie napisałam, moim zdaniem też bardzo dobrze, że rzuciłaś tą pracę bo nic dobrego by C i nie dała, a jeszcze dodatkowe nerwy i stres. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie pracy 👄 Dobra muszę trochę posprzątać, bo P. przyjedzie po 12, a ja jeszcze bez śniadania i bałagan taki w domu, że hej:P Zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry 🖐️😴 ale babulce piszecie :) ja mam dziś bardzo podły nastrój i brak ochoty na cokolwiek, a co najgorsze, miałam w nocy koszmary i wszystko pamietam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry kobity :) Myszka ja nie widze Twojego maila dlatego nie wyslalam fotek Zaraz podlukam kto mi fotki wyslal :P Dziewczyny moze ja napisze krotko o sobie, bo Wy o sobie tyle wiecie, ja tyle czytam o Was a Wy o mnie nic. A wiec, tak jak pisalam mam na imie Magda, licze sobie 23 lata ( skoncze 24 w lipcu ). Pracuje sobie w kadrach i placach, studia zaocznie, w weekendy tez latam na mecze pilki noznej, bo ja kocham pilke :D Co do zycia osobistego jestem pechowcem. Jestem po niespelna 4 latach zwiazku. Facet wspanialy, dobry, cieply, pasowalismy do siebie super, ale niestety nade wszystko kochal kase i to Nas w koncu podzielilo. Niedawno w koncu znalazlam kogos odpowiedniego, moj ideal wizualny i swietnie sie dogadywalismy, ale niestety chyba nie dorosl jeszcze do zwiazku. Ciezko mi, ale sie ogarne. Faceci mnie dobijaja, trafiam na jakis natretow i w ogole ciagle zamieszanie, a fajnych facetow i wolnych jakos nie poznaje Lubie sie napic dobrze haha dobrze zjesc i w ogole dobrze sie bawic :classic_cool: To chyba na razie tyle, jak cos prosze pytac:) No, a teraz jestem w pracy, szef gada z pracownikiem to ja sobie pyrgam na kompie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka, to Ty też 84, i ja też mam ur. w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze teraz bo zapomne... 🖐️ wszystkim. cos mnie choroba chyba lapie juz powazniej, dzis o 5 rano sie obudzilam i spac nie moglam, bo raz mi zimno bylo a raz goraco... i gardlo pobolewa. juz sie zapisalam do lekarza. dzieki dziewczyny za troske, ja tez licze na to, ze szybko cos znajde. ja kiedys bylam chora na zatoki nosowe, pisalam wam na pewno ze w szpitalu lezalam prawie 3 tygodnie, ale ze mialam 8 lat za wiele nie pamietam z tego, w kazdym razie glowa bolala i goraczka bardzo wysoka byla. Figa juz jestem zarejestrowana w zatrudniaku, ale przy okazji bede miala problem, bo jak kiedys zaczelam pracowac w poprzedniej pracy nie zglosilam tego, ze mam prace, wyrejestrowali mnie bo nie przyszlam na podpis i teraz nawet 500 zl moge kary zaplacic... i moze mnie scigac UP, US i IP :O myslalam, ze pracodawca to zglosi a i pamietacie ile wtedy naczekalam sie na umowe o prace?? 2 miesiace czekalam :O doczytuje dalej moze pozniej sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zaliczam do grona kilku mężatek na tym topiku ;) i w tym roku mam zamiar skończyć dzienne studia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ja też już miałam problemy z zatokami, co jakiś czas mnie pobolewa - ale na szczęście rzadko ;) a Ibuprom zatoki jest bardzo dobry!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti no ja lew jestem :classic_cool: Magda jestes bardzo ladna, co Ty tam gadasz ze nie masz co sie do mnie rownac :o Ło boshesz Ty moj te baby to sa straszne :P Tak w ogole masz przepiekne cory, nie moglam sie napatrzec :) wesolutka 3maj sie tam twardo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie boli glowa od zatok to ibupromy musze brac 2 bo inaczej to moge dalej zdychac... a ketonal zawsze pomaga mi w ciagu pol godziny ;) Letusia i jak sie dzisiaj czujesz?? Krowcia dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka, Haris, Leti, Wesolutka 🖐️ Krówka i reszta która o mnie jeszcze nic nie wie :) Mam na imię Ola, mieszkam w stolicy Zagłębia czyli Sosnowcu, studiuje na dziennych studiach na Polibudzie w K-ce Zarządzanie i Inżynierie Produkcji w skrócie ZIP :P Jestem z Pawłem od trzech lat i trochę, teraz idzie do wojska. Mam 21 lat (22- 13 marca ) :) No i chyba tyle :) Apropo moich studiów to się ostatnio tak wkurwiłam że szkoda gadać, okazało się, że nie planują wprowadzić specjalności na studiach inżynierskich i będę inź chuj wie czego 😠 Wesolutka to kuruj się i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko najpierw porozwalało piaskoline na podłdze a teraz kulki styropianowe do zabawkowego odkurzacza, jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widze że każdy parę słów o sobie.. a że pracuję dziś popoludniu to też coś napiszę :) imię jak w nicku - małgorzata, lat 25. Mężatka.Po studiach... Obecnie przedstawiciel medyczny :) Piszę tu już z dziewczynami 2 lata.... no i rzeczywiście trochę się znamy..... :) zdjęcia odesłałam krowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooł 🖐️ Krówka lubisz piłkę nożną ?? :D jak nic pasowałabyś do mojego faceta :D on kurna świata poza piłką nie widzi :O gra zawodowo od 13 lat, pińcet razy w tygodniu ma treningi, sparingi, mecze, srecze i mnie już chuj boli :D :D zawsze piłka najważniejsza :D a którego lipca się urodziłaś ? bo mój facet też z lipca - 23-go ;) Może ja napiszę coś o sobie ;) Mam na imię Joaśka, 6 kwietnia stuknie mi 25 ( :O :O ) lat, od 20 grudnia jestem magistrem [ zarządzanie nieruchomościami i ubezpieczeniami ] , od poniedziałku idę do pracy, mam faceta od ponad 6 lat i za półtora roku wychodzę za niego za mąż :classic_cool: :D no i w skrócie to tyle chyba :D Angi trzymam kciuki ! ale nie gadaj, że nie chciałabyś być agentem ubezp. bo moja Myfa nim właśnie jest i wcale źle nie zarabia :D pozatym nie łazi po domach i nie namawia - ludzie mu sami do biura przychodzą :D takżeeeee teeeegoooo :D Marcia ja na zatoki zachorowalam po raz pierwszy jak miałam 15 lat i niestety nie doleczyłam czego skutkiem jest chroniczne zapalenie zatok i może mi pomóc juz tylko operacja :O ale nie idę bo moja matka chrzestna poszła i jeszcze gorzej jest niż przed operacją :O wiec łykam ten Ibuprom Zatoki ale w sumie problemy mam tylko w zimie i na wiosne ;) Haris a Ty nam fotki wyślesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🖐️ 😘 co do stażu na forume -- ja jestem chyba najdłużej ;) tzn tak mi sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria :D Ja tez swiata poza pilka nie widze. Chodze i jezdze na mecze za swoja druzyna i za zgodowymi, udzielam sie, szyje nawet flage z ziomami :classic_cool: Gdzie Twoj chlop gra. jaka druzyna? Ja wlasnie chyba musze sobie chopa znalezc kibica albo pilkarza, bo inny ze mna nie wytrzyma :o haha Ja urodzona 29 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×