Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Mysia , teraz to cos grypsko panuje //łącznie z trzydniówkami// bo u nas tez podobno zasypany osrodek a w niediele u nas na pogotowiu było podobno 30 dzieciaczków z gorączka. mam tylko nadzieje ,ze moje nie zachoruja. Ewka a jak Twoje córcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Marta jaka gapa ze mnie, wiesz co moze i dobrze ze sie zwolnilas, napweno cos znajdziesz, a w jakims sklepie bys nie chciala? moze popytaj gdzies na miescie, albo idz do UP jak nie bylas moze sie cos znajdzie. A moj ma popoludniowki ale z racji tego ze ja mam wolne no lece do niego jutro z ranca posiedziec. A no i dzis byłam w pracy pytac jaj z ty mstazem dalej, o i babka zadzwonila i mowi ze da sie zlatwic, a ja jej na to ze fajnie a ona no jutro ide od razu z pieczatkami i ze wszystkimi potrzebnymi papierkami i mowi dalej ze no przedluza Wam umowe i cos tam tlumaczy i nagle mowi: no a jak nie to przedluzymy umwe na starych warunkach a ja do niej ze jak tak to ja nie chce bo nie bede za mniej pracowac i od razu znow jej powiedzialam ze jak sie nie da na to samo stanowisko to ja na inne nie chce bo inne to kuchnia :O mam wrazenie ze do niej sie mowi a ona i tak nie slucha przeciez jej to tlumaczylam juz trzy razy. a no i bylam dzis w sadzie ale mowi babka ze maja 15 wnioskow nie rozpatrzonych w UP i ze jak cos to najwczesniej w marcu a ja sobie mysle ze te 15 osob to akurat w marcu wskoczy imiejsca znow nie bedzie. jak nie zalatwi ta dyrektorka nic w mojej sprawie sensownego to ide sie jeszcze zapytac dodomu dziecka albo do szkoly jakiejs podstawowej na swietlice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom panuje teraz cos. Mi znowu dzis bylo nie dobrze, cos mi na zeladku siedzi. mam nadzieje ze mnie nic nie wezmie. A ja jutro siadam do pisania pracy 😭 i to tak konkretnie. Asia weee noo mi jeszcze raz powiedz jak sie tego przypisa wstawialo bo zapomnialam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale klasa hehe same asy a Tusk , kaczki i Giertych maja najpelsze miny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za baby!! mo zeby 10 stron zapisać w jeden dzień???!!! ochhh.... do konta się wstydzić! już! po pierwsze - nie dostałam od żadnej z nowych koleżanek fot! i oczekuje na nie :) ja się zrewanżuje. po drugie - teorka - dmucham na łapke, ale i tak muszę przyznac że wygląda jakby miała odpaść! :P cóż oni Ci zrobili.... :( ojjj, bido.. yohimku kochany - wszystko jakoś się uloży ... musi... tulam i muszę przyznać że z niego kawał świni :( trzymaj się kochana... wesolutka - trzymam kciuki za szybciutkie znalezienie pracy... wierze w Ciebie!! no i dobra decyzje podjełaś... madzia sama sobie robisz pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu juz nie pierwszy raz piszesz ze sie zle czujesz. a Ty już nie bierzesz anty// nie podejrzewasz nic? nie ebym postraszyc chciała.. ale wiesz Weronika , kurcze cyrki ostawiają ze szok!! Ale to chyba teraz juz tak wszedzie jest:O a właśnie Śnieżek, a badania juz masz ok?? po tej niemiłej sprawie z anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Gosiaczek mój kochany:))) jej jak dawno nie gadałysmy:))😘 Tak robie sobie sama //to był pierwszy raz:Dhehe meżuś mi kupił zestaw:) no i tak kombinuje... chociaż komus to idzie mi łatwiej i szybciej niz sobie... sobie robiłam 3,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figga nom klasa suuper :) Madzia nom anty juz od pazdziernika nie biore. Nie ciazy nie biore nawet pod uwage, bo sie pilnujemy z P i nie koczy we mnie :P jak nas przypili bardzo bo tak to to na gumkach jedziemy :D Nie mi sie wydaje ze to cos wirusowe w powitrzu jest bo ja juz z tym zeladkiem kilka dni mam taki nie swoj i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał czasu... ale jak na pierwszy raz! śliczne... no dawno... mijamy się ostatnio... troszke dużo obowiązków, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bez sensu nie widze [ostow musze robic to co asia mowil w pasku wykasowoywac ostanio cyfre i 1 dawac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziś tak z mężem gadaliśmy wieczorem że czas coraz prędzej leci, dni mijają coraz szybciej... nie raz dnia braknie nawet. ehhhh dorosle życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia:)pamietam te wojaze na ogumieniu... //chocia nie chciałabym znowu tak// Gośka , no fakt. teraz mi kompletnie czasu zaczeło brakować . nie ze wszystkim sie wyrabiam tak jakbym chciała:) a co do pazurków to dziekuje:) a Ty masz akryl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Madzia a mi sie barzo pdoba, ja sama sobie ostatnio na moich robilam brokatowe zielone koncowki:) a teraz sobie zakupilam zloty i srebrny brokat:) fajnie jak sie nauczysz dobrze pazurki robic to zawsze sobie mozesz dorobic , moja znajoma bierze 60 zl i ma w tyg conajmniej 4 klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba troche ciężej... ja sama sobie nie robie, znajoma mi robi,akryl z takiej foremki - bez tipsa. dlatego są też cieńsze dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci Figuś ,że ja juz tez mam kilka osób umówionych //wczesniej cwiczyłam na mamie i siostrze:P ale u nas to za tipsy zapłacisz od 40 do 100 zależy gdzie a za żel to już od 30 zł. ja jak narazie to biore za zel 25 a jeśli tipsy to 35 zł:) ale zawsze cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jak narazie sie ciesze ,ze nie musze juz kasy co 3 tyg wywalac i moge zrobic kiedy chce:) dzisiaj domówiłam sobie 500 tipsów i do tego zel 15 ml z brokatem i chologramami. było w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia pewnie ze to juz cos, wprawisz sie to bedziesz smigac z pazorkami az milo i zawsze troche kaski wpadnie, a powiedz trudne to jest? teraz bardzo duzo osob bierze sie za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju chyba mam najwiecej postów zaraz po Teori na naszym topiku (tyle e miedzy mna a Asia jest wielka przepaść) wogole myslalam ze wesolutka bedzie miala wiecej ode mnie) gdzie ja tyle natrzaskalam za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam pisać !! :D :D łapki juz nie czuję w ogóle :O zdrętwła mi :classic_cool: Gosia 🖐️ 😘 Myszka wstaw, odwołanie, przypis dolny --> Kołku :P :D Madzia uuu Ketonalem sie szprycujesz ? :O mam nadzieję, ze nie często bo to harata wątrobę a jak sie tabsy bierze to wątroba i tak narażona Figul weź tą dyrektorkę z buta bo inaczej zostaniesz w tym nocniku jakem mówiła :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Figul ja miałam juz ponad 18 tys ale ostatnio cos sie porobiło i mi 3 tysiące gwizdnęli :P :D ale i tak spoko bo Luśce aż 10 tysięcy hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×