Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

dobra ja lece suszyc włoski i powoli sie szykować , bo za godzine wybywam:O a tak mi sie nie chce... Mógłby być dzis duzy ruch przynajmniej by mi zleciało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to i ja powiem, mam 24 lata, we wrzesniu 25 bedzie, mam 2 córeczki, żyjemy bez slubu juz 8 lat i jest super, mój D tez jest z lipca i zapaleniec piłki nożnej, gra w Wawie w pierwszej lidze, awansowali w zeszłym roku, ale nie pamiętam jak sie nazywa jego drużyna hehehe, Teorka ja mam to samo, ciagle jakies mecze, treningi itd, w zyciu nie zrezygnuje z płki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba wscieklych krow, nom ja rachunkowosc jestem po 5letnim ekonomiku i 3 letnim prawie kierunku na studiach :P Ok zmykam sie kapac i zaczynam prace pisac. Choroba wscieklych krow a ty juz skonczylas studia czy jak ?? na ktorym roku jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa kurcze a moze to druga liga, tylko nie w takim znanym zespole, musze sie dopytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHWK wkurzyłaś mnie z lekka tym pytaniem czy to na pewno chodzi o piłke, ale nie wdaje sie w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie gra zawodowo, bo takie nazwy typu legia itd na pewno bym zapamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piłka nie interesuje bo to dla mnie nudne dlatego nie przywiązuje do tego wielkiej wagi, kiedys oglądałam mecze a teraz wole jakis dobry film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka , ja tam tez za piłką nie przepadam za bardzo:P ale mój P tez nie jest jakims tam wielkim fanem , czasem jakis mecz obejzy;) i tez wole jakies filmy niz mecze:D a tak wogóle to własnie wychodzę , do wieczorka , papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka bo Ty źle napisałas :P :P Daniel gra chyba na hali nie ? a nie na trawie :D czy na trawie też ? :D a jak na trawie to na pewno nie w I lidze :D Aguu tulam mocno !🌻 kopnij Testera w jajeca :classic_cool: ja juz wróciłam, wysprzątałam wsio, latałam do śmietnika chyba pińcet razy i wogóle :P ale już jest czysto a po 16 jedziemy z Myfą po gips, emulsję i takie tam :D no i jeszcze zamówić krzesła i fotel bo już mamy upatrzone :D a do jutra muszę zapłacić pierwszy czynsz ehehheehe :classic_cool: dobrze, że tylko 170 zł :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mama mi wyniki odebrala ;) płucka mam zdrowe i pieknę (bałam sie bo wiecie 7 lat kurzę fajki :O :O :O :O ) , krew książkowa, cukier idealny tylko w moczu jakies tam nieliczne bakterie i liczne pasma śluzu cokolwiek to znaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na hali, kurcze ze Warszawa to nie musi byc legia od razu albo coś jeszcze innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wyniki masz dobre, a duzo palisz dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jutro se wolne załatwiłam bo musze sie uczyc a kurde na nic czasu nie mam.zaraz jade na tą rozmowe ehh teorka...ja tam nie chce takiej pracy zeby był kontakt bezposredni z klientami...bo jestem za nerwowa do czegos takiego i wogóle:O choroba.....a ty skad jesteś?tzn z jakiego miasta bo nie doczytałam chyba:) włąśnei ja bym chciała sie załąpać do takiej pracy jak ty?jak ci sie to udawło wogóle i jaka to firma?:P to ja tez o sobei troch enapisze..a wiec Mam na imie Justyna, w kwietniu skoncze 25 lat :P, studiuje zaocznie we wrocku na akademii ekonomicznej, kierunek zarządzanie, specjalność, zarządzanie kadrami mam faceta od 2 lat i 10 miechów prawie:)różnie to z nami bywało no ale go kocham niestety lub stety:)heh.kiedys byłam też w długim zwiazku 5 letnim ale to stare dzieje takze pomine to:P obecnie mam staz w banku zachodnim który mi sie kończy 31 stycznia i nei wiem co dalej bedzie no ale cóż..zobaczymy no to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ewusia ale własnie nie napisałaś, że na hali i Krowa pewnie myślała że na trawie ;) a tam jest tylko Legia w I lidze :D po prostu sie nie zrozumiałyście :D czy dużo pale ? róznie ale staram sie paczki nie wypalać :O :P a teraz rzucic chce w ogóle a jak razem zamieszkamy to na bank rzucamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziłam poczte i co??? i fooooccchhh:P oooo dostałąm zdjecia tylko od lożki..dzieks:)wyśle oczywiscie swoje ale nie w tej chwili bo juz zaraz spadam także później:) choroba......a foty gdzie?:P nie no ja nie wiem o co tutaj kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa po 1 z tym pytaniem czy to na pewno pilka nozna byl zart... Po drugie tak jak teoria pisze, jesli chodziloby o I lige zawodowej pilki to jest tylko Legia i nie ma innej opcji, a jesli chodzi o pilke halowa to jest to raczej hobby, mojej siory chlopak tez gra na hali tak i to jest przyjemnosc za friko nie za kase jak w pilce zawodowej. angi ja jestem z Elbląga. Prace dorwalam przypadkowo w malej firmie, ale wlasciciel tak mnie polubil bo Prezes mnie zachwalal, ze zabral mnie do swoje firmy na sekretariat do kadr i plac ;) Boje sie, bo ta firma obsluguje prawie 400 innych firm... Roboty full i nauki full ale dam rady, bo takiej szansy nie mozna zmarnowac! Zdjec nie wyslalam bo mi maila nie podalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba a to sorki:P hehe juz ci podaje: tyna.83@op.pl łee to ty szczęsciara jestes kurde..żeby i do mnie sie tak szczescie uśmiechnęło:P ale co z gazety, czy skad dostałaś tą oferte w małej firmie najpierw? pytam bo juz nie wiem gdzie szukać etgo szczęscia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam że w moczu mam jeszcze obecne ciała ketonowe = na necie wyczytałam, że występują one u osób niedożywionych, anorektyczek i bulimiczek hahhahah :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka..a propo pracy to jak to było wogóle z topbą? jak ty dostałąś tą prace? kurcze poradźcie mi szczesciary gdzie mam szukać nooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba...a to spoko, dzięki za informacje:) a powiedz mi jeszcze jak długo byłąś bez pracy?bo ja kurde od sierpnia, a raczej od lipca kieyd do polski wróciłam (18) i kurde ryczeć mi sie chce że tak długo :( no nic ja mykam..odezwe sie jak wróce.buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba .. ja ci podalam maila i fotek tyz nie mam :P Podaje jeszcze raz kasiulamz@wp.pl Asia dobrze ze badania ci tak to ok wyszly. Angi powodzenia na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi ja wczesniej nie pracowalam, tzn. pomagalam mojemu bylemu w interesach i nie musialam juz pracowac bo mialam kase na co chcialam ;) Jedne rok temu jak zaczelam sie rozgladac i bylam najpierw na stazu w budzetowce od czerwca do grudnia, ale zrezygnowalam bo masakra tam byla no i 1,5 miesiaca temu poszlam do tej firmy i po miesiacu wlasciciel mnie namowil zebym przeszla do niego:) Takze jak widzisz jak na razie nie mialam takiej akcji, ze cisnienie na prace a jej nie mam. Jakis czas temu z nudow szukalam z pol roku, ale nic nie dostalam sensownego taka konkurencja byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tło cudowne od razu lepiej sie pisze:) Asia dobrze ze wszystko dobrze:) ja dzis jak wyszlam o 9.30 do Ł posiedzielismy do 11.30 i poszlam do pracy sie pytac co i jak no i musialam leciec z papierami do UP a i tak cos sie nie zgadzało. chyba bede bezrobotna przez dwa tyg albo miesiac:O no ale ogolnie chyba sie da zaltwic bo papiery beda jutro zlozone. cos o mnie? wiec ja mam 21 lat (15 kwietnia 22), mam na imie Weronika,mieszkam w Zawierciu, z facetem jestem dokladnie wg mojej stopki 5 lat 10 miesiecy i 16 dni:D studiuje zaocznie na 2 roku pedaogike i aktualnie odbywam staz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba fotki moje poszly :) Sorki teraz dopiero wyslalam bo jeszcze na gg z kolezanka gadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×