Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

aha i jeszcze jedno ;) Krówka nie wiem jakie wnioski wyciągnęłaś z tamtego topiku w każdym razie ja chciałam podkreślić, że NIC DO CIEBIE NIE MAM i uważam, że jesteś bardzo ładną laską i w ogóle a tam tylko napisałam, że z doświadczenia mniemam, że długo z nami nie posiedzisz bo dużo osób do nas dołączało ale odpadały bo widocznie dochodziły do wniosku, że nasza paczaka za bardzo zgrana i w ogóle :D :P :P :P poza tym sądzę, że pozostałe dziewczyny sie do Ciebie przekonają a jak nie to trudno - nie każdy każdego będzie lubił :D i koniec tematu :D Figula grzeszniki Wy jedne :P :P :P :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooł yeaaaaaaahhhhhhhhhhhhh NIE MA JUŻ TEGO TŁA !!!! :D :D :D :D dopiero teraz zawużyłam :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha w tym pierwszym poście miało byc TYLKO a nie INO :P :D nei wiem czemu tak napisałam heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie piczki pouciekaly :o Ej wiecie co moja siostra zrobila bo gotowala w puszcze to mleko skondensowane i jak otworzyla puszke to jej fuchlo takie gorace. Szczescie od Boga ze oczy zamkla, ale pryslo jej na czolo i rece, z czola juz jej skora zeszla :(:(:( A nie mamy zadnej masci na oparzenia noszzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o pisane to mysle ze po to ten topic zalozylysmy zeby tu pisac :o Tzn ja nie narzucam nikomu nic niech kazdy pisze gdzie mu pasuje, tylko bedziemy tak skakac z jednego na drugi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia kurna jakis pech Was prześladuje :O a jak dzieci ? lepiej cokolwiek ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam doła paskudnego, przez mojego.... dziś wrócił, ale właściwie tak jakby mnie nie zauważał, siedzę w książkach a on ani razu nie zajrzał do pokoju, nie zapytał o nic, tak jakby mnie nie było, w końcu przedtem powiedziałam mu, że chyba jednak nie podoba mu się moje towarzystwo, to zaczął coś mówić, że chyba ze mną jest coś nie tak.....to co ja niby mam mysleć jak nie chce ze mną gadać, ani żadnego normalnego gestu w moją stronę, ani nic, czasami to mi się wydaje, że on woli -ja, ty, zamiast my 😭 sorki, ale nie wiem, co się dziś ze mną dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaaaaaaaaaa jest tło:D oby było jak najdłuzej:D jest swietne:) Myszka jeju no naprawde dobrze ze oczy zamknela, kurcze ja nie mam apojecia co sie robi na oparzenia. jeju wiecie co czasami sie zastanawiam bede miala dziecko i zostane z nim w domu a niech sie oparzy albo cos zorbi to ja nie bede wieziala co zrobic, mam nadzieje ze jednak sie naucze kiedys tego... bo np kiedys slyszalam ze sie jajko na oparzenie wylewa a pozniej ze to est kompletna bzdrura ja to bym wziala oparzenie pod zimna bierzaca wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus no wlasnie co do domku to tez bym zrobila tak jak myslisz zeby sie wprowadzic wczeniej, bo po co bezsensownie wydawac na czynsz jak mozna za trzy takie czynsze polozyc podloge i wygipsowac pokoj. no i lozeczka mebeli i juz jest pokoj gotowy. Leti moze nie chce ci przeszkadzac? skro siedzisz nad ksiazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letuska nie kłocaj sie, zobacz to tylko chwilowe , niestety tak w zyciu jest ze sa kłotnie nie zawsze jest kolorowo, maz zmeczony pewnie praca, przeciez od kad sie wyprowadziliscie polepszylo sie wszystko i to o niebo. moze ma zly dzien, ten jeden raz to mu wybacz, zobaczysz co bedzie dalej. Letus szkoda czasu na kłotnie bo zycie tak szybko plynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figuś, to nie była kłótnia,...ale ja się czuję taka sama :( tyle go nie było, to przynajmniej myślałam, że będzie conajmniej miły dla mnie, a może coś więcej... ostatnio zauważyłam, że on się w ogóle nie interesuje moimi sprawami, o nic się nie pyta.....tylko ciągle jego praca, komp, a w końcu (tak jak teraz piwo i tv) czy ja mam liczyć na coś więcej tylko 2 razy w roku gdy są święta i gdy nie jest zmęczony...........??? dlaczego inni faceci są inni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, zaczęłam stronę w dołkowym stylu :O sorki -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę przestać tu pisać po prostu.i tak zaczyna mi na to brakować czasu, mimo iż z wielkiej sympatii staram się regularnie czytać i pisać z dziewczynami...I to nie jest żaden foch.Absolutnie. i chyba jestem ostatnią osobą o której ktoś by powiedział że jest wredna... nigdy tu z nikim się nie kłóciłam, raczej łagodziłam spory. Może czasem się z kimś nie zgadzałam ale starałam się przemilczeć, w życiu jest inaczej ale zawsze wychodziłam z założenia że ostatnią rzeczą na którą chce marnować mój czas jest wirtualna kłótnia. Co do Ciebie Krowa. Miałam nieodparte wrażenie że starasz się zrobić z siebie gwiazde topiku. Jeżeli nie taki miałaś zamiar - absolutnie przepraszam. Należy Ci się... Jestem osobą dorosłą i stać mnie na przeprosiny, tym bardziej wirtualne...I czy napisanie coś na topicu równie dostępnym jak ten nowy - wyświetlającym się w polecanych jest obgadywaniem za plecami? No raczej nie... A poza tym - nie zamieniłyśmy ze sobą ani jednego zdania bo nie miałam na to ochoty - Ty chyba zresztą też. Ze zdjęć mogłam zobaczyć tylko tyle - że jesteś określonym typem dziewczyny z którą nigdy się nie mogłam dogadać. Ocenianie po wyglądzie dobre nie jest - ale to co pisałaś pasowało mi idealnie do tego co sobie wyobraziłam... A więc reasumując. Jestem na tym topicu 2 lata, znam dziewczyny doskonale - na tyle na ile pozwala poznanie kogoś na forum. Starałyśmy się wychodzić z założenia - bez słodzenia i szczerze - teorka zawsze nas do tego przekonywała... Zaluje teraz tylko ze nie wypowiedziałam się na tamtym topicu, w sumie nie wiem czemu - chyba dlatego że teorka tu odpisała. I jedno mnie śmieszy - na kafe, gdzie co drugi topik to ubliżanie sobie nawzajem u nas nagle pojawiła się chmara beznadziejnych pomarańczy - nie wiedząc czemu - znających nas doskonale... hehe... A ja sie dowiedziałam że jestem zawistną piczycą :) W sumie to dobrze... czasem trzeba być też w życiu Zimną Suką. Dlatego z bólem serca, ale cóż... chyba narazie się pożegnam. Tak, dla siebie. Nie ze względu na Krowę czy też kogokolwiek. Dziewczyny chyba też mają żal - niektóre. Zal bylo czytac 15 stron które zostały napisane pod moją nieobecność. 🖐️ będę się starała być na bieżąco. i zawsze pod mailem i telefonem :* madzia, agnik , teorka, ewa, figaa, moniska, sniezynka ,angi, letusia, liwiusia, loza, classic całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tak nawiasem mówiąc, całkiem z boku. przeczytajcie 2 str po tym co napisałam... i pomyślcie czy nie moglo mi się zrobić przykro. nie mówie o żadnych absurdalnych, nie na poziomie postach pomarańczek. tylko waszych. no nic.. szkoda szkoda szkoda... i te dalsze strony.. ehhh krowa - masz moje przeprosiny. zapomnij o tamtym poście. ok teraz to już zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu no co Ty :( Szanuję Twoją decyzję, jeśli uważasz że tak musisz zrobić:( ale mam nadzieję, że wrócisz do Nas szybko...tak bardzo cieszyłyśmy się, jak wróciłaś do nas po długiej przerwie... Krówka ja się cieszę, że sprawa wyjaśniona :) Plusem tej sytuacji jest to, że chyba wszystkie z nas lepiej Cię poznały, a ja bardzo Cię podziwiam...bo ja bym już chyba \"wysiadła\" Mucha współczuje przeżyć, bo domyślam się, że to najgorsze doświadczenie życiowe jakie może spotkać ,matkę patrzeć na cierpienie swojego dziecka. Mam nadzieję, że będzie już wszystko w porządku :) Letuś :( Tulam mocno, może on się czymś denerwuje i tak reaguje, może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu no co Ty :( Szanuję Twoją decyzję, jeśli uważasz że tak musisz zrobić:( ale mam nadzieję, że wrócisz do Nas szybko...tak bardzo cieszyłyśmy się, jak wróciłaś do nas po długiej przerwie... Krówka ja się cieszę, że sprawa wyjaśniona :) Plusem tej sytuacji jest to, że chyba wszystkie z nas lepiej Cię poznały, a ja bardzo Cię podziwiam...bo ja bym już chyba "wysiadła" Mucha współczuje przeżyć, bo domyślam się, że to najgorsze doświadczenie życiowe jakie może spotkać ,matkę patrzeć na cierpienie swojego dziecka. Mam nadzieję, że będzie już wszystko w porządku :) Letuś :( Tulam mocno, może on się czymś denerwuje i tak reaguje, może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosica jakem Teorka najebana przysiegam, że przyjade do łodzi i Ci nakope do tyłka !!!!! 😡 wiesz, że jesteś moją jedną z naukochańszych piczyc mimo że4 nas oastatnio zaniedbałaś i kurna jak Cibie zabraknie to ja pierdykam i spiżdzam z kafeterii :O :O jak bardzo chcesz to ja mogę na Antykoncpecję dalje wchodzić i pisac na tym larwiącym i zacinającym się topiku !! ale nie rób scen plisssssssssssssssssssssssssssssssssssss 😘 patrz jak ładnie proszę :( Gosia nooooo 😘 LETUŚKA weź no wyśli j do mnie tego Twojego małżonka i jemu nakopię do tyłka tak samo jak Testerowemu Aguulowemu poustawiam ich do pionu, bez kitu :D :D Figula przysięgam jakem Teorka że prz4ez moment tła nie było- jak bum cyk cyk :D :D :D :D chyba, że mnie oczy zawodzaą :D :D Dizzy 🖐️ 😘 powiedz mi Słońce - odliczawsz już dni do 5 lutego (o ile mnie pamięć nie myli ? :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwości - pierdykają mi sie literki :O Gosia a jak shopinng ? ;) udały sie zakupy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torka no wiesz że też Cie kocham, i nie chce żeby to wyglądało jak jakiś foch czy sceny. Weź przeczytaj strony tamtego topiku zaraz po mojej wypowiedzi. I jak wspomniałam nie chodzi o żadne pomarańcze. I pomyśl sobie jak to wszystko wyszło. Tym bardziej że jak mówie - nigdy nie spodziewałabym się że ja się znajdę w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa... i nie chodzi o ten czy tamten temat. mogę nawet z wami na forum o kleszczach, o wpływie szumu wiatru na szelest żwiru i o menstruacji pingwinów... bo sama chciałam nowy topik. I już nawet o nikogo mi nie chodzi. Przykro mi w chuj. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka odliczam :) Właściwe to P. musi już wyjechać 4 lutego ale już nie płaczę po nocach :P jeszcze dzisiaj jak poczytałam o problemach innych dziewczyn na tym topiku, to pomyślałam jaka ja głupia jestem, że się tym martwię... W końcu to 9 miesięcy z przepustkami, szybko minie i wróci do mnie już na zawsze kochający mnie facet :) Chociaż czekają, mnie samotne urodziny, walentynki( chociaż do tego ostatniego nie przywiązywałam zwykle wagi :P) Kinguś a powiedz mi Twój T. to on został na zawodowego żołnierza , czy kończył jakąś szkołę, bo od dawna o tym myślę, ale zapominam się zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Oj ale sie narobiło.... Ja nie mam nic przeciwko nowym , bo ja sama byłam przeciez te 2 lata z hakiem mowa. Chociaz tak dziwnie tez sie poczułam jak tu sie przeniosłyśmy i od razu sporo nowych osób dołaczyło... ale teraz jest ok. Nie powiem , bo \'brakuje\' mi starego topicu mino ze tu jest całą nasza paczka:) i jeśli \'cos\' to nie mam nic przeciwko jakbysmy miały znow wrócić na stare smiecie :) I mówie tu o starych i nowych kafeterianek:) Co do Goski to ja tez ja znam i nie jest wcale taka jak pomarancza napisała!wg mnie błedem było tylko to że na starym wątku sie wypowiedziała, bo swoje zdanie jak najbardziej jak i ona tak i kazda z nas ma prawo mec!! To tyle z mojej strony Gośka , nie rób nam tego!! Przecież i tak niedawno wróciłąś po dłuugaśnej przerwie❤️ Mucha, naprawde współczuje tego co przezywaliście ! Ja mam dwie córcie 5,5 i 2,5 roku. i przerazajaca jest grypa goraczka itp. a to Co Wy przezywaliscie to nigdy nie chciałąbym poczuć. to naprawde smutne a co do urzedników to oni nie zrozumieja tego... co innego gdyby to ich dotkneło osobiscie , pewnie by na rzesach stwawli by pomów... Przerazajace to jest. w angli podobno jest tak ze do 16 roku zycia bodajze masz leki dladzieka za darmo! Tak powinno być wszedzie!! Krowa ,zycze duzo zdrowia , bo fakt faktem ono najwazniejsze jest. Aśka gratulejszyn dla Maćka . I nie spij sie za bardzo , bo jutro kac Cie bedzie męczył.. Mysia najwazniejsze ze Kubus ciezkie chwile ma za soba i jest wesołym dzieckiem.. chociaz i tak wiele przezyliscie. co to ja jeszce cchiałąm... byłam w pracy na rano. pozniej ok18 przyszła siostra i robiłąm jej pazurki. mojpierwszy french:) ale była zadowolona wiec jest OK! przesle Wam footki. tylko na dwóch chyba zdjeciach tak dzwnie swiatło odbiło i wyglada jakby były majziete krechy pionowe:O tymczasem ide nynki:) buziaczki w pysiaczki. I miłego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a mnie nie kofasz jush?? Zostań:) Dla NAS:D Letuska, normalnie tez miałabm ochote nakopać temu Twojemu mezowi... On juz naprawde przesadza!1 Jestescie młodym małzenstwem , mace wymarzona chatke .. powiniscie byc szczesliwi oboje , starac sie o bejbika i wogóle , a nie on cyrki , szpoki odstawia:O Olcia, ten czas napewno szybko mine:) Pomysl ze to tylko 9 miesiecy , a nie jak kiedys 2 lata!! Zreszta zobacz Kinga mozna powiedziec w podobnej sytuacjiidaja rade:) Ani sie nie obejrzysz i bedziesz liczyła dni do jego powrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Słonko Ty moje - nie wiem czy ja taka napruta już ale teraz nie iwem o co C chodzi :D :D możesz mi na maila napisać a ja se jutro z rańca p otrzeźwemu poczytam ? ;) bo kurna jeśli nie o denne wypowiedzi pomarańczy to o co ? ;) serio Gosiunia nie wiem :O chyba już najebana :O nawet nie wiem co znaczy pół manufaktury :D :D :classic_cool: Dizunia może nie głupia bo jakby mi Myfa na 9 mscy wypycił to też bym struta chodziła :D ale faktycznie są większe nieszczęścia a jak już kiedyś napisałam P. kocha Cię do szaleństwa i te 9 mscy zleci raz raz ;) nawet nie zdążysz zatęsknić :D :D a my będziemy Cię wspierać jakby co Madziula 😘 a pomniejszysz fotki troszkę ? :D bo jak ostatnio dostalam od Ciebie (sic ! ) 18 MB to od razu usunęłam - przyznaję sie bez bicia :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×