Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Czesc Choroba pokłóciłaś sie z tym byłym co wyjechał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry🖐️ Ja tylko na chwilkę. Muszę ogarnąć pokój, a potem na 12 egzam i do Szczecina po moje Słonko:-) Oczywiście brzuchol boli z nerwów jak cholera!! No i przez te egzaminy ,projekty sure mure...Zapomniałam o dniu babci i dziadka. zawsze zamawialismy kwiaty, a teraz chyba już za późno,żeby szukać przez neta. Poprosiłam mamę,żeby poszła do kwiaciarni , kupiła i kazała dostarczyć, ale nic mi nie odpisuje,więc nie wiem czy coś załatwi:-( Teorka-mam nadzieję,że ten pierwszy dzień w pracy będzie udany i będziesz z chęcią wstawała o tej 5:50 :-D Reszta babeczek ogrmny😘 Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik trzymam kciuki za egzamin, zdasz na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, nie z tym co wyjechal tylko z tym ostatnim co teraz sie spotykalismy i nie spotykamy sie juz od 3 tygodni. Nosz kurde tak mnie zdraznil, moze mu odpowiedzialam troche chamsko, ale zaczal... a potem mi mowi "narta":o i juz sie nie odzywa. Te chlopy to jak dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie smiać chce z tego jak oni sie czasami zachowują, mój tez wczoraj bąknął, Gabrysia moja córeczka zawsze mu otwiera drzwi z zamka, ale on tym razem popchnął drzwi i Gabrysia nie mogła przekręcić, to mu powiedziałam zeby nie pchał drzwi bo dziecko nie moze przekręcić to on do mnie zebym ja mu owierała, to ja na to nic Ci sie nie stanie jak poczekasz minute za drzwiami bo az w drzwi walnął, niecierpliwy ehhh, ale za chwile mu przeszło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze mu cos sie odwidzi i dume schowa do kieszeni, widze ze zaleci Ci na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda sie pokłócić na dobre skoro sie przyjaźnicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Powróciłam do żywych po mega stresującym weekendzie :D Przeżyłam, zaliczyłam a wczoraj jeszcze Maćko w porozumieniu z moją siorą i Rodzicami zrobili mi imprezę imieninową i z deczka się ululałam - ledwo goście wyszli od razu do wyrka padłam ;) A dziś czeka mnie zmywanie tego wszystkiego i randka z Maćkowym wieczorem :D:D:D Teorka ataken tam w robocie :D Powal ich na kolana !! :D:D:D Wszystkie kisesuje i ide strzelioć sobie siakąś kawke ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu-spóźnione życzonka imieninowe!Muszę przyznać,że nie wiedziałaam,że obchodzisz teraz imieniny... No i gratuluje zaliczeń :-D A teraz spadam się szykować na egzam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba no ja tez unikam kłótni jak ognia Aguu wszystkiego najlepszego z okazji imienin, dzis dzień Agnieszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguś dziękuję Ci ślicznie 👄 :D Ale nie są spóźnione, bo imieniny mm dzisiaj - wczoraj była impreza tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadałam sobie zmoim na skype, pomidorową wcinamy i za 30 min po Gabrysie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agu wszytkiegoo naj naj naj 👄 🌼 👄 Asia dzieci juz lepiej powiem ci ze po tym syropie dexa pini tk przeszlo im. Juz nie kaszla tak i co najwazniejsze nie goraczkuja. Ja niedawno wrcoilam od lekarza tez dostalam antybiotyk i ide zaraz lezec. Narazie zmykam wykotzystalam ze P spi :P:P Aaaa Asia i napisz jak tam po pirwszym dniu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) Aguuniu wszystkiego dobrego z okazji imieninek cmokam mocno 👄🌼 Kingus nic sie nie stalo, dzis mialam isc na podpis no i pojechalam, a ze chyba nikt nie lubi lazic po urzedach, wiec dlatego taki tez opis :) dostalam zasilek, ponad 500 zl, myslalam ze bedzie mniej wiec ciesze sie z tego ;) choc malo to nas ratuje... ale mam tez inna nowinke, w momencie gdy podpisywalam sie na liscie obecnosci zadzwonili do A z propozycja pracki dla niego ;) jutro idzie na rozmowe, jeszcze nie wiemy w jakiej dziedzinie by pracowal, ale najwazniejsze ze jest odzew. wyslalismy kilka cv i dlatego tez niemamy pojecia kto dzwonil i z jaka propozycja :O ale najwazniejsze ze jutro pojdzie i sobie pogada, moze akurat sie uda?? Asienko kochana zastanawiam sie jak Ci mija ten pierwszy dzien pracy... juz ie moge sie doczekac komentarza :D:D:D moja sasiadka dzisiaj tez poszla pierwszy dzien do pracy wieczorkiem sie z nia spotkam i moze zaczniemy wystawiac kilka moich rzeczy na allegro, niektore jeszcze z metkami firmowe z u.s.a :P:P:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa bym zapomniala, ten bardzo mily Pan nie dzwonil do mnie i pewnie nie zadzwoni... :( szkoda fajna posadka by byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×